Şimdi Ara

ios 4.3.2 untether jailbreak geldi!! (redsn0w) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
8.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, iPad 2 ile alakalı bir bilgisi olan yok mudur? Bizi de birileri rahatlatsa keske..
  • quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©
    Yenilikler :

FaceTime’daki video donma sorunları giderilmiş.
    iPad’lerdeki 3G bağlanmadaki bazı sorunlar giderilmiş.
    Bazı güvenlik açıkları kapatılmış.

-FaceTime kullanmıyorum
    -İpad im yok
    -Bazı güvenlik açıkları kapatılmış. ?

untethered açığını kapatmışlardı :D

hee tamam işte bu

• iphone 4.3.2 sistem yüklü ilk defa jb yapıcam tam olarak anlatıcak arkadas varmı?yardımcı olursa sevinirim
  • iphone 3gs 06.15 baseband telefonu olanlar yükseltme yapabiliyor mu arkadaşlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

quote:

Yenilikler :

FaceTime’daki video donma sorunları giderilmiş.
    iPad’lerdeki 3G bağlanmadaki bazı sorunlar giderilmiş.
    Bazı güvenlik açıkları kapatılmış.

-FaceTime kullanmıyorum
    -İpad im yok
    -Bazı güvenlik açıkları kapatılmış. ?

untethered açığını kapatmışlardı :D

hee tamam işte bu

Onu kaparken YANLIŞLIKLA başka açık acmışlar. Neyse iyi 4.3.3 için bahane çıktı

• Arkadaşlar, ipadimde 4.1 yüklü. Jailbreakli 4.3.2 ye sahip olabilmek için once itunes'dan check for updates deyip arkasından 4.3.2 ye yukselt diyecegim, bu işten sonra da jailbreak yapacağım değl mi?
    Yani 4.1 deki ipadimi hiç itunes u işe karıştırmadan doğrudan redsnow la 4.3.2 ye jail-breakli olarak update edemem değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oan

Arkadaşlar, ipadimde 4.1 yüklü. Jailbreakli 4.3.2 ye sahip olabilmek için once itunes'dan check for updates deyip arkasından 4.3.2 ye yukselt diyecegim, bu işten sonra da jailbreak yapacağım değl mi?
    Yani 4.1 deki ipadimi hiç itunes u işe karıştırmadan doğrudan redsnow la 4.3.2 ye jail-breakli olarak update edemem değil mi?

4.3.2 yapmadan 4.3.2 jb olmaz tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Arkadaşlar, ipadimde 4.1 yüklü. Jailbreakli 4.3.2 ye sahip olabilmek için once itunes'dan check for updates deyip arkasından 4.3.2 ye yukselt diyecegim, bu işten sonra da jailbreak yapacağım değl mi?

olur, custom ipsw ile restore edilir, illa makinanın 4.3.2 de olmasına gerek yok, ama lock cihaz değil ise uğraşmaya değmez tabi.
  • quote:

hocam ondan önce suna dikkat et. jailbreak li cihazını update etmeden önce backup alıp restore et sonra update et. direk jb li cihazı update edersen cihazın kitlenir ve tiny umbrella gibi baska uygulamalarla ugrasmak zorunda kalırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

olur, custom ipsw ile restore edilir, illa makinanın 4.3.2 de olmasına gerek yok, ama lock cihaz değil ise uğraşmaya değmez tabi.

Başka bir sürümdeyse bile custom fw ile bu işlem yapılıp hem sürüm yükseltilir hemde jb yapılır. Simfree cihazlar için olur.

• ipad 2 için birileri bir acıklama yaptımı ? yanı ne zaman cıkacak... jb oldu denıldı hatta vıdeo felan yayınlandı ama ortada bişiy yok...
  • İp4 e yapan kullanan varmi arkadaslar bizede yardimci olabilirlerse cok sevinirim
  • quote:

bende geçmek istiyorum ne dersiniz geçelim mi :)

Her zaman son sürümü kullanmadan yanayım, şimdi update edip jb yapacagım
  • Hakan guzel haberlerini bekliyorum
  • ben 2 hafta once 4.3.1'e gecmistiim ama gercekten pil sorunu yasamistim..geri 4.2.1'e dondum cok memnunum ..yani bence eger versiyonunuzdan memnunsaniz hic ugrasmayin bnce ..
  • İ4 e yapan çıkmadı mi henüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkynrsnn

İ4 e yapan çıkmadı mi henüz ?

çıktı... v14

https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

quote:

Orijinalden alıntı: mrkynrsnn

İ4 e yapan çıkmadı mi henüz ?

çıktı... v14

https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/

Farklı düşünceler mi bana mı öyle geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

bende geçmek istiyorum ne dersiniz geçelim mi :)

Her zaman son sürümü kullanmadan yanayım, şimdi update edip jb yapacagım

4,3,1 JB Yaptıktan sonra bir sürü cydiadan program indirdim.4,3,2 ye gecmeden önce normal backup la bunları koruyabilirmiyim yoksayapmam gereken extra birşey varmı
    saygılar
  • sinfuldan pkgbackup kur. Packageları backup yap bu uygulama ile. Cihazı itunesa bağladığında backup yap. 4.3.2'ye geçtiğinde Pkgbackup uygulamasını tekrar kurun. Ve restoreye tıklayın. 4.3.2 uyumlumu bilmiyorum ama 4.2.1'den 4.3.1'e geçişte debleri otomatik yükleyerek baya zahmetten kurtarmıştı beni.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.