Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    umarim gereksiz seyleri iptal edip, daha yumusak hale getirirler. yoksa gercekten insanlar bikma noktasinda.
  • 11.3.1’deki gibi şişmeye falan pek rastlamadım stabilite iyi gibi ancak iOS 11.3 hızı biraz düşmüş gibi, temiz kurulum olmadığı için de olabilir. Genel olarak düşünürsek ben iOS 11.4 tercih ederim.

Edit: Şarj olayına da değineyim biraz, bugün uzun süre dışarıda olacağım için Düşük Güç Modunda kullanıyorum, sonuç gerçekten muazzam. (6S %100 Pil)

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dagnomels -- 16 Mayıs 2018; 11:48:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 11’i yapanlar 12’yi yapmayacak mi? Olan ortada

• Aksine beta 5 bana daha seri geldi denetim masası daha hassas ve akıcı bir şekilde çıkıyor alarm ses kaydı gibi programların açılış animasyonları daha belirgin gözle görülebiliyor 11.3.1 den kesinlikle kötü bir sürüm değil bakalım biraz daha kullanıp stabilitesini değerlendirmek gerekiyor
  • İos 11.3.1 6s için diyorum şarj kötü ve şişmeler meydana geliyor kapatıp açınca yada temiz kurulum yaptıktan sonra tekrar 1 hafta içinde gene başlıyor.İos 11.4 tam olarak ne zaman yayınlanır duş kaynaklardan bilgi edinen oldumu msj cevaplarsanız memlun olurum.

• dagnomels kullanıcısına yanıt
    Tmm hocam sağol bilgilendirme için.

• sanirim haziran ilk haftasi.
  • Arkadaşlar eskiden bir siteye girdiğimde o sitede en son girdiğim kullanıcı adı ve parolalar otomatik olarak kullanıcı adı ve şifre bölümünde sarı bir renkte çıkıyordu. Ama artık çıkmıyor. İlla kullanıcı adı veya şifre bölümüne tıklayıp açılan harf barından seçmem gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz? Ayarını bozdum sanırım.

Soruyu inşallah doğru yere sormuşumdur. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

iOS 11 [ANA KONU]

• Şimdi şans eseri denk geldim. Acaba genel bir sıkıntı mı var? Telefonum 7 plus...

https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/ios-11-4-beta-yayinlandi-otomatik-doldurma-sorunu-cozuluyor-2327242/

• iOS 11 [ANA KONU]

iOS 11 [ANA KONU]

10.2 ekran sürelerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bugün veya yarın 6. Beta gelebilir eğer birkaç sürümde yaptıkları geleneği devam ettirirler ise. O da GM olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 17 Mayıs 2018; 8:52:57 >
  • idda ediyorum 11.3.1 kullananlar 11.4 sürümüne gözü kapalı geçecek :D şuan 11.4 beta 5 in şarjı çok iyi olmuş herhangi bir bellek sıkıntısı şişme vs yaşamadım bu arada
  • Bu kadar zamandır betalar da dahil olmaz üzere bir sürü güncelleme yaptım, 11.3.1 kadar şarj konusunda kötü bir sürüm kullanmadım. Şarjı su gibi içiyor diye yazan insanlar hep oluyordu ve ben bazı telefonlarda sürüm yüklenirken bir sebepten o hale geliyor diye düşünüyordum, hala da olabileceğini düşünüyorum ve bu sefer o sebep her ne ise bana da oldu. Baya baya şarj yiyor telefon. :)

Umarım 11.4 ile toparlanır. Bu sefer betaya geçmeyip temiz kurulum yapmayı planlıyorum çünkü.

• Beyler whatsapp bildiriminde neden rehber ismi yazmıyor?

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum. 7+ ile önceki betada 5 saat alırken son betada 7 saat aldım
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan bildirimlere bak gizlemişsin yazılanın görünmesini

• Bence whatsapp bildirim ayarlarında sıkıntı var. Benim ayarlarıma göre eskiden kilit ekranında whatsapp-bildirim yazardı. Ekran kilitli değilken normal her şey açıkça gözükürdü öyle ayarlıydı. Şimdi ne kilitliyken ne ekran açıkken gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Katılıyorum. 7+ ile önceki betada 5 saat alırken son betada 7 saat aldım
    Valla bende şuan %75 3saat 20 dk ekran süresi aldım böyle giderse 7 8 saati bulabilir ciddi ciddi farkediliyor gelsin tam sürüm direkt geçeceğim :) tabi bozmazlarsa bu durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchteR -- 17 Mayıs 2018; 12:58:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6ABF65451

Ayarlardan bildirimlere bak gizlemişsin yazılanın görünmesini
    Yazılanın görünmesini ben bilerek gizledim. Asıl sıkıntı olan kimin yazdığı belli olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.