Şimdi Ara

İOS 7.1.1/7.1.2/8/9/9.33 Uyumlu Tweakler(GÜNCEL)[ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
21
Favori
33.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psag

Interactive Message Notifications= İOS 8 de gelecek olan uygulamaya girmeden cevaplayabilme özelliğini kullanmanızı sağlıyor.

Sağ ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kalora'daki Cleaner tweaki çalışıyor mu, deneyen var mı? Bir de detaylı batarya kullanımı gösteren tweak biliyor musunuz "BatteryLife" gibi. BatteryLife kurduktan sonra atıyor 😔

• quote:

Orijinalden alıntı: Âşıkadam

Hocam kalora'daki Cleaner tweaki çalışıyor mu, deneyen var mı? Bir de detaylı batarya kullanımı gösteren tweak biliyor musunuz "BatteryLife" gibi. BatteryLife kurduktan sonra atıyor 😔

İcleaner tweakimi?

Evet çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

quote:

Orijinalden alıntı: Âşıkadam

Hocam kalora'daki Cleaner tweaki çalışıyor mu, deneyen var mı? Bir de detaylı batarya kullanımı gösteren tweak biliyor musunuz "BatteryLife" gibi. BatteryLife kurduktan sonra atıyor 😔

İcleaner tweakimi?

Evet çalışıyor.

Yok hocam iCleaner Pro değil direkt olarak Cleaner iOS 7 diye geçiyor RAM temizleyici araç

• quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

Display recorder ne zaman güncellenir acaba

1 ay içinde güncelleme gelir.

RecordMyScreen var çalışan aynı işlevi gören tweak. iPhone 5c 7.1.1

Hangi repodan indirdin acaba bigboss daki safe mode a atıyor

• İfile için önceden kullandığımda uygulamaların ismi yazardı. Şimdi sayılar harfler yazıyor. Hangi repodaki düzgün çalışıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LinkTunesi 7.1.2 de çalıştıramadım nasıl yapabilirim? İtunese girince hiç linktunesle ilgili birşey çıkmıyor.

İpad2 kullanıyorum bu arada.

• Home tuşununun yerini alan bir tweak var mı arkadaşlar ? Zephyr kullanıyordum sanırım o şu an kullanılmıyor. Bir uygulama içindeyken parmağımı yukarı doğru kaydırdığımda ana ekrana geliyordum ana ekran da iken yine aynı işlemi yaptığımda multitasking açılıyordu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bora_akar

Home tuşununun yerini alan bir tweak var mı arkadaşlar ? Zephyr kullanıyordum sanırım o şu an kullanılmıyor. Bir uygulama içindeyken parmağımı yukarı doğru kaydırdığımda ana ekrana geliyordum ana ekran da iken yine aynı işlemi yaptığımda multitasking açılıyordu ?

Activator
    Auxo 2
    Virtual home(5s icin)

• quote:

Orijinalden alıntı: nanenanee

İfile için önceden kullandığımda uygulamaların ismi yazardı. Şimdi sayılar harfler yazıyor. Hangi repodaki düzgün çalışıyor?

Ayarlardan uygulama ismi olarak görünmesini sağlayabilirsin. iFile ayarlarında var.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Home tuşununun yerini alan bir tweak var mı arkadaşlar ? Zephyr kullanıyordum sanırım o şu an kullanılmıyor. Bir uygulama içindeyken parmağımı yukarı doğru kaydırdığımda ana ekrana geliyordum ana ekran da iken yine aynı işlemi yaptığımda multitasking açılıyordu ?

Activator
    Auxo 2
    Virtual home(5s icin)

Teşekkürler auxo 2 yi kurdum. Bir sorum daha var hocam çağrı geldiğinde ekrandan aramayı reddetmeyi yapabileceğimiz bir tweak adı söyleyebilir misin ? Tekrar teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Activator
    Auxo 2
    Virtual home(5s icin)

Teşekkürler auxo 2 yi kurdum. Bir sorum daha var hocam çağrı geldiğinde ekrandan aramayı reddetmeyi yapabileceğimiz bir tweak adı söyleyebilir misin ? Tekrar teşekkürler.

Callbar ı bir deneyin hocam tam anlamadım ne demek istediğinizi ama güzel tweaktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karti -- 10 Temmuz 2014; 17:43:11 >

• karti K kullanıcısına yanıt
    Hocam callbar düzgün çalışmadı. Anlatmak istediğim bir çağrı geldiğinde ekranda sadece cevapla seçeneği mevcut aramayı meşgule vermek için kilit tuşuna iki kere basmak gerekiyor ya bu işlemi ekran üzerinden yapmamızı sağlayan tweak var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar LockInfo'yu kullanıyorum ancak kilit ekranında Ankara'nın hava durumunu gösteriyor.Nasıl değiştirebilirim bunu ?

Ankara'ya git

• quote:

Orijinalden alıntı: qun

quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar LockInfo'yu kullanıyorum ancak kilit ekranında Ankara'nın hava durumunu gösteriyor.Nasıl değiştirebilirim bunu ?

Ankara'ya git

• quote:

Orijinalden alıntı: osman sifil

Arkadaşlar bu jealbreak harika bir şeymiş, telefonu elimden bırakasım gelmiyor inanın. Ama iki sorunum var, telim 5s 7.1.2. Lockinfo nun giriş ekranımda üst bar çalışmıyor. Ikincisi auxoyu ne zaman açsam yanı o barda wiyi ya da herhangi bir kısayolu açmaya çalışsam telefon reset atıyor. Var mıdır bunların bir çaresi.

auxo'daki sorun bende de var maalesef :/ başka bir uygulamayla 3g ve data açıp kapatma eklemiştim ondandır dedim ama onu disable edince de reset atıyor telefona

sadece parmağını ekranın sağ altından yukarı doğru yapınca ana ekrana gelme ve

sol alttan yukarı yapınca uygulamalar arasında geçmeyi sağlayan özelliğini kullanıyorum felaket alıştım
  • cokkek kullanıcısına yanıt
    Ben iPad de çalıştıramadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanenanee

İfile için önceden kullandığımda uygulamaların ismi yazardı. Şimdi sayılar harfler yazıyor. Hangi repodaki düzgün çalışıyor?

ifile ayarlar>isimleri göster
  • Arkadaşlar telefon rehberini simkarta yazdırmanın bir yolu var mıdır ?

• quote:

Arkadaşlar telefon rehberini simkarta yazdırmanın bir yolu var mıdır ?

Arkadaşları çağırayım bu aralar bakamadım konuya.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.