Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.899
Cevap
3
Favori
109.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siri yi denemek isteyen arkadaslar olursa link verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontG

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

selamlar benım en cok merak ettıgım acaba ios 5 te mesaj ıletım raporu olacakmı

evet Mesaj iletim raporu var.

Evet varmış... Yazıyorken de görülebilecekmiş

* Shows when other person(s) is typing.
    * Delivery receipts.

Bende sadece imessage da gozukuyor bunlar
  • Arkadaşlar ios 5'e Türkçe desteği gelecek mi ? Ve jb çıkacak mı ? Çıkmayacak diye söylentiler vardı. + Bu konuda 0 bilgiye sahibim flash'tan kastınız bu "youtube, dailymotion, facebook ve diğer video sitelerine " yüklenen videolar mı yoksa .swf gibi uzantılar mı ?
  • İnşallah 3g s tede sorunsuz çalışır ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Katmir

Hatırlatıcılardan bölgesel hatırlatma seçeneği kalktı mı? GPS destekli olan...Bulamıyorum artık...

Bölgesel hatırlatma seceneği mevcut. Oluşturduğunuz bildirime tıklatın düzenelrken çıkar. Ben sorunsuz kullanıyorum. Eğer olmuyorsa konum servislerinde aktif olup olmadığına bakın.

Konum servisleri açık...Lakin yine de yok...Önceki sürümlerde vardı halbuki...
  • 3GS de kasmaz umarım
  • quote:

quote:

evet Mesaj iletim raporu var.

Hayır mesaj iletim raporu IOS 5 te YOK.
    Imessage da var.
  • Özel PM ile göndermek istedim ama almanya da oldugum icin onay kodu gelmedi arkadaslar bende burdan isteyen olursa diye linki veriyorum umarim yanlis bir sey yapmis olmam... Deneyen arkadaslar calisip calismadigini yazarlarsa sevinirim..

http://www.mediafire.com/?jw4gckw61eic7fk
  • quote:

Orijinalden alıntı: shift35

Flash playerini telefondan yabanci dizi izlemek falan icin istiyorum birtek birisi iphone icin dizi sitesi yapsa ne iyi

Dizi izle diye uygulama var. Ordan izleyebilirsin.
  • Arkadaslar şu tab olayını ben yapamadım, nasıl yapılıyor özel ayarı falanmı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Todd

Arkadaşlar ios 5'e Türkçe desteği gelecek mi ? Ve jb çıkacak mı ? Çıkmayacak diye söylentiler vardı. + Bu konuda 0 bilgiye sahibim flash'tan kastınız bu "youtube, dailymotion, facebook ve diğer video sitelerine " yüklenen videolar mı yoksa .swf gibi uzantılar mı ?

Türkce destegi derken?

Cihaz da Türkce destegi var zaten
  • Arka planda calisan uygulamalari ios 5 ile tek dokunusla kapatabilecek miyiz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mcff

quote:

olmayacak

Şöyle söyleyeyim siz mesaja baktığınızda size gönderen kişi bundan haberdar edilecek.

o soylediginiz ozellik sadece imessage ozelligi olan kullanicilardan gecerli olacak
  • Direk bekledigim JB+unlock daha 4.01 deyim ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

Orijinalden alıntı: S.Todd

Arkadaşlar ios 5'e Türkçe desteği gelecek mi ? Ve jb çıkacak mı ? Çıkmayacak diye söylentiler vardı. + Bu konuda 0 bilgiye sahibim flash'tan kastınız bu "youtube, dailymotion, facebook ve diğer video sitelerine " yüklenen videolar mı yoksa .swf gibi uzantılar mı ?

Türkce destegi derken?

Cihaz da Türkce destegi var zaten

Yok ben her versyon yükseltildiğinde dil orjinale dönüyor sandım dediğim gibi bilgim sıfır. :D Peki ya diğer sorduğumun cevabı ne ?
  • Son sürümde ipadler için hatırlaticilardan location yani bölgesel uyari sistemi kaldırılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

Direk bekledigim JB+unlock daha 4.01 deyim ^^

Cogu kisi oyle zaten umarim hemen gelir
  • çıktığı anda indirip yüklüycem zaten cihazda 4.3.5 yüklü jb yok. jb'siz iphone kullanmaktan bıktım inşallah ios 5'e jb çıkması gecikmez...
  • Mesaj bulunsun..
  • Bu arada gevey sim kullananlara kotu haber geldi ios 5 ile gevey sim kullanilamiyormus
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.