Şimdi Ara

iOS 5 Operatör Logoları , Turkcell-Vodafone-Avea (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
9
Favori
11.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ios 5.0.1 de denedim oldu. paylaşımınız için teşekkürler. iyi ki varsın untethered
  • media playerı oraya nasıl ekledin hangi tweak :)
  • çok sağol deminden beri eski usule göre uğraşıyorum, şimdi oldu anca.
  • Bendede Çıkmıyordu yapman gereken dosyaları ( System/User/Library/Carrier Bundle.bundle ) Klasörünün içerisine attıktan sonra tekrar ( Raw File System/User/Library/Operator Bundle.bundle ) klasörünede atacaksın bukadar respiring yap tamamdır :) Atamıyorum yapıştıramıyorum bu dosyanın içine
  • Tamam arkadaş olayı çözdüm benden kaynaklanıyomuş gece jailbreak mesaisi yapınca kafa sulanıyo biraz.yani kafa nereye biz oraya.
  • Arkadaslar biriniz base operatoru icin yapabilirmi. Paint terkim :)
  • Bildiğim kadarı ile itools jb siz telefonların raw dosyalarını gösteriyor.jb sizler itools lada yapabilir tahminimce.
  • ipod touch 4g lerde nasıl yapıyoruz.
  • teşekkürler güzel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Bildiğim kadarı ile itools jb siz telefonların raw dosyalarını gösteriyor.jb sizler itools lada yapabilir tahminimce.

iTools bazı dosyalara erişime izin veriyor. Ama bu klasör o klasörlere dahil değil maalesef.
  • Avea için deniyorum bakalim.

Edit: Başarılı bir şekilde yaptım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkneXX -- 31 Aralık 2011; 15:11:54 >
  • bu wifi, bluetooth, parlaklık buttonları nerden ekleniyor?? yine JB mi lazım yoksa JB siz bi app varmı arkadaşlar teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

bu wifi, bluetooth, parlaklık buttonları nerden ekleniyor?? yine JB mi lazım yoksa JB siz bi app varmı arkadaşlar teşekkürler..

jb lazım sbsetting ile yükleniyor. jbsiz app ile olacağını zannetmiyorum.
  • +1 Başarılı
  • 3gs de calismadi
  • takipteyim
  • ipod touch 4g lerde nasıl yapıyoruz.
  • nefis oldu teşekkkrler :)
  • sadece notification centeri asagi cekince logoyu gorebiliyorum, normalde yok. ne is anlamadim ama sorunsuz yapabilen birisi career.bundle.bundle'in icinde ne var ne yok .rar'layip (info.plist fln da dahil) yukleyebilir mi turkcell icin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

ipod touch 4g lerde nasıl yapıyoruz.

iPodta operatör klasörü olmaz. O yüzden bu yolla yapamazsınız. Ancak jb ile tweak yükleyerek olabilir. Sadece bi tahmin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.