Şimdi Ara

ios 5.0.1 titresim ve mesaj sesi takilmasi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
9.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de var hala. düzeltemediler bi türlü cok kötü bi durum.
  • Aynı sorundan şikayetciyim örnek mail olarak belirttiğiniz maili bende aynen yolladım en kısa zamanda yeni bir güncelleme ümidiyle ki benim telefon üstüne birde kasıyor örneğin müzik dinliyorsam ve o sayfada kalmışsa kilit sürgüsünü çektiğim an 15 20 sn bekliyoruumki kendine gelsin diye üzücü bir durum ki ben telefonu alalı 3 gün oldu sağlık olsun ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağdaş84

5.0.1 e guncelledim 3 4 gun oldu henuz bir ariza cikarmadi (:

Ben de 5.0.1'e güncelledikten sonra yaklaşık 1 hafta arıza çıkartmamıştı ama sonra yine iOS 5'deki haline geri döndü. Hala da devam ediyor. İnşallah 5.1'de kalıcı bir çözüm bulurlar. İyice düştü Apple gözümden, bu kadar çok problem yaşatan bir firmanın kullanıcı anketlerinde en iyisi olması akıl alır gibi değil. Milletin fanboyluktan gözü dönmüş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ockforever

quote:

Orijinalden alıntı: çağdaş84

5.0.1 e guncelledim 3 4 gun oldu henuz bir ariza cikarmadi (:

Ben de 5.0.1'e güncelledikten sonra yaklaşık 1 hafta arıza çıkartmamıştı ama sonra yine iOS 5'deki haline geri döndü. Hala da devam ediyor. İnşallah 5.1'de kalıcı bir çözüm bulurlar. İyice düştü Apple gözümden, bu kadar çok problem yaşatan bir firmanın kullanıcı anketlerinde en iyisi olması akıl alır gibi değil. Milletin fanboyluktan gözü dönmüş...

teşekkür ediyorum güzel haberlerin için normalde telefonu aldığımda da 1 aya yakın kullandım ondan sonra durduk yere oldu yine olursa şaşırmam yani.

• Ekstra çıkan titreşimleri değerlendirin sizde, sorundan fayda çıkarın
  • peki bunu önceki sürüme nasıl döndürücez ben ios dan pek fazla anlamam taktım güncelleme var dedi yapayımmı dedi yap dedim bunlar başıma geldi eski sürüme nasıl dönebiliriz acaba :)
  • bir de farklı bir titreşim problemi var ios 5 ve 5.0.1'de.Telefon titreşimdeyken Viber yada Tangodan çağrı aldığınızda normalde aralıklı olarak titremesi lazım.fakat bir kere titreşim yapıyor ve öyle kalıyor.Siz o an titreşimi fark edemezseniz sizi arayana cevap veremiyorsunuz.
  • Ben restore ettim yedeği kurmadım. Bakalım ne olacak bozulacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kckfrk

Ben restore ettim yedeği kurmadım. Bakalım ne olacak bozulacak mı?

sonuclari sabirsizlikla bekliyorum...
  • Remixe devam beyler telefonum artık hep titresimde okadar çok titriyoki her türlü duyuyorum artık
  • Bu sorun bende de var yazılımsal mı telefondan mı ? bu ne ya ne uyuz bir şey .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

Bu sorun bende de var yazılımsal mı telefondan mı ? bu ne ya ne uyuz bir şey .

Yazılımsal
    bende de var
    ayar bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Republic.

quote:

Yazılımsal
    bende de var
    ayar bişey

Benim anlamadığım sadece 4s lerde mi var ip4 kulandığım dönemde ios 5 de yoktu böyle bişey 4s aldım dün böyle bir durum söz konusu ve mesaj ve telefon çalarken her ikisinde de problem oluyor kafasına göre bazen de normal çalıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Republic.

quote:

Yazılımsal
    bende de var
    ayar bişey

Benim anlamadığım sadece 4s lerde mi var ip4 kulandığım dönemde ios 5 de yoktu böyle bişey 4s aldım dün böyle bir durum söz konusu ve mesaj ve telefon çalarken her ikisinde de problem oluyor kafasına göre bazen de normal çalıyor

3gs-4-4s hepsinde var
    olmayanda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkmyldr

quote:

Orijinalden alıntı: kckfrk

Ben restore ettim yedeği kurmadım. Bakalım ne olacak bozulacak mı?

sonuclari sabirsizlikla bekliyorum...

Şuan için hala problem yok gelişmelerden sizi haberdar edeceğim. İnşallah yedeği kurunca oluyordur böylece düzelmiş olur.
  • restore ettim yedekleri kurmadım ama sadece uygulama kurduğunuzda sorun oluyor yazılım biraz ağır geliyor sanırım telefonlara
  • Benim 5.0 dada 5.0.1 dede boyle bir sorunum yoktu. Goya tum bu problemleri cozen 5.1 betayi yukledim ve bu problem basladi. Sirf bu yuzden mesaj sesinide titresimide kapamak zorunda kaldim. Artik sunu duzeltsinler acayip sinir olmaya basladim zaten sarjim 3,5 saat gidiyor bir turlu yeni pil alamadim.
  • Mesaj sesini kapatmaniza gerek yok, en azindan bildirimlerde mesajlari kilit ekraninda gosterme deyin bi nevze cozum olacaktir soruna
  • ses takılması imesajı açınca oluyor galiba restoreden sonra yapmadı,imesajı açınca yapmaya başladı yada paranoyak oldum bilmiyorum
  • Dün sorun vardı bügünde sorun yok anlamadım gitti ama normalde eski surume gore şarj daha çabuk bitiyor ve telefonda hissedilir derecede kasmalar oluyor bilmiyorum sizlerdede oluyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.