Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tugsay

Bu kadar zamandır betalar da dahil olmaz üzere bir sürü güncelleme yaptım, 11.3.1 kadar şarj konusunda kötü bir sürüm kullanmadım. Şarjı su gibi içiyor diye yazan insanlar hep oluyordu ve ben bazı telefonlarda sürüm yüklenirken bir sebepten o hale geliyor diye düşünüyordum, hala da olabileceğini düşünüyorum ve bu sefer o sebep her ne ise bana da oldu. Baya baya şarj yiyor telefon. :)

Umarım 11.4 ile toparlanır. Bu sefer betaya geçmeyip temiz kurulum yapmayı planlıyorum çünkü.
    Bence geçmelisin 11.3.1 den kat kat iyi bir sürüm :) youtube da gömmüşler ama ben bir sıkıntı yaşamadım bu arada telefon i7
  • Geçtim geçtim, yarım saat oldu. En kötü 11.3.1 gibi olabilir zaten o yüzden de yine beta da olsa yükledim.

Sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    hocam iyi günler
    burada yazmış olduğunuz olaydan sonra ne oldu
    yeni telefon verdiler mi yoksa ekranı ya da herhangi bir parçayı değiştirip tekrar mı gönderdiler?
    ücret istediler mi?

beni aydınlatırsanız sevinirim aynı durumla karşı karşıyayım şuan

cihazım sağlamdı verdiğimde bu kadar hata çıkması korkuttu açıkçası

cevabınızı bekliyorum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdiWare

hocam iyi günler
    burada yazmış olduğunuz olaydan sonra ne oldu
    yeni telefon verdiler mi yoksa ekranı ya da herhangi bir parçayı değiştirip tekrar mı gönderdiler?
    ücret istediler mi?

beni aydınlatırsanız sevinirim aynı durumla karşı karşıyayım şuan

cihazım sağlamdı verdiğimde bu kadar hata çıkması korkuttu açıkçası

cevabınızı bekliyorum teşekkürler
    Ne sorunu vardı hocam?
    Benim ekran şifresi olmadığı zaman ilk başta dokunmatik tepki vermiyor güç düğmesine bastıktan sonra algılıyor.Başka telefoncular sorunu anakart dedi ama apple kaç defa servise gönderdiler bir türlü sorunu bulamadılar.Bu sorun nedeniyle değişim yapıldı sonra yeni telefonda da aynı sorun ortaya çıktı.Bu sorundan dolayı 10'a yakın kıdemli ile görüştüm değiştirene kadar canım çıktı.Bu telefonda böyle bir sorun olmadı.Şanssızlığın bu kadarı=)

2 gün önce akşam iphone7 cihazımı batarya değişimi için götürdüm 5 dakikada değiştirip verdiler telefonu (Apple Yetkili Servis)
    eve döndüğümde parmak izi okuyucunun ve 3d touchın çalışmadığını gördüm ertesi sabah tekrar götürdüm. muhtemelen batarya değişimi yapılırken zarar gördü
    bu sefer servise gitmesi gerektiğini söylediler
    bugün servis takipte:

17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Aygıt beklenmedik biçimde kapanıyor veya rastgele biçimde yeniden başlatılıyor. Apple Logosunda donma, sistem çapında donma. Kırmızı, Mavi veya başka renkte yanıp sönen ekran.
    17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL "Apple Servis Testlerinde Hoparlör Donanımında Sorun Görülmüştür. "
    17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Alıcı/Aramalar - Ses Kalitesi;Telefon aramalarıyla ilgili ses sorunları. Kötü ya da az ses, parazit vb.
    17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Tamamı ya da belirli bir bölümü dokunmayı tanımıyor, dokunuşa aşırı duyarlı.
    17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Değişim veya Onarım amaçlı kontrol edilecek

yazdığını görünce araştırıp sizin yazınızı gördüm.

sadece parmak izi okuyucu ve 3d touch çalışmıyor diye götürdüğüm halde neden ekran kapanıyor, hoparlörde sıkıntı var vs. yazmışlar anlam veremedim

değişim olması dileğindeyim ancak bi sıkıntı çıkar diye korkuyorum sizde değiştirdilerse umarım benimkini de değiştirip yenisini verirler
    sağlam telefonu batarya değişimi yapılırken kendileri bozdu :) üzücü bi durum

• quote:

2 gün önce akşam iphone7 cihazımı batarya değişimi için götürdüm 5 dakikada değiştirip verdiler telefonu (Apple Yetkili Servis)
    eve döndüğümde parmak izi okuyucunun ve 3d touchın çalışmadığını gördüm ertesi sabah tekrar götürdüm. muhtemelen batarya değişimi yapılırken zarar gördü
    bu sefer servise gitmesi gerektiğini söylediler
    bugün servis takipte:

17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Aygıt beklenmedik biçimde kapanıyor veya rastgele biçimde yeniden başlatılıyor. Apple Logosunda donma, sistem çapında donma. Kırmızı, Mavi veya başka renkte yanıp sönen ekran.
    17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL "Apple Servis Testlerinde Hoparlör Donanımında Sorun Görülmüştür. "
    17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Alıcı/Aramalar - Ses Kalitesi;Telefon aramalarıyla ilgili ses sorunları. Kötü ya da az ses, parazit vb.
    17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Tamamı ya da belirli bir bölümü dokunmayı tanımıyor, dokunuşa aşırı duyarlı.
    17.05.2018 13:03 İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Değişim veya Onarım amaçlı kontrol edilecek

yazdığını görünce araştırıp sizin yazınızı gördüm.

sadece parmak izi okuyucu ve 3d touch çalışmıyor diye götürdüğüm halde neden ekran kapanıyor, hoparlörde sıkıntı var vs. yazmışlar anlam veremedim

değişim olması dileğindeyim ancak bi sıkıntı çıkar diye korkuyorum sizde değiştirdilerse umarım benimkini de değiştirip yenisini verirler
    sağlam telefonu batarya değişimi yapılırken kendileri bozdu :) üzücü bi durum
    Hocam benim se modeliydi.Yalnız bu kadar sorun olamaz :)batarya takarken nasıl böyle bir şey yaptılar o kadar mı becereksizler.Kendileri yaptıkları için birçok sorun varmış gibi gösteriyorlar.Bende de öyle yaptılar.Sırf değiştirmek için kıdemli danışman devreye girdi böyle yazdılar :)Apple onarım merkezi bu sorunu görmezse hayatta değiştirmezler.Keşke aldığında orada kontrol etseydin.Benim sorunumdan dolayı ekranı değiştirdiler kontrol etmeden eve geldim.Baktım telefonun kenarlarını soyulmuş.Götürdüm servise keşke telefon verdiğimizde kontrol etseydiniz değişim olur dedi.Benimkinin onarım merkezindeki ekranı takarken yaptığı için değişim olur.Seninkini yetkili servisteki eleman yaptığından değiştirme yapamıyorlar.Servis raporunun değişim için karar alması ya da kıdemli danışmanı devreye girmesi lazım.Umarım değişir hocam.Sen bir apple ara kıdemli birisiyle görüş.
    %99 değişir hocam ama kullanıcı hatası diyip geri göndermesinler de.Çünkü servis oraya batarya takarken biz bozduk diye yazmaz.Biraz sıkıntılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 17 Mayıs 2018; 19:38:8 >

bi görüşeyim apple'ı arayıp bakalım

çok teşekkür ederim ilginize :)
    umarım yenisini gönderirler
  • quote:

bi görüşeyim apple'ı arayıp bakalım

çok teşekkür ederim ilginize :)
    umarım yenisini gönderirler
    Rica ederim hocam.Şimdi sen ertesi gün götürdüğün için biz yaptık demezler.İnşallah apple onarım merkezi kullanıcı hatası diyip geri göndermezler.En iyisi apple görüş ve yetkili servis ile kıdemli danışman görüşsün.Bakalım ne diyecekler =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 17 Mayıs 2018; 19:52:16 >
  • 11.4 beta 6 gelmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    gözükmüyor hocam

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Developer iseniz gözükmesi lazım. Public beta 1-2 gün sonra çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

11.4 beta 6 gelmiş.
    Bana da gözükmedi hala
    Developer profilindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 17 Mayıs 2018; 19:32:45 >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Bende de gözükmedi halen. Reddit’de bulunan Beta 6 konusu altına aynı şekilde gözükmedi diye yazmışlar.

• Apple sitesinde de görünüyor. . Ben developer olmadığım için kontrol edemiyorum:(

iOS 11 [ANA KONU]

• Bende de gözükmedi acaba geri mi cektiler?

• hala sonraki ''a'' harfi atılmamış.. 15F79 sürümü ile final yayınlayabilirler veya GM olarak da gelebilir

bu haftayı pas geçip ondan sonraki hafta yayınlanabilir.ben bu cuma gm gelir dedim ama olmadı :)
  • 46mb geldi

• Benim 6’da 44 mb olarak geldi.

• Haziran basi gelir

• Iphone 8 plus 55 mb civarında güncelleme geldi.

• 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.