Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: strato026

Bir arkadaşımın şu hint karakteri yüzünden iphone 7 si çöktü açılmıyor. Watsapp dan gönderilmiş. 11.2.05 yüklü yeni güncelleme ile düzeltilmiş nasıl düzelticez arkadaşlar ios u bilmiyorum da.

Beyler acil yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrbsr26 E kullanıcısına yanıt
    Servis sorunu bulsa bile onarım merkezi bulmazsa değiştirmezler hocam bu konuda tecrübeliyim :)adam ses sorunu diye veriyor ekranı değiştirip gönderiyorlar :/
  • 11.2.5 te antutuda 183 bin puan geliyordu 11.2.6 ya güncelleyince 172 binlere düştü sanırım yeni update te performans düşüşü var iphone 7 plus 128 gb

• Beta 3 kilit ekranı duvar kağıdı sürekli buğulu, paralax kapalı veya açık farketmiyor

Var mı başka yaşayan sorunu ? 2.6 ya dönücem yine bıktım sürüm değiştirmekten

• strato026 kullanıcısına yanıt
    DFU mod ile yeniden yazılım yükleyin.
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Mükemmel derecede rezalet bir hal aldı tek düzelen Ö harfi oldu onun dışında extra sorunlar da geldi.Artık uygulamalar daha geç açılıyor ve klavye daha geç geliyor sanki dokunmatik bozulmuş gibi sonradan algılıyor.
  • Beta 3 şarji iciyor. Batarya konusu berbat olmus iyice ama beklemede sarj yemiyor 10.3.3u yakalamislar o konuda.

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    valla dostum ben pazartesi günü bu ürünü pupa veya egemekse verecegim videoda sorun ortada ya değiştirir sıfırını yollarlar yada onarırlar ikisinide yapmazlarsa hepsi buradaya yollarım iade isterim
    Bildiğim kadarıyla sim kart takılmış bir cihaz iade edilmiyor ve onlarda servise gönderiyor.:/

Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesiyle ürünün yetkili servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Hepsiburada'ya göndereceğiniz ürünler de aynı teknik servislere gönderilerek arıza süreci takip edilmektedir.
  • Beyler bu DFU mu yoksa Recovery mi ?

https://www.youtube.com/watch?v=hORwU2JDqrI

i7 kullanıyorum DFU ile 11.2.6 yükliycem.Daha önce de DFU ile bu işlemi yaparken bir süre sonra iphone adlı iphone cihazı bulunamadı diyordu.DFU yapamamıştım ama Recovery mod ile yüklemişti.Bu konuda yardım edermisiniz?
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    kısa bi mailleşme yaptım yetkili servis ile videoyu izledi bize getirin arıza tespit raporu yazalım satın aldıgınız yere servis raporu iel birlikte iade edip yeni kutulu ürün isteyebilirsiniz dendi böyle birşey mümkün mü hocam
    Böyle bir şey mümkündür hocam.Gittiğim bir serviste iphone x olan bir adamın servis arızalı rapor verip aldığı yere götürüp iade ettirmiştir.
  • ip8 11.3 beta 3 de hava durumu widget güncelleme sorunu giderilmiş görünüyor.

• Ben neden DFU ile geri yükleme yapamıyorum çıldırıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FthK.

ip8 11.3 beta 3 de hava durumu widget güncelleme sorunu giderilmiş görünüyor.

Şükürler olsun yarabbi 6 ay sonra düzeldi

• Bende sorun devam ediyor beta 3 deyim.

• Bende sorun yok. Ara ara kontrol ediyorum. Şuna dikkat edin en azından bende o şekilde. Hava durumunda elle seçtiğim herhangi bir bölge yok. Sadece konum servisleri açık bir şekilde bölgeyi kendisi buluyor. Widget kaldırıp yeniden deneyin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FthK.

Bende sorun yok. Ara ara kontrol ediyorum. Şuna dikkat edin en azından bende o şekilde. Hava durumunda elle seçtiğim herhangi bir bölge yok. Sadece konum servisleri açık bir şekilde bölgeyi kendisi buluyor. Widget kaldırıp yeniden deneyin isterseniz.

Benimki ili gösteriyor eskiden bulunduğum ilçede göstermesi lazımdı konum servisi devamlı açık ios 10 da ilçede kalırdı devamlı şimdi bulunduğum ilçeyi gösteriyor sonra hemen ile geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nahsen346

Bende sorun devam ediyor beta 3 deyim.

Ben beta kullanmıyorum bende de aynı sorun var . Devamlı ili gösteriyor eskiden bulunduğum yeri şaşmaz gösterir.

• Beta 3 performans ve özellikle batarya konusunda şuana kadar gayet iyi durumda.

4sa 45dk kullanım müzik yok wifi

18sa+ bekleme süresi

Şarj %47

Cihaz 7plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 24 Şubat 2018; 0:52:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.