Şimdi Ara

ios 6 mesajlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mesajlara girdiğimde bankalardan vs. yerden gelen ve tel no yerine isim yazan mesajların içeriğini göremiyorum ve çıkınca siliniyo gözüküyor mesajlar uygulamasını kapatınca geri geliyolar ama içerik okunmuyor

• arkadaşlar siz de bu sorun yokmu.

atıyorum hsbcbank ttnet moneyclub yapıkredi vs. yazan mesajların içine girince boş gözüküyor.

mesajları göstermiyor.

çok büyük sıkıntı yaratabilir bu sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremus

arkadaşlar siz de bu sorun yokmu.

atıyorum hsbcbank ttnet moneyclub yapıkredi vs. yazan mesajların içine girince boş gözüküyor.

mesajları göstermiyor.

çok büyük sıkıntı yaratabilir bu sorun
    aynı sorun bende var. mesela Vodafone dan gelen mesajları açıyorum içi bomboş, diğerleri de öyle.

iphone 4s telefonum. ios6ya güncelledikten sonra böyle oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

aynı sorun bende var. mesela Vodafone dan gelen mesajları açıyorum içi bomboş, diğerleri de öyle.

iphone 4s telefonum. ios6ya güncelledikten sonra böyle oldu

Alıntıları Göster
    bu durum böyle olursa atıyorum bankacılık işlemleri için gelen şifreleri göremeyeceğimiz için bankacılık vs. işlemlerini şu durumda yapamıcaz
  • Suan bende sorunsuz 😳
  • quote:

bu durum böyle olursa atıyorum bankacılık işlemleri için gelen şifreleri göremeyeceğimiz için bankacılık vs. işlemlerini şu durumda yapamıcaz

Alıntıları Göster
    Beta 1'den beri eski bankacılık veya firma mesajları sorunu verdı. Düzeltmediler. Ama yeni gelen bankacılık veya firma mesajlarında ios 6'dan itibaren sorun yok. Ben uzun süredir kullanıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satking -- 20 Eylül 2012; 0:05:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: satking

Beta 1'den beri eski bankacılık veya firma mesajları sorunu verdı. Düzeltmediler. Ama yeni gelen bankacılık veya firma mesajlarında ios 6'dan itibaren sorun yok. Ben uzun süredir kullanıyorum...

Alıntıları Göster
    o zaman bu sorun eski mesajlar için gerekli sanırım bakalım yeni bir banka mesajı falan gelirse görücem
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aynı şekilde Turkcell'den gelen mesajlarında içi boştu ancak turkcellden yeni mesaj geldi mesaj içeriği gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baphomett

Aynı şekilde Turkcell'den gelen mesajlarında içi boştu ancak turkcellden yeni mesaj geldi mesaj içeriği gözüküyor.

Alıntıları Göster
    umarım düzeltirler bu sorunu eskiden beri saklayıpta işimize yarayan bu tür mesajların içeriğini görememek kötü
  • quote:

Alıntıları Göster
    aynen eskıler boş,yenı gelende sorun yok
  • Eski mesajlar kaydedilememis heralde ios 6 yi yukleyince silinmis. Umarim yeni gelen mesajlarda da ayni sorun cikmaz
  • 3 aydir kullaniyorum hic karsilasmadim bu sorunla :s
  • Bende sorun yok tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: #TheNightMare#

Bende sorun yok tamam
    bende b.ku çıkmış vaziyette

ios 6 mesajlar
  • Haydaa bu saçma oldu şimdi. Mesajları okuyunca en alta atıyor ve içerikleri boş.

quote:

Peki yeni mesaj gelince eskilerde okunabilir oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _illegal_

bende b.ku çıkmış vaziyette

ios 6 mesajlar

mesajları home tuşuna çift tıklayıp oradan kapatıp tekrar açın eski hallerine geliyolar ama içeriklerini okumak için tıklarsanız tekrardan siliniyorlar :)

buna ne zaman bir güncelleme çıkartırlar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_umut

Haydaa bu saçma oldu şimdi. Mesajları okuyunca en alta atıyor ve içerikleri boş.

quote:

Hayır o mesajlar gitmiş anlaşılan...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dr_umut

Haydaa bu saçma oldu şimdi. Mesajları okuyunca en alta atıyor ve içerikleri boş.

quote:

Hayır o mesajlar gitmiş anlaşılan...

Alıntıları Göster
    Biraz önce de dedim. Eskilere elveda. Yenilere merhaba.

• quote:

Alıntıları Göster
    eskiler sıkıntılı yeni gelenlerde sıkıntı olmuyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aynı sorundan muzdaribim,takipteyim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.