Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iTunes Store üzerinden boş hafızanızın üstüne boyuta sahip bir film indirmeyi deneyin. Telefon otomatik silecek tabii cihaz. Eğer boş alanınız her türlü fazlaysa bu genellikle 64 128 gb cihazlarda oluyor ben Magic Cleaner adı verilen programı kullanıyorum. Gereksiz dosyaları silmede faydalı oluyor ama ilk yöntem en iyi temizliği yapıyor ama o da 16 gb cihazlarda daha kullanışlı oluyor
  • Arkadaşlar merhaba, iPhone 6 cihazımda iOS 9.3.5'te kaldım. Yakında 11. Sürüm geleceği için uygulamalar 9. sürüme yavaş yavaş desteklerini keseceklerdir diye tahmin ediyorum. 10.3.3 sürümünün de imzaları kapanacak bir süre sonra. Bu nedenle 10.3.3 sürümüne geçsem mi diye kafamda soru işaretleri var. iPhone 6 için 10.3.3 sürümüne geçmek mantıklı bir hareket olur mu? Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

iTunes Store üzerinden boş hafızanızın üstüne boyuta sahip bir film indirmeyi deneyin. Telefon otomatik silecek tabii cihaz. Eğer boş alanınız her türlü fazlaysa bu genellikle 64 128 gb cihazlarda oluyor ben Magic Cleaner adı verilen programı kullanıyorum. Gereksiz dosyaları silmede faydalı oluyor ama ilk yöntem en iyi temizliği yapıyor ama o da 16 gb cihazlarda daha kullanışlı oluyor

çok teşekkürler hocam. mantıklı bir yöntem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, Apple ID iki faktörlü doğrulama kodu gelmiyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Telefonu DFU modunda sıfırlayıp yeni iphone olarak ayarlamıştım.
  • canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Makale hocam yukarıda kendisi de mesaj atmıştı konu ile alakalı 1 gb ram’e sahip cihazlar için 10’da durulmasını tavsiye ediyor. Size de böyle yapmanızı öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Final sürümü görmeden kesin birşey diyemeyiz ama artık 5s 5 yıllık cihaz olacak. Yavaş yavaş öldürmeleri de normal, iOS 11 ile süründürürler 12 ile fişi çekilir, destek kesilir.

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Apple’ın güncelleme döngüsüne bakarsak 5S için 11 son olması gerekiyor. Eğer 12 verilirse ki 5’e 11’i vermediklerine göre bence 12’de 5S’e verilmez sizin dediğiniz gibi olur. Zaten 5S şu an 11 betalarında neredeyse işkence çekiyor. Final sürüme kadar ne kadar düzeltmeyi tercih ederler orası düşündürücü.

• Ege.. kullanıcısına yanıt
    Peki anroidin zamanla yavaşmasi ağirlaşmasi donmasi da iosun kalitesini göstermez mi..?

• canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Hocam tonla para verip aluyoruz cihazları güncellememek çok garip niye yüklemediniz ips 10 u. Şarj olayı tamamen şehir efsanesi

Yalnız iPhone 4 en son iOS 7 alırken 4S iOS 9 aldı.

ios 11 beta 7 yayınlanmış ama hala iphone 7 de bile ciddi sıkıntılar devam ediyor, en iyisi bir süre uzak durmak 11 den :) 5s i zaten güncellemem 10.3.3 sondur ama SE 'de biraz bekleyecek sanırım 11 için.
  • bir şey soracak tım benim iPhone 5s im var ama cihaz en ufak bir kılcal çizik yok ama ekranı sağdan esniyor ve ses çıkarıyor bide ekranda sadece beyaz renk te ekranın küşeleri ve yanları sarımsı oluyor başka renklerde olmuyor garantisi 16 ay daha var cihaz ne bikere düştü nede kot cebine koydum üstünde ufak kılcal çizik bile Yok bu sorunlar sıfır aldığım günden beri var garantiye yolasam telefonu tamir ederlermi yada ücret talep edermi abi teli sıfırından ayıramasın o kadar temiz cihaz ın kasası yamuk değil yardım ederseniz sevinirim

• zekai48 Z kullanıcısına yanıt
    Cihazin kasasin da darbe ezilme yoksa garsntiye gönder onlar kesin bilgi verir olur olmaz diye ekranda problem varsa ya değişim yada ekran onarimi olur böyle şeyleri zaman kaybetmeden gönderin kendileri sizi bilgilendirir..

• Cihazda kılcal çizik bile YÖK cihazı sıfırdan ayıramaz sınız bu sorun aldığım günden beri var

• Apple'ın bir cihaza 4 seneden fazla güncelleme vereceğini düşünmüyorum. Bu rakam onlar için bile fazla. Hani hiç olmaz da demek istemem ama zor bir ihtimal. Ki 4 4s arasındaki durum ile aynı durum değil önceki mesajda bahsettiğim konu.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 6'da kullanıyorum iOS 11'i. Eylül ayına kadar baktım final ile oturmadı sistem doğrudan 10.3.3'e temiz kurulum yapacağım. En azından cihazın hışırı çıkmaz 11 ile. Belki 11.3 falan çıkar da duruma göre güncellerim. Dediğiniz gibi 1 gb ramli cihazlar için 10 ideal sürüm.
  • Sevgili arkadaşlar Konu dışı bir soru sorcam lütfen yardımcı olursanız sevinirim apstoreda satınan alınan listesindeki programı tamamen telden silmek istiyorum sadece gizle var oda çık gir yine aynı gözüküyor lanet olasıca silinmiyor örnek olarak daha önce aldığım imo programı kullanmıyorum silinsinmesi için ne yapmam lazım

aynen öyle 5s e dokunmam SE'yi de yorumlara göre güncellerim bakalım ne olacak
  • iOS 11 çok arada kalmış bir sürüm olmuş. Kullanımına pek alışamadım doğrusu ancak tasarımsal değişiklikler fena değil. Performans olarak çok çok büyük farklar yok, arayüz azıcık yavaş çalışıyor, o da muhtemelen beta olduğundan. iOS 9 faciasından sonra hiçbir şey bu dediklerim. (iPad Air)
  • iPhone 7 32 gb, mart ayında ilk aldığım gün iOS 10.2 sürüm yüklü idi.Tecrübe sahibi arkadaşların tavsiyesi ile ipsw indirmeden otadan 10.2.1 sürümü yükledim ve dahi çıkan bütün güncellemeleri otadan yükledim.

Bir de Apple firmasını dinleyelim ipsw ile kurulum yapayım dedim. 10.3.3 sürümü ipsw ile kurulum yaptım.

Kesinlikle her defasında olmasa da oturmuş sürümleri ipsw ile sıfırdan kurulum yaparak bitirmek lazım. Telefonun efektleri bile farklılaştı. Sıfırlamasan önce hantal ve baygın bir şekilde geçerken efektler, ipsw ile kurulum yaptığım da belirgin bir şekilde S çizerek geçiyor resmen yarım daire çiziyor. Telefon müthiş rahatladı. Artık imkan buldukça kurulumları ipsw ile yaparım. Apple firmasını dinleyin kurulumunuzu sıfırdan iTunes ile ipsw indirerek yapın arkadaşlar. Böyle fark olacağını bilsem önceden yapardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 21 Ağustos 2017; 23:40:51 >

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.