Şimdi Ara

iOS 6.1 ~ANA KONU~ Performans Sonuçları/Artıları/Eksileri Güncel (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
740
Cevap
5
Favori
23.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 'Sefa

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Şu anki sürüm 6.0.1 ip4 sizce 6.1 e geçmelimiyim ? Wifi problemim falan yok. Memnunum

Hocam bende 6.0.1i sıkıntısız kullanıyordum wifi falan gayet iyi çekiyordu güncelleme başlattım sana dönüş yapabilirim güncelleme bitince.

Sevinirim kardeşim sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağlantı sorunu kalmadı gibi,zaten çekim sorunu değilde bağlantı sorunu yaşanıyordu bazen/bazı modemlerle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

Arkadaslar sifir kurulum yapiyorsunuz. Safari yeni oldugu icin size hizlanmis geliyor olabilirmi.

ben restore yaptım ama sonra yedeği geri attım herşey eskisi gibi ama hala hızlı safari
  • Pil performansı 6.02 yi aratacak gibi sanki

Beklemede : 6saat 2dakika

Kullanım : 2saat 35dakika

Wifi ile kullanılmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: symeck

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: caferkaya

Otomatik parlaklık çalışıyor mu sizde. İp4s bende nerde birakirsam öyle dürüyor. Sanki eskiden daha iyiydi yani ios 6san önce. Şimdi çalışmıyor sensör.

aynen sensör bozukmuş gibi rol oynamaya devam ediyor nasıl görüp düzeltmezlerki

abiler sensör gayet çalışıyor ama sistemi farklı 4s teki gibi anında işlemiyor. Genelde tuş kilidini açınca sensör aktif oluyor bunun sebebi de 4s teki gibi sürekli sensör aktif olursa sarj süresinde azalma görülür. Gayet mantıklı bi teknoloji

dostum bendede 4s var ilk başta sensörün bozuk olduğunu düşünmüştüm fakat aynı durumu ipad 3'dede yaşayınca yazılım olduğunu anladım yani bir dengesizlik var bence

• arkadaşlar bir şey sorucam önemli.. hepimiz 6.1'e geçmisşiniz.
    ben restore yaparak geçmeye çalşıyorum, 6.1'i PC'ye indirdim 900 küsür MB..

şuan yükleme devam ediyor, tam bir buçuk saat oldu.. yaklaşık olarak yarısına geldi yükleme..
    oysa 10 dakika da falan oluyordu..
    neden bu kadar yavaş ilerliyor?

var mı benim gibi geçen bu şekilde...?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Otomatik parlaklık çalışıyor mu sizde. İp4s bende nerde birakirsam öyle dürüyor. Sanki eskiden daha iyiydi yani ios 6san önce. Şimdi çalışmıyor sensör.

abiler sensör gayet çalışıyor ama sistemi farklı 4s teki gibi anında işlemiyor. Genelde tuş kilidini açınca sensör aktif oluyor bunun sebebi de 4s teki gibi sürekli sensör aktif olursa sarj süresinde azalma görülür. Gayet mantıklı bi teknoloji

dostum bendede 4s var ilk başta sensörün bozuk olduğunu düşünmüştüm fakat aynı durumu ipad 3'dede yaşayınca yazılım olduğunu anladım yani bir dengesizlik var bence

beyler safari de dns kullanımı hızlandırmaya katkı sağlarmı google dns yaptım su an hızlı kaldırmaya gerek varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: nekbey

arkadaşlar bir şey sorucam önemli.. hepimiz 6.1'e geçmisşiniz.

şuan yükleme devam ediyor, tam bir buçuk saat oldu.. yaklaşık olarak yarısına geldi yükleme..

10 dakikada olmuyor uzun sürüyor
  • iphone 5 de 6.0.2 de problem yaşamazken, 6.1 de güncellemeden önce bağanabildiğim ağlara bağlanamıyorum maalesef, cihaz sıfırdan kuruldu, wifi network de ise WPA- WPA2 vs. tüm şifreleme modları ve farklı wifi AP lerde denendi, kısacası benim cihazımın içine etti.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

quote:

Şu anki sürüm 6.0.1 ip4 sizce 6.1 e geçmelimiyim ? Wifi problemim falan yok. Memnunum

Hocam bende 6.0.1i sıkıntısız kullanıyordum wifi falan gayet iyi çekiyordu güncelleme başlattım sana dönüş yapabilirim güncelleme bitince.

Sevinirim kardeşim sağolasın

Hocam 10 dakikada söyleyebileceğim safari bariz hızlanmış ama wifinin mesafesi artmış diyemem.Ama kesilme sorunu yaşayanlar vardı bu belki çözülmüştür bende kesilme sorunu yoktu.Appstore yine yavaş.Şarj ediyorum telefonu şarjla ilgili anca yarın yazabilirim.Görsellik anlamında değişiklikler varsada şuanda gözüme birşey çarpmadı çokta kullanmadım zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

iphone 5 de 6.0.2 de problem yaşamazken, 6.1 de güncellemeden önce bağanabildiğim ağlara bağlanamıyorum maalesef, cihaz sıfırdan kuruldu, wifi network de ise WPA- WPA2 vs. tüm şifreleme modları ve farklı wifi AP lerde denendi, kısacası benim cihazımın içine etti.

Geçmiş olsun hocam. Restore yapmayı denediniz mi tekrardan ? Başka karşılaşan var mı acaba ?
  • Arayüzde değişikliği kim bekliyordu ki ?
    Bundan sonrası iOS 7 arayüzün tamamen değişmesi bekleniyordu o kadar.
    6.1 adı üzerinde var olanın daha iyi hale getirildiği sürüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

quote:

Orijinalden alıntı: nekbey

arkadaşlar bir şey sorucam önemli.. hepimiz 6.1'e geçmisşiniz.

10 dakikada olmuyor uzun sürüyor

peki dediğim kadar uzun mu sürdü sizde de? şuan göz kararı tam yarıda ve 2 saat olmak üzere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun2347

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler safari de dns kullanımı hızlandırmaya katkı sağlarmı google dns yaptım su an hızlı kaldırmaya gerek varmı

safariyi bilmem ama Apple store dan birşey indirirken hızın çok azalıyor

• 3gs için yükleyen varmı çok yavaşlama olmaz inş

• @Vapors
    2 kez restore ettim 1. normal itunes dan sıfırdan kurtum backupdan geri dönmedim!, 2. DFU modda restore ettim backupdan geri dönmedim, sonuç aynı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deejaycluber -- 29 Ocak 2013; 15:29:05 >
  • Bence safari baya iyi olmuş. İp4.

• Safari çok iyi olmuş arkadaşlar.Bu forumda neredeyse dokunduğum anda açılıyor sayfalar.Bağlantım 3 megabit civarı.(AKK sağolsun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

@Vapors
    2 kez restore ettim 1. normal itunes dan sıfırdan kurtum backupdan geri dönmedim!, 2. DFU modda restore ettim backupdan geri dönmedim, sonuç aynı!

Geçmiş olsun hocam. Umarım çözülür en kısa zamanda sorununuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErennIsk

quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

3Gs kullanıyorum güncelledim gayet akıcı sıkıntı yok

İşte bu mesajı görebilmek için uyumadım. Artık güncelleyebilirim. Eyvallah hocam.

Önemli değil. Gayet akıcı sarj süreside aynı hatta gelişmiş gibi geliyor ama daha kurcalamadım telefonu :) güncelleyebilirsiniz 3GS kullananlar gayet güzel
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.