Şimdi Ara

iOS 6.1.3/6.1.4/6.1.5/ Untethered Jailbreak Yayınlandı!!! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
20
Favori
46.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizle kafamı buluyor bunlar
  • Twitter dan acaip saydırıyorlar iH8sn0w a hayırlısı
  • iOS 7 geçmemek için kendimi zor tutuyorum. Onda da tweak güncellemelerini beklemek gerekiyor.. Hadi iH8sn0w ya..
  • Kaçak Yolcu kullanıcısına yanıt
    Sanal kursak yapılırmı jb?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

Sanal kursak yapılırmı jb?

Sanirim Evet ama ben normal kuracağım
  • yılbaşına 2 gün var halen hiçbir açıklama yok
  • Bunların çıkartacağı yok beyler mal gibi bekliyoruz hepimizkanadadaki bebenin iki dudağının arasına bakar olduk
  • Bunların çıkartacağı yok beyler mal gibi bekliyoruz hepimizkanadadaki bebenin iki dudağının arasına bakar olduk
  • Biz böyle beklerken ios 7.1 çıkacak ve biz yine jbnin arkasından sümüğümüzü çekeceğiz gibi geliyor bana. Zaten kasma problemi falan yok 7.0.4 te. Ben hayırlısıyla geçiyorum. Burda jb bekleyeceğime orda tweak beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonromeo

Biz böyle beklerken ios 7.1 çıkacak ve biz yine jbnin arkasından sümüğümüzü çekeceğiz gibi geliyor bana. Zaten kasma problemi falan yok 7.0.4 te. Ben hayırlısıyla geçiyorum. Burda jb bekleyeceğime orda tweak beklerim.

bende senin gibi düşünüyorum ama biraz daha beklemekten yanayım.
  • hakkaten ya biz 6.1.4 ile jailbreak beklerken ios 7.1 çıkar ve ona da jailbreak gelmezse ne yapacağız? apple 7.1 geldikten sonra 7.0.4 ün imzasını ne kadar açık tutar arkadaşlar? bari ondan da olmadan hemen geçsek mi?
  • CanS C kullanıcısına yanıt
    1 gün açık kalır imzalar
  • yani bari ondan da olmayalım, şu an ios 7 de jb sorunlu olsa da zamanla oturur. hiç olmamasından iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH|UnderTaker

Zorlasak 6.1.2 hata kaza geçebilirmiyiz acaba imzalar açıldığında

İmzalar acildiginda telefonu dfu moda alip istedigin surume gecebilirsin
  • imzaların açılması olayına sadece bir kere denk geldim onda da bir gece açık kaldı ve yetişemedim, ertesi gün haberim oldu. apple hangi durumlarda eski sürümlere imzayı açıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanS

hakkaten ya biz 6.1.4 ile jailbreak beklerken ios 7.1 çıkar ve ona da jailbreak gelmezse ne yapacağız? apple 7.1 geldikten sonra 7.0.4 ün imzasını ne kadar açık tutar arkadaşlar? bari ondan da olmadan hemen geçsek mi?

ios 7.1 mart çıkacak diyor yılbaşına kadar beklerim çıkmazsa ios 7 yüklüyecem applenin sagı solu belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanS

imzaların açılması olayına sadece bir kere denk geldim onda da bir gece açık kaldı ve yetişemedim, ertesi gün haberim oldu. apple hangi durumlarda eski sürümlere imzayı açıyor acaba?

Sunucularında güncelleme yapmışlardı o zaman ve sadece 2-3 saatliğine açık kalmıştı imzalar. Bu da yılda bir kez ya olur ya olmaz. Olsa da gecenin 3'ünde olduğu için kaçırma ihtimali oldukça yüksektir.

iOS 7'ye geçip de 6.1.4 jb çıkmaz diye jb den oluruz diyenler 7.1'in çıkacağı gün açıklanana dek bekleyebilirler. Açıklandığında halen 6.1.4 jb çıkmamışsa 7.1 daha çıkmadan 7.0.4'e geçip jb yapabilirler.

Benim kişisel biresyel ferdi şahsi ve zati anlamdaki önerim: 7.1'in çıkış tarihini sürekli kontrol ederek beklemektir.

• Durup dururken acmiyor ama iste denk geldin geldin yani
  • peki bir de şu var arkadaşlar 6.1.4 e jb çıktı ve yaptık diyelim. bu uygulamalarda ios 7 gerekliliği artar mı zamanla? o zaman ios 7 ye geçmek istersek yine jb den oluruz çünkü o anki sürüme yine jb çıkmamış olacak.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.