Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söylemiştim pusuda bekleyen İOS 11 düşmanları var diye :) daha yazılım çıkmadan olumsuz yorumlar, yüklemem düzenlene kadar vs. gibi gereksiz yorumlarla dolucak burası yine.

Sizlere tavsiyem kesinlikle telefon üzerinden güncellemeyin. Büyük güncelleme bu mutlaka iTunes üzerinden temiz kurulum ile yükleyin. Yani iTunes'ten yazılımın tamamını (2.5 gb) indirip öyle kurun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler yüklüyoz mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM sürümünde 3d touch ile arka plan uygulamalarını açma özelliği tekrar getirilmiş mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldi mi güncelleme?

• Aksama dogru gelir herhalde

• Güncelleme akşam 20:00 dan sonra gelir, gündüz beklemeyin.
  • beta kullanıcıları için güncelleme gelecek mi?
  • tek sorum var kafamı kurcalayan
    temız dfu kurulummu yapmak lazım yoksa dırek yazılım guncelle dıyım ındırsınmı hangısı daha saglıklı olur?
  • Ben genelde yeni seriyi teniz kurulum yaparım, mac için de öyle yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

tek sorum var kafamı kurcalayan
    temız dfu kurulummu yapmak lazım yoksa dırek yazılım guncelle dıyım ındırsınmı hangısı daha saglıklı olur?

Bunu ciddi mi sordunuz? DFU kurulum her zaman daha faydalıdır tabii ki.
  • Apple usa 19 eylül diyor Türkiye sayfası 20 eylül.. kafalar karışık, bakalım ne olacak bugün göreceğiz

• Pil daha iyi gibi

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Ekstra bi sorunla karsilasmadikca üstüne kur geç, uğraşmana degmez, bisey fark etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Apple usa 19 eylül diyor Türkiye sayfası 20 eylül.. kafalar karışık, bakalım ne olacak bugün göreceğiz

Almanya üzerinden de 19 eylül olarak görünüyor. Büyük olasılıkla Türkiye'ye bir gün sonra verecekler.

• eskiden baya bi kişi vardı yok temiz kurulum falan uğraşmayın , tamamen psikolojik, ota ile farkı yok, farketmez diye söylüyorlardı. şimdi bakıyorum da azalarak bitmiş onlar. bana her zaman temiz kurulum daha sağlam gelmiştir, o zamanlarda da söylüyorduk. en sonunda herkes doğru yolu bulmuş.
  • Kaç GB gelir ?
  • Public beta ile finali indirdim ama cihaz inanılmaz sapıttı. Instagram kamerasını açıyorum donuyor. Yan ekran bir oyuna giriyorum donuyor kendi kendine uygulama filan açıyor. Yanımda bilgisayarımda yok geri de dönemiyorum. Spotify kullanıyorum, müzik çalarken denetim merkezinde spotify algılanmıyor. Daha bir sürü bug var.

Şimdi normal kullanıcılar için gelecek olan güncelleme bana da gelir mi ? Gelmezse ne yapmam lazım ?

Tek iyi yöne bataryası daha iyi gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.5 veya 2 kusur bisey gelir

• Çıktığı gibi yüklerim daha kötü olmasına imkan vermiyorum.

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    her ülkeye her cihaza aynı anda verilir, büyük ihtimal bizimkiler tarihi yanlış yazdı :)
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.