Şimdi Ara

iOS 6.1.3/6.1.4/6.1.5/ Untethered Jailbreak Yayınlandı!!! (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
20
Favori
46.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yılbaşı gecesi çıkacakmı sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanS

peki bir de şu var arkadaşlar 6.1.4 e jb çıktı ve yaptık diyelim. bu uygulamalarda ios 7 gerekliliği artar mı zamanla? o zaman ios 7 ye geçmek istersek yine jb den oluruz çünkü o anki sürüme yine jb çıkmamış olacak.

Zamanla artar ama o zamana kadar iOS 8 çıkmış olur. Şu anki uygulamaların yarıya yakınının en az 4.3 ve yarıya yakınının da en az 5.0 istediğini düşünürsek en az 6.0 isteyen ya da 7.0 isteyen abartı düzeyde uygulama yok. Olanların da çuğu gereksiz uygulamalar zaten.

Şu an iOS 7'den aşağısını kabul etmeyip de hacı bu uygulamayı isterdim dediğim sadece Alien vs. Predator oyunu var. Başka da 1 tane bile yok.

Feysbok, Twitter, Foursquare, Whatsapp gibi günlük sık kullandığımız uygulamalar epey bir süre iOS 7 istemeyecektir ve dediğim gibi o zamana kadar da iOS 8-9 ve hatta 10 bile çıkmış olabilir. Kaldı ki eğer sürümü destekliyorsa cihazımıza o uygulamanın eski versiyonunu indirebiliyoruz direk Appstore'den.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH|UnderTaker

Yılbaşında çıkmazsa 7ye geçmeyi düşünüyorum.Zaten bu zamana kadar çıkmazsa bir daha çıkacağını sanmıyorum

aynen
  • inanmazsınız belki günde belki 50 defa bu konuya bakıyorum çıkmışmı diye
  • Bizde öyle bir şans var ki, şimdi ios 7ye geçeriz. 1 saat sonra ios 6 jb çıkar :)
  • Saat 7 oldu bugün de gelmeyecek galiba :/
  • Arkadaşlar bu gece kesin çıkıyormuş... sonunda sorularıma cevap verdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradox1453 -- 29 Aralık 2013; 20:49:02 >

• Aynen Bu Gece Geliyor inşAllah Tabi :)
  • Ya fenix knk bak bugün de çıkmazsa yakarım bu başlığı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece Yayınlanmazsa Yöneticiler tarafından rica edeceğim konunun Kilit yada silinmesi için :)
    Anlaştık mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Bu gece Yayınlanmazsa Yöneticiler tarafından rica edeceğim konunun Kilit yada silinmesi için :)
    Anlaştık mı :)

ben senin şahidinim dostum.. sen de ih8sn0w'un yalancısısın. Benim twitter sürekli açık, adamı takip ediyorum anlık olarak.. artık yayınlasa da kurtulsak hepimiz... bu gece dedi ama inşallah sadece maci yayınlamaz...
  • iH8sn0w Yalan Söyleyecek değil herhalde :)
    Benim twitter'da 7/24 açık gelişmeleri an be an takip ediyorum :)
    Ama büyük bir ihtimal "Mac" için yayınlayacaklar,
    ama Süpriz yapıp "Win" içinde yayınlarlarsa Güzel bir hediye olacaktır :)
  • Fenix ben senin çabanı, iyi niyetini, burda insanlara tahammülünü biliyorum kardeşim sadece takıldım sana umarım ciddiye almamışsındır, adam gibi takip ettiğimiz tek yer bu konu zaten öyle bişeyde bulunma, seni ben her konuda savunuyorum zaten diğerlerine karşı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

iH8sn0w Yalan Söyleyecek değil herhalde :)
    Benim twitter'da 7/24 açık gelişmeleri an be an takip ediyorum :)
    Ama büyük bir ihtimal "Mac" için yayınlayacaklar,
    ama Süpriz yapıp "Win" içinde yayınlarlarsa Güzel bir hediye olacaktır :)

mac için yayınlanırsa benim hiçbir işime yaramaz :\
  • onlarda bu gece bizim sabah oluyor
  • Bu gece inşallah sadece mac'e çıkarmaz.
  • Allah Razı olsun hocam :) tahammül demiyelim onlarda haklılar kaç defadır bende konu açıyorum bilgilendirme amaçlı ama bir yerde onlarda yeter artık dediği oluyor:)
    Savunduğunuzu biliyorum konularda her defasında belli ediyorsunuz da zaten :)
    Artık çıksada tamamen şu 6.1.3 / 6.1.4 Olayı kapansa :)
    sanırım herkesin istediği sanırım bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

Arkadaşlar bu gece kesin çıkıyormuş... sonunda sorularıma cevap verdi..

Hadi hayırlısı diyelim o zaman. İlk önce Mac'a sonra da Win'e gelecektir muhtemelen.

• iH8snow güvenilir birimidir arkdaşlar ?? sizce çıkarırmı
  • peki arkadaşlar jb mac üzerinden yapıldığında bir fark oluyor mu windowsa göre? ayrıca jb aracı güncellense bile cydia üzerinden yükşenebilir değil mi telefona? ilk işlem için bir mac peşine düşeceğiz sanırım yarın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.