Şimdi Ara

★ ★ ★ İOS 7.1.2 Final Sürüm Anakonu ★ ★ ★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
54
Favori
341.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

Bi şekilde kurmak istiyorum 7yi gerçekten çok merak ettim tam olarak güncelleme ne zaman gelir?

sonbahar eylül veya ekim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burning Desire

quote:

Orijinalden alıntı: dydnlee

arkadaşlar valla 3gs ye olmuyo kafam attı jb falan ile iphone 3gs ye yükleyemezmiyiz acaba yada başka bir yöntemle bilgisi olan varmı illa telefon aldıttırcak bana apple

3GS'e iOS 6 gelmesi bile başlı başına bir mucizeydi. iPhone 3GS'e yükleyemezsiniz. Belki ileri zamanlarda Jailbreak temaları ile bir nevi hevesinizi giderebilirsiniz.

sağolun hocam ama temayla falan olacak gibi değil bi 4s almanın zamanı geldi gibi
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar valla 3gs ye olmuyo kafam attı jb falan ile iphone 3gs ye yükleyemezmiyiz acaba yada başka bir yöntemle bilgisi olan varmı illa telefon aldıttırcak bana apple

3GS'e iOS 6 gelmesi bile başlı başına bir mucizeydi. iPhone 3GS'e yükleyemezsiniz. Belki ileri zamanlarda Jailbreak temaları ile bir nevi hevesinizi giderebilirsiniz.

sağolun hocam ama temayla falan olacak gibi değil bi 4s almanın zamanı geldi gibi

4s yi bırak direk 5 al

• Developer sitesi açılmıyor ki download linki bekliyorsunuz uyuyun yarın anca linkler yavaş yavaş koyulmaya başlar.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    kardeşim ne alemde upload
  • bu gece beklemeyin link developer çökük durumda şuan giremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ImaginePerest

quote:

quote:

quote:

4s yi bırak direk 5 al

5 pahalı gelir hocam 4s in bile 2. elini alırım zaten

• Sanırım, buradan alınacak link verilecek vehttps://developer.apple.com/ açılmadığı için büyük ihtimalle onlarda indirip upload edemiyorlar. Bu durumda bu iş maalesef yarına kalacak gibi duruyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi randomaccess -- 11 Haziran 2013; 0:25:56 >
  • Ya yatip uyucam. Numarami vereyim bitinede cikinca beni uyandirsin

• Evad3rs.net sitesinin fake olduğunuda belirtmek gerekiyor oraya güvenipte boşuna zamanınızı harcamayın herifler post kasmaktan başka birşey yaptıkları yok. Milleti çekiyorlar amaçları sadece reklamlardan para kazanmak. Zaten developer sitesi şuan yok .

Herkese iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.e.a.r -- 11 Haziran 2013; 0:26:50 >
  • Peki betadan geri donme sansimiz olacak mi?

• quote:

quote:

quote:

Şahsen 3GS ile idare edin, bu sırada biriken para ile 5 alırsınız. 4S eskimeye başladı bile.

• her zamanki gibi en güvenilir'i imzdl 'yi beklemek mantıklı.
  • bu gece yuklenecegı yok
  • Galiba bu gece gelmiycek sabah görüşürüz

• Site geldi ama şimdilik sonra gelin diyor biraz bekleyin diyor.
  • bakım da bitmiş gibi ama linkler hala yok

• Ben zaten bi developer' ım.

Fakat arkadaşlar biraz önce site çökmüştü açıldı ama member centre' a girerseniz yani kendi bölümünüze(app yüklediğiniz udid kayıdı yapılan yer) we' ll be back soon diyo.

Yani biraz bekleyeceğiz gibi ayrıca evad3rs' ye güvenmeyin.
  • ya gençler hangi linkten takip edeyim

http://www.evad3rs.net/2013/04/ios-7-download-install-links-how-to.html bu sahte bir link mi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.