Şimdi Ara

IOS 4.3 - PİL İLE İLGİLİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kaan™
    şebekede iyileşme var bendede normalde odamda 2-3 bvar çekerken artık hep 4 yada 5

Hocam bu fark hangi sürüme göre?
  • JB i,le bataryanın hiç bir alakası yok. JB sadece sistem dosyaları ile oynuyor okadar bununbda pil ile bir ilgisi yok.. ama JB olunca insan herseyi yüklüyor herseyi oynamaya baslayınca ona yapacak bişey yok. crackli yazılım kullanınca bir fark hissediyormuydunuz ?
  • sabah 8'den şu ana kadar aktif kullanım ve şarj %52'de jb 4.2.1 yüklü.. 15 saat 16 dk bekleme - 3 saat 43 dakika kullanım...

benim pil performansı iyi sanırım 4.3'e geçmekte kararsızım, jb çıksın geçerim
  • 4.1 kullanıyordum çekim gücü evdeyken çok dengesiz oluyordu 3'e düşüp 5 çıkıyor sinyal gidip geliyordu az önce update ettim hiçbir sorun kalmamış. Pil ile ilgili birşey söyleyemicem bana göre 4.1 de daha iyiydi. 5 dakika içinde % 1 düştü uyku modunda 4.1 varken bütün gece % 5 ile %4 arasında anca düşerdi.

Edit: Bu ipad için getirelen ekrana dokunarak yapılan bazı işlemler var onları neden iphone için yapmamışlar anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 10 Mart 2011; 23:02:36 >
  • arkadaşlar merhaba geçen hafta ıp4 ü aldım veriyon4.2.1. (8c148) şimdi ben bu 4.3 e geçmelimiyim .. outlook ,rehber vs silinir mi? yardımcı olabilir misiniz teşekkürler
  • Sebekede iyilesme var arkadaslar odam da 2-3 kademe cekerken suan full cekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __BeRkAy__ -- 10 Mart 2011; 23:19:01 >
  • arkadaşlar ağzımı sulandırdınız. telefon amerika olduğu için jb olmadan geçemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kidon

arkadaşlar merhaba geçen hafta ıp4 ü aldım veriyon4.2.1. (8c148) şimdi ben bu 4.3 e geçmelimiyim .. outlook ,rehber vs silinir mi? yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

4.2 de bir sertifika sorunundan dolayı sürekli pil yiyordu , şimdi düzeltilmiş olması lazım. bence yüklemende fayda var ama sen bilirsin yine de .. ya pil olayına hasta oldum. muhteşem ya :D bütün gece uçak modunda kalınca eskiden bile % 5 yiyen telefon, bu sabah %100 ile karşıladı beni :)

ayrıca itunes home sharing i de denedim. o da baya keyifli. bütün library'ye ulaşıyorsun. filmleri tele atmadan rahatça seyrediyorsun. gerçi evdeyken neden iphone'dan seyredesin o da ayrı mesele
  • Jb yapılınca telefon 8 silindir v8 motor oluyor o acıdan pili içmesi normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

Jb yapılınca telefon 8 silindir v8 motor oluyor o acıdan pili içmesi normal

Bunun gibi bazi yorumlar beni benden aliyor iste tesekkurler :)

Su anda 4.2.1 de 3Gs im var ve ipad baseband ina gecmekte kararsizim. Bunlari duydugum icin gecmekten vazgecmek uzereyim galiba :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DKaNTr -- 11 Mart 2011; 0:57:10 >
  • ben cihazı 4.1 ile almıştım pili süperdi aktif kullanımla bile 2 günü deviriyodum ama 1 hafta sonra 4.2.1 çıktı hemen atladım yükselttim ama 2 gün giden pil 1 günü bile çıkarmamaya başladı kaç kere restore ettim ama nafile yaklaşık 2 haftadır jb li olarak olarak kullanıyorum pilde değişme olmadı her gece şarjza takıyorum bazen 1 gün bile yetmiyor, şimdi ben jb den vazgeçip 4.3 yaparsam pilde iyileşme olurmu diyosunuz, eger evetse geçerim...
    not :;bencede pilin çok gitmesi jb ile alakalı değil, ben 3 ay jb siz kullandım 2 haftada jbli kullanıyorum bi fark göremedim, jb yapıldıgı zaman arkada devamlı çalışan winterboard sbsettings gibi uygulamalar bence pili yiyor bu yüzden ben winterboardı kaldırdım...

off karar veremedim ama sanırım en iyisi denemek, shsh kaydı almıştım eger pilde bi değişiklik göremezsem tekrar 4.2.1 jb ye devam ederim :) sanırım en mantıklısı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

ben cihazı 4.1 ile almıştım pili süperdi aktif kullanımla bile 2 günü deviriyodum ama 1 hafta sonra 4.2.1 çıktı hemen atladım yükselttim ama 2 gün giden pil 1 günü bile çıkarmamaya başladı kaç kere restore ettim ama nafile yaklaşık 2 haftadır jb li olarak olarak kullanıyorum pilde değişme olmadı her gece şarjza takıyorum bazen 1 gün bile yetmiyor, şimdi ben jb den vazgeçip 4.3 yaparsam pilde iyileşme olurmu diyosunuz, eger evetse geçerim...
    not :;bencede pilin çok gitmesi jb ile alakalı değil, ben 3 ay jb siz kullandım 2 haftada jbli kullanıyorum bi fark göremedim, jb yapıldıgı zaman arkada devamlı çalışan winterboard sbsettings gibi uygulamalar bence pili yiyor bu yüzden ben winterboardı kaldırdım...

off karar veremedim ama sanırım en iyisi denemek, shsh kaydı almıştım eger pilde bi değişiklik göremezsem tekrar 4.2.1 jb ye devam ederim :) sanırım en mantıklısı bu

kesinlikle shsh kaydi varsa en mantiklisi

• quote:

Orijinalden alıntı: DKaNTr

quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

Jb yapılınca telefon 8 silindir v8 motor oluyor o acıdan pili içmesi normal

Bunun gibi bazi yorumlar beni benden aliyor iste tesekkurler :)

Su anda 4.2.1 de 3Gs im var ve ipad baseband ina gecmekte kararsizim. Bunlari duydugum icin gecmekten vazgecmek uzereyim galiba :S

yahu ne alakası var telefon öyle oluyor söyle oluyor falan filan.. JB ile telefon hızlanmaz ki çekim gücüde artmaz kran parlaklıgıda artmaz sadece cracklenmiş olur.. ya hiçmi crackli işletim sistemi kullanmadınız. insanları yanlış yönlendiriyorsunuz beyler. 4.2.1 jb siz kaç ay kullandınız. JB cıkmadan önce daha 4.2.1 e gecer gecmez millet bataryadan şikayet etmeye başladı jb cıkalı şurda kaç hafta oluyor.

• Evet yukarida biri sormus cevapliyim. 4.2.1 de cok dengesizdi sinyal olayi. Odamda 2-3 bar cekiyordu hatta Zaman zaman 1 e bile iniyodu durup dururken. Simdi 4.3 ile 3 u bile gormedim hep 4 yada FULL
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

arkadaşlar ağzımı sulandırdınız. telefon amerika olduğu için jb olmadan geçemiyorum.

sadece jb degil unlocku da unutma. sırf unlock korkusundan sürüm güncellemiyorum. :( gerci iyiki 4.2 ye gecmemişim telefonu kullanmasam aksama %90 ile eve gidiyorum. 4.1 den memnunum :)
  • Bataryada ben değişim göremedim..

Kullandıkça aynı hızda azalma devam ediyor..
  • Bu linkte tüm iOS versiyonlarının getirdikleri yenilikler ve düzeltmeler listelenmiş.
    4.3 te çok şey var ama pil ve çekim gücü hakkında en ufak bir düzeltmeden bahsedilmemiş.

iOS version history

Cihazda JB olmayınca fazla kurcalanmıyor, sürekli cepte duruyor, pil bitmez tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi some_one -- 11 Mart 2011; 9:31:03 >
  • JB ben problemler çikarabilecegi düsünüyorum. madem ios lar degisirken pilde de degisimler yasaniyor. JB yapinca da olabiliri. Sonucta ikisi de sistemi yeniden yükleme. Pili daha cabuk tüketebilir JB.
  • 4.2.1 jb shsh kaydi nasi alirim?
    cekim gucu artti diyor bazilari
    sirf bunun icin denemek istiyorum
  • unlock ve jb ile ilgili güzel haberler alıyorum, fazla sürmeyecek gibi şuanda bile jb'li ipad ios 4.3 videosu var youtube'da siz düşünün
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.