Şimdi Ara

ios 5.0.1 titresim ve mesaj sesi takilmasi? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
9.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşımın 3gsinde de 4 ünde de olmadı ios5 yüklüydü ios 5.0.1de de olmadı. Bu iş yazılımsalsa herkes bu problemlerle karşılaşmalı.Sanki donanımla çakışma yapıyor gibi bir şey yani bu işlerden anlamam ama yazılımsal olsa fix bir sorun olurdu diye düşünüyorum umarım yarın alacağım 4ste bu sorunla karşılaşmam çünkü cidden can sıkıcı bir sorun.umarım kökten çözülür..
  • Gecen gun 4s alan arkadasimda da syni problem oldugunu dun farkettim yani yazilimsal oldugunu dusunuyorum ben.
  • arkadaşıma aldığımız yeni 4s te aynı sorun vardı. telefonda 5.0.1 a405 yüklüydü. Sonra itunesten geri yükle yaptık. yeni yazılım kurdu cihaza a406 oldu ve sorun ortadan kalktı. Eski yazılımdaki tüm programlarında itunes ile geri attık. Şuan sorun yok.
  • İngiltere'den alınma 4s'im dün elime geçti, ios 5.0.1 yüklü(9a405). Dün akşamdan beri ne titreşim ne mesaj sesi takılması ne şebeke sorunu hiçbir sorunla karşılaşmadım/umarım karşılaşmam da. Cihazı tabii ki yeni bir iphone olarak kaydettim. Sadece ne işse siri arada bir sorry engin şu an hizmet veremiyorum falan diyor ama onu da beta sürümü olmasına bağlıyorum(çok nadir oluyor) Şimdilik şarjı da iyi gidiyor gibi, wifi ve bilirimler hariç her şey kapalıydı %100 ile yattım %97 ile kalktım( 10 saat uyku süresi)
  • bende de 5.0.1 yüklü ama ne yazık ki ben de en başından beri yaşıyorum bu sorunu ve artık bu sorunla yaşamaya alıştım.
  • Bendede ayni sorun var 4s kullaniyorum mesaj sesi 3kere cikiyor cildircam update mi cikcak ne olcak bisiler yapsinlar artik
  • youtube dan video izlerken mesaj geldi, böyle bi saçmalık yok. zaten takılan mesaj sesinin süresinin yavaş çekilmiş halini ve daha kısık halini düşünün.

kendimi intihar edecektim.

bu apple hiç mi bunu farketmez? bi çözüm bulunmaz mı? bildirim olayı geldikten sonra böyle sapıttı, aç bildirim ekranı kodlarına bak oradan yinelenmeyi kaldır yahu.

sanırım mantık şu, mesaj bildirime geliyor. ama hafızadan yeni mesaj alındı uyarısı silinmiyor. ikinci gelen mesajla 2 tane mesaj üstüste oturuyor bunların bildirimlerini aynı anda çalıcam derken sıçma başlıyor. tekrar yeni bi mesaj alınınca daha da içinden çıkılmaz hal alıyor.

respring yapınca düzeliyor, çıldırmak üzereyim.
  • arkadaşlar bende iphone 4 kullanıyorum taki ios 5 ve üzerine geçince bendede ses sorunu var ritimli çalışıyor yada takılıyor telefon çalarken ara ara oluyor bazen olmazken bazen oluyor nedeninin bilmiyorum. ama yazılımsal olduğu bir kesin ios 4 teyken hiç sorun yok.
  • merhaba arkadaşlar bende bu sorunu yaşıyorum ve şu şekilde hallettim yedek alıp restore yapıyorum bi süre bekleyip kapatıp açıyorum duzelio ama bi süre sonra tekrarlıoya niyeyse tam cozum yok sanırım ayarları degısmeden .. en rahatı geri yükleyip kapatıp açmak ama kapatıp açarken iphone pc ye bağlı olmasın
  • cydia'dan respring 4.0 kurun, kapatıp açmak yerine çok daha hızlı ama her çözüm gibi geçeci malesef
  • ya arkadaş nasıl bir sorundur bu kafayı yedirticek telefonu titreşimde kullanıyorum resmen sesini açamaz oldum neden acil bir güncelleme çıkmıyor bunun için?
  • apple yeni yazılımları sorunu çözdükleri yazılıma ekliyo herhalde oysaki bizim isteğimiz şuanda yeni yazılım değil sorunun çözülkmesi 1 mesaj geliyor 2 3 tane geldi sanıyorum ne biçim işdir bu bilemedim ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcnolf

ya arkadaş nasıl bir sorundur bu kafayı yedirticek telefonu titreşimde kullanıyorum resmen sesini açamaz oldum neden acil bir güncelleme çıkmıyor bunun için?

Bilsek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: bcnolf

ya arkadaş nasıl bir sorundur bu kafayı yedirticek telefonu titreşimde kullanıyorum resmen sesini açamaz oldum neden acil bir güncelleme çıkmıyor bunun için?

Bilsek

valla hocam kafayı yedirtti telefon 3-4 gün açık kalınca artık 2-3de değil arka arkaya 7-8 takılma oluyor baya 5 saniye mesaj sesi var :)

• iOS 5.0.1 9A406 da böyle bir sorun yok 2 haftadır bu sürümdeyim ve olmadı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

iOS 5.0.1 9A406 da böyle bir sorun yok 2 haftadır bu sürümdeyim ve olmadı .

Dilini ısır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

iOS 5.0.1 9A406 da böyle bir sorun yok 2 haftadır bu sürümdeyim ve olmadı .

Dilini ısır

Issırdım vallahi hocam :)) ,maşallahı var şimdilik, siri hanım da düzelmiş durumda 9a406 dan son derece memnunum şuan için .
  • iphone 4 cihazıma iOS 5.0.1 9A406 nasıl kurabilirim arkadaslar.cogu yerde iphone 4S için geliştirilmiş bir sürüm olarak yazılıyor.bu yüzden iphone 4'e yükledigimizde sorun olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: green_Army__

iphone 4 cihazıma iOS 5.0.1 9A406 nasıl kurabilirim arkadaslar.cogu yerde iphone 4S için geliştirilmiş bir sürüm olarak yazılıyor.bu yüzden iphone 4'e yükledigimizde sorun olurmu ?

Malesef kuramazsın ip4s için yayınlanan bir sürüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.