Şimdi Ara

iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
5
Favori
23.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her güncellemede olduğu gibi bunda da shift restore yapıp sıfır iPhone olarak kuracağım sanırım. Sonrasında sadece rehberi atarım.
    Wifi sorunu olmayan i5 güncellemeden sonra sorunlu hale gelmesin yeterki.
    Ama birkaç hafta beklerim diye düşünüyorum. Zira acelem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

kaç mb bu guncelleme

85 mb filan telefondan 5 dk içinde yaptı kurulumu dosyalarımda kaybolmadı
  • Ipade kurdum bende safari ciddi anlamda cosmus. Zaten cok akiciydi simdi tam pc denyemine gecmis resmen. Sarj konusundada bisiler var gibi geldi bana. Wifi konusunu bilemicem. IPHONE 5 e yukleyemedim daha. Yukleyince onada bakarim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad 2'yi güncellendim. Sadece safari biraz hızlanmış gibi geldi (sanırım psikolojik ) o kadar.

• wi-fi düzelme yok bağlantı kalitesi güzel uyku modunda kopuyor hala ağı unut vs yok ipad 4 için geçerlidir iphone da böyle bir sorun görmedim
  • Az önce ayarları sıfırladım ve şebeke sorunuda halloldu Şu an çok iyi hiç bir sorun yok gibi görünüyor...
  • İphone 5 de güncelleme sonrası pil performansı daha da düştü. Wireless da değişen bir şey yok. İpad de hiçbir fark yok safari daha iyi gibi

• Cihaz ilk olarak 6.0.2 olarak elime ulaştı. ve bir ara kayıtlı olan wifi şifreleri gitti tekrar istedi. anlam veremedim. umarım bu güncelleme ile bu sorun giderilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fushia

İphone 5 de güncelleme sonrası pil performansı daha da düştü. Wireless da değişen bir şey yok. İpad de hiçbir fark yok safari daha iyi gibi

hocam eminmisin pil performansının düştüğüne daha 1 gün bile olmadı
  • 4s 6.0.1 den 6.1 güncellendi, ilk izlenimlerim kamera açılma süresi kısalmış gibi his ettim (veya bana öyle geliyor), wifi kopma veya şebeke sorununu hiç bir versiyonda yaşamadım hepsi normal çalışır halinde son olarak sabah 7:30 da şarjdan çıkardım 8:30 dan beri wifi açık bir kaç kez mail okuma ve telefon görüşmesi ardından şu an şarj %65 civarında.
    pil durumunu kıyaslamak için güncelleme öncesi değeri yazmayı unuttum normalde %60- **** seviyesinde oluyordu. (çok az bir fark var.)
    edti: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Pulse_ -- 29 Ocak 2013; 17:11:30 >
  • Benim en çok merak ettiğim
    6.1 ile pil performansım 3 katına çıktıkonusunu ilk kim açacak acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: nekbey

quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

quote:

Orijinalden alıntı: nekbey

arkadaşlar bir şey sorucam önemli.. hepimiz 6.1'e geçmisşiniz.
    ben restore yaparak geçmeye çalşıyorum, 6.1'i PC'ye indirdim 900 küsür MB..

şuan yükleme devam ediyor, tam bir buçuk saat oldu.. yaklaşık olarak yarısına geldi yükleme..
    oysa 10 dakika da falan oluyordu..
    neden bu kadar yavaş ilerliyor?

var mı benim gibi geçen bu şekilde...?

10 dakikada olmuyor uzun sürüyor

peki dediğim kadar uzun mu sürdü sizde de? şuan göz kararı tam yarıda ve 2 saat olmak üzere...

bende 6,02 yüklüydü ve yaklaşık 100 mb civarında bir dosya indirdi, 15 dk da filan da işlem bitti (ip5)

sıfırdan dosya indirdiğiniz için mi sizde bu kadar fazla boyut

bu arada pil performansı: 2 buçuk saat kullanım (oyun) ve 7 buçuk saat bekleme ile şu anda %55 te..3g, wi-fi hep açıktı.hiç kapatmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 29 Ocak 2013; 17:11:23 >

• Bu arada bendemi oldu bilmiyorum ama wifi acikken sebeke dusuyor ayni 3g acikken dustugi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

Az önce ayarları sıfırladım ve şebeke sorunuda halloldu Şu an çok iyi hiç bir sorun yok gibi görünüyor...

Hangi ayarlari sifirladin acaba ?

•  iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel

Sarj cok iyi gibi wifi acik surekli dolasmama ragmen hala %100 suanda 32 dk oldu

• Arkadaşlar yaklaşık 5 saat önce kurdum yeni sürümü ipod touch 5g 32gb cihazıma.

Wifi sorunu kesinlikle hallolmuş artık tuş kilidindeyken bağlantı kopmuyor, bildirimler anında geliyor ek olarak wifi gücüde artmış evde tek çubuk çeken yerlerde şuan 3 çubuğu görüyorum.

Cihaz hızlandımı derseniz bişey söyliyemem çünkü güncellemeden öncede çok hızlıydı cihazım :)

Şarj süresi hakkında kesin birşey söylemiyeyim ama 5 saatlik süre içerisinde gayet iyi olduğunu söyliyebilirim.

İncelemem devam ettikçe yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Benim en çok merak ettiğim

Ben acabilirimm ;))

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Ben acabilirimm ;))

Yukarda biri yazmış, 32 dakika 16 salise olmuş, ama şarj hala %100 müş.
    vay beee bu kez tamam, oldu bu iş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Ben acabilirimm ;))

Yukarda biri yazmış, 32 dakika 16 salise olmuş, ama şarj hala %100 müş.
    vay beee bu kez tamam, oldu bu iş

Valllaha olmus cidden herhalde ;) ipadde o kadar deil ama bakalim iphone a yukleyince goruceZ

• quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

quote:

Orijinalden alıntı: ErennIsk

quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

3Gs kullanıyorum güncelledim gayet akıcı sıkıntı yok

İşte bu mesajı görebilmek için uyumadım. Artık güncelleyebilirim. Eyvallah hocam.

Önemli değil. Gayet akıcı sarj süreside aynı hatta gelişmiş gibi geliyor ama daha kurcalamadım telefonu :) güncelleyebilirsiniz 3GS kullananlar gayet güzel

Telefonu güncelledim dostum ve çok ciddi söylüyorum, cihaz kendine geldi ya. Menüler daha akıcı, uygulamalar daha hızlı açılıyor, klavyede ki takılma sona erdi ve şarjda düzeldi.

Not: Cihazı PC'den restore ederek değil, cihaz içi Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme'den güncelledim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.