Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır hocam bir deneyeyim bakalım inşallah sıfırlamaz :)

Bu arada yeni sürüm de ne düzeltilmiş bilginiz var mı ? Yani bizde 12.1.2 de ki hata neymiş ?

Edit: Veri kaybı olmadan ve sıfırlamadan güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 2 Ocak 2019; 23:11:42 >
  • Arkadaşlar bir konuda yardımınız lazım.

12.1.1 yüklü şu an. Pilin gece düşmesinden sıkıldım. Apple destek bu durumun yazılımı direk ayarlardan güncellememden olabileceğini söyledi. Yazılımı yükseltmek istiyorum ama sorularım var.

1- iTunes’dan mı yapmalıyım ?

iTunes kullanırsam sıfırlanır mı ? Yedek almalı mıyım ?

2- DFU üzerinden mi yapmalyım ?

Burada da sıfırlanır mı ? Yedek almalı mıyım ?

İster DFU mod olsun,ister iTunes. Her ikisini de ilk defa denemiş olacağım. Nelere dikkat etmeliyim ? Önerileriniz nelerdir ?

Ayrıca internette DFU modda güncelleme yapınca yedeklemeyi yüklemeyip yeni bir iphone ayarla seçeneğini seçmemiz gerektiğini yazmışlar. Bu saçma değil mi ? Böyle bir şey şart mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Tamamdır hocam bir deneyeyim bakalım inşallah sıfırlamaz :)

Bu arada yeni sürüm de ne düzeltilmiş bilginiz var mı ? Yani bizde 12.1.2 de ki hata neymiş ?

Edit: Veri kaybı olmadan ve sıfırlamadan güncellendi.

16c101 sürümünde şarjın ani düşmesi, telefon çekiyor göründüğü halde çekmemesi, Wi-Finin ekran kapandığında kopması, mobil veri geçişinde sorunlar mevcut. Yaşamamış da olabilirsiniz. Herkeste oluyor diye bir durum yok. Fakat 16c104 kurulumdan birkaç gün sonra jilet gibi oluyor. En azından iPX için benim yaşadığım durum bu. Adamlar da zaten düzeltme olarak yayınlamış. Vardır bi bildikleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bilginiz için teşekkürler bende dfu moduna alıp yapmak istiyorum apple sedtek ile görüştüm direk güncelle dediğin zaman veri kaybı yasamassınız dedı ama pc den yapmaya cok cekınıyorum en son 8 plus cihazda geri tükleme yaparken windows hata verdi sonra acılmadı cok uğrastırdı benı servis zor acabıldı baen hatalarda olabılıyor dedı apple destek benım eındows güncelemeleri kapalı ondanda yapalır dedı benim şuan güncel sürüm 12.1.2 cihazda sabah itunese bağladım aynı sürümden bir daha geldi güncellensin dıye ilk defa böyle bıseye şahit oldum benım anlamadığım bu güncelleme wifi ota yoluyla neden cihazlara gelmiyor düşmüyor herkes pc itunes üzerinden yapmak zorunda değilkı kardeşim bilgin varsa yazarmıısn teşekkürler..
  • Arkadaşlar merhaba itunes üzerinden görünen yeni yazılım şuan neden cihazlara wifi ota yoluyla düşmüyor bilgisi olan varmı acaba ?
    16c101 sürümünde hiç sorun yaşamıyordum. Bu son sürüme iTunes üzerinden güncelleyince bugün beni arayanlar dan bazıları ulaşamadı. Dertsiz basımıza dert aldık çok garip :) gün içerisinde başka görüşmeler yaptım.

• quote:

16c101 sürümünde hiç sorun yaşamıyordum. Bu son sürüme iTunes üzerinden güncelleyince bugün beni arayanlar dan bazıları ulaşamadı. Dertsiz basımıza dert aldık çok garip :) gün içerisinde başka görüşmeler yaptım.
    Benim 101 de çağrı alamama problemim var. Bende şimdi güncelledim bilgisayar üzerinden. Bakalım sorun çözüldü gibi arayanlar rahatça ulaşıyor şuan için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benimde 101 sürümünde çağrı alamama sorunum vardı. Arkadaşın mesajı görünce 104 yaptım. Hiç sorun kalmadı. Hattım Turkcell.

• Kim ne derse desin ios 12 şebeke sorunuyla gündeme oturdu ios 11 de turkcell kullaniyoken problem yaşamazken ios 12 halen aramama arasigimda calmama aramayi kapatip tekrar aradigimda meşgule atmasi ve aramamasi gibi sorunla karşi karşiyayim...

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Kim ne derse desin ios 12 şebeke sorunuyla gündeme oturdu ios 11 de turkcell kullaniyoken problem yaşamazken ios 12 halen aramama arasigimda calmama aramayi kapatip tekrar aradigimda meşgule atmasi ve aramamasi gibi sorunla karşi karşiyayim...
    bende de oluyordu , direk c104 e güncelleme yaptım bakalım sorunlar çözülecek mi ?
  • Arkadaşlar benim cihaz ipx de 101 sürümünde hiç bir sorun yoktu. Bakın tekrar söylüyorum çağrı sorunum filan yoktu.

Bende Tam tersi c104'e geçicne bütün sorunlar başladı

5.200 TL verdiğim telefon da yaşadığım soruna bak şaka gibi vallahi.
  • quote:

Arkadaşlar benim cihaz ipx de 101 sürümünde hiç bir sorun yoktu. Bakın tekrar söylüyorum çağrı sorunum filan yoktu.

Bende Tam tersi c104'e geçicne bütün sorunlar başladı

5.200 TL verdiğim telefon da yaşadığım soruna bak şaka gibi vallahi.
    Hocam benim cihaz x. Hat Turkcell. O sorunlar 101’de oluyordu 104’te yok :)) herhalde Apple iyice sıvadı ne diyelim. Her telefonda durum farklı ya da temiz kurulum gerekiyor. İmzalar açık. 101’e dönebilirsiniz.

Edit: Bu deneyimden şu sonuca ulaşabiliriz; 101’de sorun yaşayanlar 104’e geçsin yaşamayanlar kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 3 Ocak 2019; 20:41:43 >

16c104 yüklü ve ekran kapandığında WiFi kapanıyor hala. Temiz kurulum yaptım birde whatsapp yedeklemesine rağmen yedek almamış bütün konuşmalarım gitti

• 104 sürümüne geçtim temiz kurulum yaptım hala erken kapalıyken WiFi bağlantısı kopuyor. Üstelik telefonu iCloud’a yedeklememe rağmen whatsapp yedeklenmemiş bütün konuşmalarım gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahAltın

104 sürümüne geçtim temiz kurulum yaptım hala erken kapalıyken WiFi bağlantısı kopuyor. Üstelik telefonu iCloud’a yedeklememe rağmen whatsapp yedeklenmemiş bütün konuşmalarım gitti
    Hazır her şeyi silmişken 101’e dönün hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ckr2424

Arkadaşlar bir konuda yardımınız lazım.

12.1.1 yüklü şu an. Pilin gece düşmesinden sıkıldım. Apple destek bu durumun yazılımı direk ayarlardan güncellememden olabileceğini söyledi. Yazılımı yükseltmek istiyorum ama sorularım var.

1- iTunes’dan mı yapmalıyım ?

iTunes kullanırsam sıfırlanır mı ? Yedek almalı mıyım ?

2- DFU üzerinden mi yapmalyım ?

Burada da sıfırlanır mı ? Yedek almalı mıyım ?

İster DFU mod olsun,ister iTunes. Her ikisini de ilk defa denemiş olacağım. Nelere dikkat etmeliyim ? Önerileriniz nelerdir ?

Ayrıca internette DFU modda güncelleme yapınca yedeklemeyi yüklemeyip yeni bir iphone ayarla seçeneğini seçmemiz gerektiğini yazmışlar. Bu saçma değil mi ? Böyle bir şey şart mı ?
    Sifirlamadan once HEY SİRİ ozelligini kapatip deneyin. Benim de sabaha kadar sarjim %10 %15 civari azaliyordu. Birkac gun once kapatip denedim. Simdi geceden sabaha sarjim yuz de yuz duruyor.

• gktgknk G kullanıcısına yanıt
    iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

Siri ayarları böyle. Hey siri hep kapalı.

• C104 güncellemesi nedr.??

• 101-104 mevzusu nerden cikti sürüm 12.1.2 dediginiz üsüm gelen güncelleme kodlari.???

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.