Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
65
Favori
704.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone X olanlar beta 2’yi indirdikten sonra dener misiniz; beta 1’de telefon araması geldiğinde zil sesini kısmıyordu face id sizi görünce o sorun giderilmiş mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muhtarkerkuks M kullanıcısına yanıt
    bizim internette mi bir problem var acaba diye düşünüyordum. Genelmiş yavaşlık.
  • 6s'e ios 12 beta 2 dfu mod ile kurup deneyimlerimi paylaşacağım
  • Telegramdan bildirim uygulamaya girince geldi şimdi gördüm güncellemeyi. (Beta 1 deki hatalardan biriydi buda) Yükleyenler beta 1 deki çoğu hata düzeltilmiş yazmış, bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

İphone X olanlar beta 2’yi indirdikten sonra dener misiniz; beta 1’de telefon araması geldiğinde zil sesini kısmıyordu face id sizi görünce o sorun giderilmiş mi?
    Şimdi yüklendi. Yine aynı maalesef kısmıyor sesi.
  • 12.3 de anca iflah olur sorunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

12.3 de anca iflah olur sorunlar.
    Ufak tefek şeyler dışında gayet iyi durumda bence. Yani ben önemli bir sorun yaşamadım. Olan sorunlarda düzelir umarım final geldiğinde.
  • Çok bekledik nihayet geldi.

İphone se beta 2 yi yüklüyorum bakalım.
  • İphone 7 plus Parmak izi ile kilit acinca titresimli geri bildirim oluyor guzel olmus :)

• dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Macrumorsta herkes bundan şikayetci hatta bug olduğunu falan söylüyorlar. Demekki zevk meselesi
  • Hemen yorumları alalım beyler bekliyoruz sorunlar az çok belli zaten düzelme varmı ne durumda? :)

• 6s'te gayet stabil yani kesinlikle ios 11'den kötü değil hız olarak, birkaç gün şarj durumunuda gözlemleyeceğim
  • Beta 1 deyim iki bana gelmedi birşey yapmamız gerekiyor mu ?

• Şarjım %26 iken güncellemeyi yükledi enteresan değilmi ? Normalde %50 şarj istiyordu minimum heralde

• parmak izi okutunca saçma sapan titriyor email falan geldi sanıyorum her seferinde sevmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Macrumorsta herkes bundan şikayetci hatta bug olduğunu falan söylüyorlar. Demekki zevk meselesi
    Aynen benimde çok hoşuma gitti açıkcası ama sarja ciddi kötü etki yapar diye dusunuyorum zaten yarım gun gıdıyor
  • 5s'e beta1'i dfu ile beta2'yi ota ile yükledim. bende parmak izi okutunca titreme olmuyo.

ya sizin durumunuz bug ya benim durumum bug. ilerleyen güncellemelere göre belli olur.

• ip7 plus bende titreşim yok arkadaşlar. Ayrıca beta 2 de gözlemlediğim bir kaç bug fixlenmiş. Daha kararlı olmuş. Bu iOS 12 olacak gibi 👍🏻

• iPhone 5s beta 1 deyim ama bana beta 2 gelmedi fikri olan varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tanercskn

iPhone 5s beta 1 deyim ama bana beta 2 gelmedi fikri olan varmı ?
    Beta Profilini tekrar kurunca buldu güncellemeyi

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.