Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.241
Cevap
247
Favori
292.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şimdi bende baktım da windows firefox chrome android e destek veriyorlarmış :/

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşımwww.pushbullet.com
    Pushbullet - Your devices working better together
    https://www.pushbullet.com
  • Bluetooth aygıtı bağlandığında, oluşturduğum müzik listemi otomatik çal olarak ayarladım fakat aygıt bağlandığında her seferinde bildirim ile onaylamam isteniyor, bu onayı kaldırma bluetooth bağlantılarında yokmuş fakat her zaman onaylama yada sormama gibi bir seçenek ayarlanabiliyor mu otomatik çalsın istiyorum.

• Hocam Son zamanlarda bu kayıtlı olmayan kişiye WhatsAppdan msj gönderme kestirmesi çalışmıyor sanki hangi numarayı yazsam sohbet başlatılamadı diyor. Var mı sende de sorun?

Kesimeyi güncellesek mi ne yapsak nereden buluruz bunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cluptechno kullanıcısına yanıt

Sizdeki hangisi paylaşın linki bende 2 tane var ona göre bakayım ayrıca kestirmenin olduğu site var orada hesap açtım artık oradan paylaşıyorum ilerleyen zamanlarda bugün veya yarın falan oraya eklerim

buradan paylaştığım tüm kestirmelere ulaşabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/iphone-ve-pil-hakkinda-v-2-1-kestirmeler-16-05-2022--152782162

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 8 Temmuz 2022; 21:43:16 >
  • Bir önceki mesajda etiketlediğim kestirmeydi. Bir tane başka buldum şu an çalışıyor durumda onunla devam artık napalım.. İyi bayramlar. iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım 

• Teşekkür ederim iyi akşamlar

Yeni bulduğunu paylaşabilir misin inceleyim bi

şöyle yöntem var buna göre kestirme yapabilirsiniz
    İsterseniz aşağıdaki whatsapp bağlantısını kopyalayın en sonuna telefon numarasını yazın safariden açın
    iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım

_________
    -Kopyalanan bi numara varsa kestirmeyi çalıştırdığınızda algılıyor be whatsap sohbete yönlendirdiriyor
    -web sitesinde tel no yu seçip paylaştığınızda ve kestirmey seçtiğinizde numarayı algılıyor sohbete yönlendiriyor i
    -Diğer özelliği ise numara yazın veya rehberden seçin özelliği ile rehberden seçecekmiş gibi işlem yapıp numarayı yazıp işlem yapabilirsiniz

https://www.icloud.com/shortcuts/1ad9a28bbd3741809cf7203b32c6fff3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 9 Temmuz 2022; 15:49:41 >

• Aynı şeyi bulmuşuz hocam benim ki de buydu iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım 

• Cluptechno kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadar uzun yazmanıza gerek yok. Safaride sadece

wa.me/+90532…

şeklinde yazıp entera basmanız yeterli…

Ayrıca kestirme de hala çalışıyor onu da paylaşabilirim

Edit:https://www.icloud.com/shortcuts/9d4863ac2c7f4a119aeec2637c000b4d

Bu kestirme de yıllardır çalışıyor. 15.5 te de çalışmaya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 9 Temmuz 2022; 23:59:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu instagram profil fotoğrafı kistirmesini nasıl kullanıyoruz? Sürekli hata veriyor bende.

Ayrıca video download kestirmesi de hata veriyor hiç birini kullanamıyorum.

• Otomasyon ya da Kestirme ile Apple Watch’umu günün belirli bir saatinde Güç Koruma moduna alabilir miyim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum. Takip+++

• İlk mesajda paylasilanlar guncel olarak calisiyor mu arkadaslar ?

• Merhabalar, kestirmelerin çalışmadan önce onay istemesi ile ilgili önceki mesajlarda birçok şey okudum, anladığım kadarıyla bir otomasyona bağlamadıkça "çalıştırmadan önce sor" seçeneğini kaldıramıyoruz. Bunu da nasıl yapacağımı tam anlamış değilim. Evde Xiaomi Yeelight eski versiyon lambalardan kullanıyorum. Bunlarda "Homekit" özelliği de yok ama "kestirme"ler sayesinde bunları çalıştırabildim. Apple Watch ile Lambayı aç diyorum ve Lambalar yanıyor çok güzel ama her seferinde saatten "izinver" seçeneğini seçmeliyim. Bunu aradan nasıl çıkarabilirim. Belki daha önce bahsedildi yada başka türlü olmuyor, tekrardan bilen birileri yazarsa sevinirim

• Ekran kilidi açıldığında sesli notu çaldırmak istiyorum

• Kestirmeler ile ilgili başlangıçtan orta-ileri düzeye doğru hazırlanmış eğitim videosu:

İngilizcesi iyi olmayan arkadaşlarımızda ekrandaki adımları takip ederek öğrenebilirler.

• cuphead kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bende de eve vardığımda wifi aç, hücresel kapat kestirmesi var ama her seferinde soruyor ve onaylamam lazım telefondan. Çözüm bulabildiniz mi acaba?

• Merhabalar,

İos 16 kullanıyorum. Şöyle bir Otomasyon yapmak istiyorum.
    Gelen mailde mail içeriğinin ekran görüntüsünü alıp whatsapp dan belirttim kişiye otomatik gönderecek.

Bunu yapmamın bir yolu varmı?
    Yardım edebilirmisiniz

• tolga104 T kullanıcısına yanıt
    Otomatik olarak yapmaz hocam sizden göndereceği zaman izin ister.

• Merhaba İzin istesin ama işlem adımları nasıl olmalı. ?

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.