Şimdi Ara

İos 6.1 jb sorun acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum 6.1 untethered jb var. Sürekli dnmalar yaşıyorum. Ayrıca telefonla konuştuğum esnada kendi kendine resping attı sinir oldum iyice. Sadece telefonla konuşurken diil arada sırada resping atıyo ve yine donuyo. Lütfen biri yardm etsin bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• He bu arada respingden sonra exit safe mode olarak açmıyor normal olarak açılıyor

• Telefonunuzun modeli ne ayrıca tele restore attıktan sonra mı jb yüklediniz yoksa önceki haliylemi jb yaptınız????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gukama -- 8 Şubat 2013; 0:21:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

Telefonunuzun modeli ne ayrıca tele restore attıktan sonra mı jb yüklediniz yoksa önceki haliylemi jb yaptınız????

Telefonum 4 s 16 gb türkiyeden alınma telefonumu pc den güncelledm sonra restore ettm sonra jb yaptım.

• ben ipad 3 için ios 6 ipsw nerden bulabilirim
  • Güncel

• Arkadaşlar yokmu yardım eden halletmem. Lazm bunu

• Muhtemelen cydia'dan indirdiğiniz bir veya birden fazla tweak'ten kaynaklanıyor problem.

ios 6 ile uyumsuz olduğu için respring atıyordur. gridlock yüklü mü mesela? ios 6 ile çakışıyor o, yüklüyse silin.

daha garanti olarak: cydia > manage > packages bölümüne girin. sorunun başlamadan önceki haline dönmek için en son yüklediğiniz tweakleri silin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

ben ipad 3 için ios 6 ipsw nerden bulabilirim

Hep bu siteyi kullanırımhttp://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ link e aldırmayın iPad de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amm-O-Matic

quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

ben ipad 3 için ios 6 ipsw nerden bulabilirim

Hep bu siteyi kullanırımhttp://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ link e aldırmayın iPad de var.

Gridlock yüklü değil. Memoryboster yüklü acaba o sorun çıkarabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

Muhtemelen cydia'dan indirdiğiniz bir veya birden fazla tweak'ten kaynaklanıyor problem.

ios 6 ile uyumsuz olduğu için respring atıyordur. gridlock yüklü mü mesela? ios 6 ile çakışıyor o, yüklüyse silin.

daha garanti olarak: cydia > manage > packages bölümüne girin. sorunun başlamadan önceki haline dönmek için en son yüklediğiniz tweakleri silin.

Gridlock yüklü değil. Memory brooster yüklü ondan şüpheleniyorum. Tmm dediğinizi denicem yanlız arada donuyo kendi kendine bildirim çubuğunu indirirken yada hom tuşuna iki kez basınca altta açılan yer tam açılırkende donuyor.

• Memory booster ı sildim bu sefer resping atmıo ancak donmalar devam

• Şaka gibi ya resping yapmıyor dedim bu msj ı yAZARKEN bile dondu trlefon bu sefer resping attı

• Bende iPod 4 var bende bile sorun yok hocam sorun kurduğunuz bi tweak'dendir muhtemelen en kötü ihtimal jb işlemini yeniden yapmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amm-O-Matic

Bende iPod 4 var bende bile sorun yok hocam sorun kurduğunuz bi tweak'dendir muhtemelen en kötü ihtimal jb işlemini yeniden yapmalısınız.

Hocam hangi tweak ın sorunlu olduğunu nasl anlıcam bildiğiniz sorunlu tweak varmı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.