Şimdi Ara

ios 4.3.2 untether jailbreak geldi!! (redsn0w) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
8.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarerer

sinfuldan pkgbackup kur. Packageları backup yap bu uygulama ile. Cihazı itunesa bağladığında backup yap. 4.3.2'ye geçtiğinde Pkgbackup uygulamasını tekrar kurun. Ve restoreye tıklayın. 4.3.2 uyumlumu bilmiyorum ama 4.2.1'den 4.3.1'e geçişte debleri otomatik yükleyerek baya zahmetten kurtarmıştı beni.

Teşekkürler çok aydınlatıcı oldu
    saygılar
  • Şunu da belirtiyim. Bu uygulama ile backup yaptığınızda uygulama listesini pkgbackup**** adlı kişi olarak rehbere eklemektedir. Kişileri mutlaka itunesa transfer etmeniz gerekmektedir.
    Rica ederim. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 19 Nisan 2011; 16:48:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anLhnTa
    ben 2 hafta once 4.3.1'e gecmistiim ama gercekten pil sorunu yasamistim..geri 4.2.1'e dondum cok memnunum ..yani bence eger versiyonunuzdan memnunsaniz hic ugrasmayin bnce ..

Aynen yasadım ve katılıyorum, kapatın şimdi konuyu
  • iPad2 hala yok piyasada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anLhnTa
    ben 2 hafta once 4.3.1'e gecmistiim ama gercekten pil sorunu yasamistim..geri 4.2.1'e dondum cok memnunum ..yani bence eger versiyonunuzdan memnunsaniz hic ugrasmayin bnce ..

Aynen yasadım ve katılıyorum, kapatın şimdi konuyu
  • Arkadaşlar yeni iphone4 kullanıcısyım 4.2.1 (8C148) sürüm jailbreak yapmayı düşünüyorum yeni sürümde pil sorunundan bahsedilmiş hemen jb yapmalımı yoksa beklemeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmurder36

Arkadaşlar yeni iphone4 kullanıcısyım 4.2.1 (8C148) sürüm jailbreak yapmayı düşünüyorum yeni sürümde pil sorunundan bahsedilmiş hemen jb yapmalımı yoksa beklemeli mi?

sürüm felan yükseltme ben yükselttim pişman oldum ALLAH' dan shsh kaydım vardı geri 4.2.1 ' e döndüm .. 4.2.1 jb yap grep0son ile kafana göre takıl..
  • 4.3.2 jailbreak yaptıktan sonra iPhone 4'de titreşim sorunu başladı. Hiçbir şekilde titreşim olmuyor. Sizde de aynı mı?
  • yükledim şuan sorunsuz
  • Arkadaşlar ilk jb yi 4.3.1 redsn0w ile yapmıştım..

Şimdi son güncelleme ilede yapıp en azından test imkanı yaratayım kendime..

Eğer anladıysam şöyle yapacağım..

Cihazda multiflow ve sbsettings yüklü..cydadan bide tabi installius. Bunları yeniden yüklerim sorun değil..

Önce :

1- Cihaz jb li olduğu için restore yapmam lazım sanırım. Bu sayede update yaparken açılışta sorun yaşamayım.

2- Restoreden sonra sürüm yükselteyim ve sonra jb yapayım..

İnstallious tan indirdiğim programlarda sıkıntı olurmu bu şartlarda merak ettiğim bu..

Ve yukarda eksik söylediğim bişey varmı ?
  • Anladığım kadarıyla pek fazla bir değişiklik yok .Şuan 4.3.1 kullanıyorum şarj sorunu dışında bir sorun yok bu yüzden geçmeye de gerek yok diye düşünüyorum ..??
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Arkadaşlar ilk jb yi 4.3.1 redsn0w ile yapmıştım..

Cihazda multiflow ve sbsettings yüklü..cydadan bide tabi installius. Bunları yeniden yüklerim sorun değil..

Önce :

1- Cihaz jb li olduğu için restore yapmam lazım sanırım. Bu sayede update yaparken açılışta sorun yaşamayım.

İnstallious tan indirdiğim programlarda sıkıntı olurmu bu şartlarda merak ettiğim bu..

önce bir back up alınız, ardından itunesta restore a basarsanız restore+update seceneği cıkacak
    telefon 4.3.2 olacak.
    ardından restore from back up derseniz notlar,resimler vs geri gelir.
    programlar gidecektir ama onlar itunesta bulunmuyor mu ?
    appsync 4.0+ yı kurun,itunestan tekrar atın programları.

bu arada bende 4.3.2ye geçip jb yaptım. bakalım bir değişiklik sezemedim suan sıkıntı yok.

• Teşekkürler çok
  • @hakan.turan 4.3.2 için gerekli firmware'i nereden indirdiniz link verebilir misiniz, devteam'in sitesinde göremedim, redsnow'a göstereceğimiz dosyayı soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Arkadaşlar ilk jb yi 4.3.1 redsn0w ile yapmıştım..

Önce :

önce bir back up alınız, ardından itunesta restore a basarsanız restore+update seceneği cıkacak
    telefon 4.3.2 olacak.
    ardından restore from back up derseniz notlar,resimler vs geri gelir.
    programlar gidecektir ama onlar itunesta bulunmuyor mu ?
    appsync 4.0+ yı kurun,itunestan tekrar atın programları.

bu arada bende 4.3.2ye geçip jb yaptım. bakalım bir değişiklik sezemedim suan sıkıntı yok.

Programlar var ituneste, tamam onlar halledilir :))

Tesekkur ederim

• Selamlar;

4.3.1 den 4.3.2'ye geçtiğimde geveyde sorun yaşamadım. Restore den sonra 4.3.2 jailbreak işleminden sonra gevey'le 112'yi arayıp uçak moduna aldıktan sonra uyarı alamıyorum ! Bu sorunla karşılaşan varmı ?
  • Oldu nihayet :-) 112 suç duyurusunda bulunmaz umarım :-p
  • oh beee
  • quote:

Orijinalden alıntı: fincankahve

@hakan.turan 4.3.2 için gerekli firmware'i nereden indirdiniz link verebilir misiniz, devteam'in sitesinde göremedim, redsnow'a göstereceğimiz dosyayı soruyorum.

ben itunestan indirdim
    link isterseniz burada var
    http://www.iphoneyardim.net/onemli_basliklar/14204-ios_arsivi.html
  • itunes'tan nasıl indiriyoruz, önce restore'a basıp update ederek mi? ama sonuçta redsnow'a nasıl göstereceğiz onu?

link için teşekkürler ama itunes'tan indirmeyi öğrenirsem daha sağlıklı olur

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.