Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeyi zaten yapmayı düşünmüyorum. 1 yıldır güncellemedim zaten bu cihazı 2. telefonum olarak kullanıyorum bankacılık işlemlerimi yapmıyorum arama amaçlı yani. Bu arada Checkra1n aracı sayesinde her sürüme JB yapılabiliyor bir açık sayesinde yani 12.4.6’ya da yapılır (Cydia gelince).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone X ve altı cihazlara yapılıyor Checkrain ile jb. Üste eklenmiş ve eklenece XS, XR, 11 serisi, 12 serisi bu konuda farklı bir durumda maalesef
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    O yontemi denedim. Vpn baglantisi kurulmuyor.

Apple dns’lerini (sunucularini) engelleyip sistem guncellemelerini bloke ediyor.

İp adresim yine ayni kaldi. Sistem Guncellemelerini engellemek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Rahatsiz edici bildirimler artik yok, hafiza da yer tutma yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, sizce iPhone 8 Plus cihazımı en son sürüme güncellemeli miyim? Bu konuda biraz kararsız kaldım da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -lightning- -- 21 Haziran 2020; 12:37:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -lightning- kullanıcısına yanıt
    Yakında 14 serüveni başlayacak imzalar kapanmadan önce geçin derim. Şu an iOS 13 kullanılabilecek hale geldi. Bende 13.5 kurulu ve genel itibari ile memnunum. En azından eklenen yeni fonksiyonlar kullanılabilir yapıyor.
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Ben de benzer düşüncelere sahibim hocam. Yakın bir zamanda güncelleme yapacağım sanırsam. İlginiz için çok teşekkürler.
  • Hey gidi İOS 12. İOS 6’dan beri kullandığım en iyi sürümlerden biriydi. Hala emektar 5S üzerinde JB ile yaşıyor. Bu sürümle çok yenilik gelmedi en boş sürümlerden biriydi yenilik olarak ama performansı, batarya süresi olarak muhteşemdi. Bir daha böyle bir sürüm gelmez açıkcası. 5S’e üzüldüm ama İOS 12 ile kaldı gerçi normal ama küçük bir güncelleme ile karanlık mod gelebilirdi. Uzun lafın kısası özleneceksin İOS 12. Ayrıca sırf bu konuya yazmak için hesap açmıştım

• Evet hocam kuş gibi özgür oluyorsun. JB ile 5S’i İPhone X yaptım o kadar iyi bir şey.

• iOS 14'ün ilk betası aynı 12'de olduğu gibi potansiyel olarak stabil bir sürüm gibi duruyor. Bence Eylül ayında bu konuda bir daha düşünün derim. 12'nin de 13'ün de ilk betalarını kullanmış biri olarak 14'ün 12'nin verdiği deneyime daha yakın olduğunu söyleyebilirim.
  • Bugün dağıtılan iOS 12.4.8 sürümü Rootless JB aracı ile uyumlu hâlâ.

• 8 plus kullanıcısıyım 12.4 surumu ile gelmişti cihaz mukmelldi.

13 e geçtiğim güne çok pişmanım.

bunu geri döndürme şansımız yok değil mi:(
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Zaten bu çift rakamlı İOS sürümleri hep güzel oluyor. Tek rakamlılar genellikle kötü yavaş sürümler oluyorlar mesela 11. İOS 11'i hatırlarmısınız hocam gördüğüm en rezil sürümdü. Sonra 12 geldi ferahladık. İOS 14'te bu mantığa göre güzel olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

8 plus kullanıcısıyım 12.4 surumu ile gelmişti cihaz mukmelldi.

13 e geçtiğim güne çok pişmanım.

bunu geri döndürme şansımız yok değil mi:(
    İos 13’ün son güncellemesi baya başarılı. Öneririm.

Bu arada konu jailbreakten açılmış bir soru sorayım. Diyelim elimizde eski iphone var ve güncelleme desteklemiyor. JB ile kullanılmayan yada indirilemeyen uygulamaları indirebiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    jb konusunda bilgim yok malesef.

13.3 surumdeyim 8 plus sizce geçmeli miyim ust surume?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

jb konusunda bilgim yok malesef.

13.3 surumdeyim 8 plus sizce geçmeli miyim ust surume?
    Kesinlikle geç. Bende 7 plus var ve çok memnunum şuanki ios 13.6’dan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 11 ios 13.3.1 var ben memnunum ama son sürüme geçsemmiki nasıl
  • 13.3.1 den 13.6 ya güncelledim gayet başarılı olmuş iphone 8 için ben bi hata göremedim

• Eski cihazlar için 12.5 sürümü çıkmış
  • jailbreak oluyor mu bu surum?10.2.1 deyım şu an.

• Bu güncellemeyle iPhone 7 kendine geldi
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.