Şimdi Ara

iOs 6 Jailbreak Uyumlu Cydia Uygulamaları [GÜNCEL] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
25
Favori
58.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamalarını en çok sevdiğim phoenix3200'in İOS 6 ile uyumlu uygulamaları

Adı: Shrink
    Ne işe yarar?: İconların boyutları ve ikon yazı boyutları ile oynamanızı sağlıyor. İkon yazılarının rengini de değişebiliyoruz.

Adı: More icon
    Ne işe yarar?: İconların sayısını değiştirebiliyorsunuz. 8x9 gibi.

Bu ikisi birarada kullanımı
     iOs 6 Jailbreak Uyumlu Cydia Uygulamaları [GÜNCEL]

Adı: Music Control Pro 6.x
    Ne işe yarar?: Cihaza gelişmiş müzik kontrolleri ekliyor.

Adı: Bolt
    Ne işe yarar?: Sağ köşedeki batarya işaretini kaldırıyor. Yüzde varken işarete ne gerek var.

Adı: Parallax
    Ne işe yarar?: Android gibi arka plan resminin kaymasını sağlıyor. (Biraz sorunlu sanki) İlk başlarda bende bozuk çalışıyordu. Şuan sorun yok.

Adı: Dimmer
    Ne işe yarar?: Ekranın parlaklığını sonuna kadar kısabilmenizi sağlıyor. Özellikle gece ışıksız ortamda cihazın ışığı fazla gelenler için.

Uygulamaların hepsi Bigboss repo'da. Satın almanız gerekiyor. Bazılarının 3-5 gün denemesi var. Kırılmış halini beklemeyin. Kolay kolay çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Adı: ****er , bu ne la? Boşluklu filan yazın da anlayalım biz de

Ad.blo.cker olması lazım.
    Noktasız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Adı: ****er , bu ne la? Boşluklu filan yazın da anlayalım biz de

forum bazı kelimeleri engellediği için öyle olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gne

quote:

Orijinalden alıntı: semihmurat

quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

quote:

Orijinalden alıntı: By_Rdv

quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

Tweakler hemen hemen bitti sayılır. config.js'e ağırlık vereceğim.

hocam galiba sizde telefonun dili ingilizce, türkçe yapınca bi sorun çıkar mı acaba?

iphone 4 e yükleyeceğim umarım çok ağırlaşmaz..

eğer zahmet olmazsa kısaca cydia'dan indireceklerimi ve winterboard ile ne yapacağımı kısaca bana mesaj olarak atabilir misiniz?

Pm

banada yollarmısınız acaba

pm plssssssss

arkadaş nasıl yapılacağı konusunda bilgi verdi zaten bu foruma.

• Mulholland arkadaşın vermiş olduğu temayı yükledim ama Winterboard'un şirazesi kaydı, home tuşuna 2. basışta tak safe mode atıyor. Kaldırıp tekrar yüklesem de fayda etmedi. İnternette de çözümü yok sanırım. Restore yolları gözüküyor yine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slash

Mulholland arkadaşın vermiş olduğu temayı yükledim ama Winterboard'un şirazesi kaydı, home tuşuna 2. basışta tak safe mode atıyor. Kaldırıp tekrar yüklesem de fayda etmedi. İnternette de çözümü yok sanırım. Restore yolları gözüküyor yine...

Aynı şekilde bende Winterboard ile bir şeyleri yanlış yaptım heralde bu temayı yükledikten sonra
    2-3 seferde bir gelen yada giden aramalarda güvenli moda geçmeye başladı.Bende mecburen sildim WB'u...
  • bende de fail oldu. temada problem var.
    benim sorum ise: daha önce yüklemiş olduğum oyun vs. sildiğim zaman telefon kapanıyor elma çıkıyor ve telefon tekrar açılıyor ama proğram aynen duruyor. neden olabilir?
  • Arkadaslar iphone 5 te hangi navigasyonu kullanıyorusunuz? Ben eskiden tomtom kullanırdım ama 25pp de tomtom u bulamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Arkadaslar iphone 5 te hangi navigasyonu kullanıyorusunuz? Ben eskiden tomtom kullanırdım ama 25pp de tomtom u bulamıyorum

NAVIGON indir tomtomla aynı zaten 25pp den indirdim aynı
  • Bridge 1.1.2 yeni sürüm crackli versiyon çıktı . İnsanelyi repoda bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listeye multiiconmover eklenebilir 6.1.1 uyumlu toplu halde icon taşımak için
  • Airblue Sharing artık yüklenebiliyor iOS 6'da. Bugün yükledim ben de herkesin haberi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

Airblue Sharing artık yüklenebiliyor iOS 6'da. Bugün yükledim ben de herkesin haberi olsun.

ücretlimi aldın yoksa reposu varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tebukan

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

Airblue Sharing artık yüklenebiliyor iOS 6'da. Bugün yükledim ben de herkesin haberi olsun.

ücretlimi aldın yoksa reposu varmı

Ücretli aldım crackli olanları çalışmıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

quote:

Mulholland arkadaşın vermiş olduğu temayı yükledim ama Winterboard'un şirazesi kaydı, home tuşuna 2. basışta tak safe mode atıyor. Kaldırıp tekrar yüklesem de fayda etmedi. İnternette de çözümü yok sanırım. Restore yolları gözüküyor yine...

Aynı şekilde bende Winterboard ile bir şeyleri yanlış yaptım heralde bu temayı yükledikten sonra
    2-3 seferde bir gelen yada giden aramalarda güvenli moda geçmeye başladı.Bende mecburen sildim WB'u...

Bu sorun şu anda bende de var. home tuşuna 2 kez basınca safe mod'a geçiyor.
  • Harika konu takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: gFidan

quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

quote:

Bu sorun şu anda bende de var. home tuşuna 2 kez basınca safe mod'a geçiyor.

Sorunun çözümünü buldum sanırım. Dashboard adlı uygulama yüklüyse silin, düzeliyor. Benim keşfetmem restore attıktan sonra oldu ama ihtiyacı olan varsa kullansın.

• @Slash
    @gFidan
    @cradleofden
    @ugurgazi

Arkadaşlar, ne winterboard'da ne de vermiş olduğum temada sorun var. Mutlaka ama mutlaka çakışan tweakleriniz vardır. Mesela bir üstteki arkadaş boşuna restore yaptıpını, meğer dashboard'dan kaynaklıymış ve bunu belirtti.

ayrıca ben 4s 6.1 kullanıyorum. aranızda i5 kullanıp da safe mode hatası alanlar varsa (dashboard yüklemeksizin), boss temasının yeni bir update'i çıktı i5 için. onu indirmeyi deneyin. kısacası, vermiş olduğum tüm temaları vs ben hala sorunsuz kullanıyorum sizde de problem çıkmamalı.
  • LS Vignetti V1 teması alternatif tavsiye ederim. Youtube da gördüm. Suan aktif kullanıyorum. Cok şık ve kullanışlı. Paper Lock teması da kilit ekranın açılışına efekt katıyor. 2sini de aynı anda kullanıyorum. Hatta bu uygulamayı gördükten sonra JB yapan arkadaslarım var;)

• E is for Ezra isimli temayı kullanıyorum ben de. Tavsiye ederim, oldukça şık.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.