Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence yüklenmesi gerekir, zaten sıfırlamadan geri dönersek gitmez herşey aynı kalır. Yeni telefon kurarken iOS 11 ile gelen kamera ile şifreli küre okutunca hızlı kurulumda olmuyor ama bence normal cloud yedek yüklemede olması lazım yinede emin olmak için sodum bakalım. 16 gb sahiden yetmez artık az kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Bence yüklenmesi gerekir, zaten sıfırlamadan geri dönersek gitmez herşey aynı kalır. Yeni telefon kurarken iOS 11 ile gelen kamera ile şifreli küre okutunca hızlı kurulumda olmuyor ama bence normal cloud yedek yüklemede olması lazım yinede emin olmak için sodum bakalım. 16 gb sahiden yetmez artık az kalıyor.

Aynen hocam o zaman zar zor almıştım . Gücüm yetseydi 32 falan alırdım . Malesef bu devirde en ideal 64gb artık valla betadan devam etsem . Yarın istanbula uçuyorum fotoraflar vsss çekincem betayken icloud aktarıp orjinal sürüm çıkınca yüklemezse sıkıntı büyük benim için
  • Evet yetmiyor artık. Valla bence cloud yedeği olur ama bilen biri görürse kesin öğreniriz.
  • brownness kullanıcısına yanıt
    Apple neyi doğru söylemiş ki bu doğru olsun

Wi-Fide bütün güncellenecek uygulamaları kullanırken

Mobilde kısıtlarsan daha a tüketir

Apple harici cihaz da denemiştim

Telefon çeksin ama bi gün mobil veride bi günde Wi-Fide bırakarak sabah sürelere bakın

Bütü tam dolu denemek sağlıklı sonuç verecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    ekledim de bildirim gelmiyor ki. yani uygulamaya girmeden yenilemiyor
  • 6s plus 10.3 kullanıyorum. Rutin sorumu sormaya geldim.

Güncelleyeyim mi yoksa ortalık hâlâ karışık mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11.2 tahmini ne zman gelir bu surum kanser etti betaya gecmek istemiyorum

• gunaydinn arkdaslar bi kac gundur bende bir sikinti var 11.2 beta kullaniyordumm dun aksam 11.1.2 donus yaptim da. beta kullanirkende cohaz uygulama esnasindaa kapanir gbi oluyor sonraa touch id istiyor bu sorunla karsilasan varmi hic suan 11.1.2 kullaniyorumm

• quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

6s plus 10.3 kullanıyorum. Rutin sorumu sormaya geldim.

Güncelleyeyim mi yoksa ortalık hâlâ karışık mı ?

Bence güncelleme. Geri dönüş yok zaten pişman olma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah her kalktigimda alarm kitlenmis oluyor kapatamiyorum var mi bu sorunu yasayan?

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Olur mu yahu. Yanlış bilgi vermeyin.

Kesinlikle wifi'de 3g'den daha uzun süre alınır. Bunu Apple'in açıklamasına da gerek yok.
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Benim başıma da iPhone 6 ile gelmişti. Öyle olmasının sebebi gönderdiğiniz servisin yeni cihazı sisteme kaydetmemesi. Apple destek hattını ararsanız onlar bu işlemi yapıyorlar.

• Arkadaşlar günaydın teli 7 yada 7 plus olupta müzik çalara girerken siyah ekran ile açılarak giriyor. ios 11.1.2 sürüm bu bugu yaşayan var mı denediniz mi hiç ?? İos 11 ile alakalı bi durum sanırım. Teşekkürler.
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Mesajda yazdığım gibi deneyin bişi kaybetmezsiniz

• Arkadaşlar telefonu 1 ay önce yurtdışından aldım ama daha pasaporta işletmedim. İpswden yazılım indirirken gsm olanı indirmiştim bir sıkıntı olur mu acaba?

• r.H kullanıcısına yanıt
    olmaz.
  • clubberokan kullanıcısına yanıt
    Hocam iOS 11.1’de yaşadım şuan 11.1.2’deyim yine yaşıyorum onu, 1-2 gün 11.2 Beta 4 kullanmıştım hatırladığım kadarıyla onda düzeltmişlerdi.

• clubberokan kullanıcısına yanıt
    Bende olmuyor. Telefonum iPhone 7 iOS 11.1.2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 23 Kasım 2017; 15:11:5 >
  • abzurtmen kullanıcısına yanıt
    Ben hücresel de kullanıyorum. 10.3.3 çok iyiy di sitede imza açık gösterdiği için deneme amaçlı geçmiştim. Geride dönemedim. Kötü değil ama piskolojik olarak bu sürüm adamı yıpratıyor ☺️☺️☺️

• torata90 kullanıcısına yanıt
    Hücreselde kullanıyorum wifi devamlı açık belki beleş bulur diye 😂 evimde avea pek çekmiyor. Ekran parlaklığı %50 üstünde. Böyle kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.