Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fbahcemm

quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: fbahcemm

CYDİA 'ya tıkladğmda takılıp kalıyor günde en az 10 kere oluyor. Home+power ypmadn işlm görmüyor. Sorun sizce nedir? Winterboard yüklü ondan mı acaba sildiğimde de aynı hatayı tekrar yapıyr.

Winterboard haricindede uyumsuz bir uygulama yüklemiş olabilirsiniz. Cydia manages sekmesinden yüklediğiniz uygulamaların detayını inceleyip uyumsuz uygulamaları sildikten sonra tekrar kullanmayı deneyin.

Yok hocam hepsi uyumlu, CYTASK ı sildikten sonra düzeldi. Alternatfini arıyorun. Uyumlu var mıdır acaba ?

Cytask demek ki bir çakışmaya neden olmuş olabilir.

Cytask öyle çok elzem bir uygulama değil zaten bence. cydia içersine gereksiz repo doldurmazsanız hiçde gerek olmaz ben kullanmıyorum bu tip bir tweak
    cydia yeterince verimli şekilde çalışıyor illede ben cydiayı hızlı açıcam diyorsanız onun yerine backround manager kullanıp cydia nın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Cleaner İOS7 TR Yama : Ram temizleme aracı artık Türkçe

@kalora bunu yükledim paketlerin içinde görünüyor problem yok. Ama ne ana ekrana ikon attı nede ayarlarda gözüküyor. Çözümü nedir ?

• arkadaşlar benim telefonun notification center'i boş gösteriyor havadurumu takvim ve hiçbir ileti yok öyle sim siyah boş duruyor ,
    kurduğum tweak ları sildim tek tek ama düzelmedi ,
    yardımcı olablecek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredemirci

arkadaşlar benim telefonun notification center'i boş gösteriyor havadurumu takvim ve hiçbir ileti yok öyle sim siyah boş duruyor ,

Sanırım Hemen Hemen Herkeste aynı sorun mevcut ama önceki sayfalarda Hava durumu e Facebook twitter gibi Seçenekleri ekleyebilme tweakları gelmişti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredemirci

arkadaşlar benim telefonun notification center'i boş gösteriyor havadurumu takvim ve hiçbir ileti yok öyle sim siyah boş duruyor ,

notification center ile alakalı tweakler varsa silmeyi deneyebilirsiniz.
    büyük ihtimalle bir çakışma yada uyumsuzluk söz konusu.

yüklediğiniz tweakleri not alıp teker teker silip resping yapıp bi deneyin. bu sayede hangisinden olduğunu yakalarsınız.
  • şöyle bir tweak gelecek ama ios 7 ile uyumlu çalışması için uğraşıyorlar sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

şöyle bir tweak gelecek ama ios 7 ile uyumlu çalışması için uğraşıyorlar sanırım :)

evet buna benzer bir kaç tweak yapmışlar ama tam ismini hatırlamıyorum.

sosyal medyayı çok aktif kullananlar için iyi bir tweak olucak.

• Arkadaşlar merhaba. StatusBar'ı her zaman siyah yapmak için (iOS 6'daki gibi) tweak var mı ?

Teşekkür ederim.
  • quote:

şöyle bir tweak gelecek ama ios 7 ile uyumlu çalışması için uğraşıyorlar sanırım :)

Hocam dreambord indirdm safe moda Attı. Arkaplan resmi flan gitii. Sildim düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden İndirdiniz Hocam :)
  • quote:

Nereden İndirdiniz Hocam :)

Siteye üye oldum verilen repodan

• quote:

Orijinalden alıntı: RedFalc0n

quote:

Bende de Kurulu Hatta Android Olarak görüntü Paylaşmıştım,
    Başka bir tweak'la çakışma olabilirmi ?
  • iOS6 Kilit ekranı da gelse çok iyi olacak ama o konuda bir ilerleme yok galiba hala değil mi?
  • Dün yayınlanan Görüntüler Gelişmeleri Takip Ediyorum hocam Çıkacaktır yakında :)

• Görüntüye bak ya Teşekkür ettim Fenix66 merak ettim de sen takipçisin diye sana sorayım istedim :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RedFalc0n

quote:

Bende de Kurulu Hatta Android Olarak görüntü Paylaşmıştım,
    Başka bir tweak'la çakışma olabilirmi ?

Çakışma olamaz

Edit: oldu hocam. Hiç beğenmedim o temayı. Başka tema varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedFalc0n -- 7 Ocak 2014; 15:37:09 >
  • ofiste kısıtlı zamanda girebildiğim için, fazla araştıramadım kusura bakmayın direkt soruyorum ama 6.1.4 iphone 5 almıştım jb bekliyordum şuan hangi versiyonu kurmamı tavsiye edersiniz jb için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

ofiste kısıtlı zamanda girebildiğim için, fazla araştıramadım kusura bakmayın direkt soruyorum ama 6.1.4 iphone 5 almıştım jb bekliyordum şuan hangi versiyonu kurmamı tavsiye edersiniz jb için.

iOS 7 için jailbreak daha hiçbir tweakda oturmadığı ve hemen hemen tüm tweaklar iOS 6.1.4'te çalıştığı için; ayrıca iPhone 5 için en dizaynektif sürüm iOS 6.1.4 olduğu için şu etapta iOS 6.1.4 jailbreak yapmanı öneririz.

Bu bağlamda seni şuraya doğru alalım:http://forum.donanimhaber.com/m_80904783/f_//tm.htm

• sonromeo kullanıcısına yanıt
    Cleaner İOS7 TR
    kalora üstadın eline sağlık
    program çok iyi çalışıyor
  • iPhone 5S cihazım için tuşlara dokunmadan telefonu uyandırabileceğim bir tweak arıyorum.Activator önerilmiş,bu tweak iOS 7'de çalışıyor mu? yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.