Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (665. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sürümle iphone 7 plus deli gibi ısınıyor arkadaşlar sıkıntı telefondamı yazılımdamı acaba
  • Apple'a değil Youtube'a rapor edeceksiniz uygulama kaynaklı bir sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afacan Dennis kullanıcısına yanıt
    Havalar ısındı şuan bütün modeller hangi sürümde olursa olsun deli gibi ısınıyor zaten.

• bende s6 edge plus vardı bu kadar kısa sürede ısınıp parlaklık düşürmüyordu valla hocam
  • Isınma olayı çoğunlukla uygulamaların güncellemeleriyle alakalı, son skype ve facebook güncellemelerinden sonra bu uygulamalar telefonu baya ısındırmaya başladı.
  • malesef var hocam
  • İphone SE kullanıyorum ne ısınma var ne takılma.Deli gibi çalışıyor batarya ömrü yaklaşık 3 gün (10.2.1)
  • 10.2.1 candir, zamaninda kiymetini bilemedik :)

• iOS 11 betayı öneriyor musunuz denemek istiyorum iPhone 7 Plus da sıkıntıları var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad Mini 2 için İos 10 yükledim fakat 5s için daha yüklemedim ; kararsızım ne yapabilirim ? Yüklesem mi yüklemesem mi ?

• 10.3.3 neden gelmiyor hala merak ediyorum
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    İos 10 da ne gibi beklentin var acaba sordam sende cvplasan ne güZel olurdu zaten ipad yüklemişsin ikisinin arasindaki farka bak öyle yükle ayrica ios 11 cikti sen ios 10 kararsiz kalmişsin bence yükleme cihazini kullan rahat et yükleyende yüklemeyedr pişman insanlari cözmek zor bu devirde memnun olanda olmayanda cok.!!!

• Stabil diye yıllardır ün salan Apple firmasının yaptığı işe bak.

Ben de 6s den s8 e geçtim oh dünya varmış dedim. Hele ki kamera da donup kalan iPhone dan sonra Apple firması benim için bitmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

10.3.3 neden gelmiyor hala merak ediyorum

10.3.2 ye yeni geçtim hocam 10.3.3 sürümünü isteme nedeniniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İos 10 da ne gibi beklentin var acaba sordam sende cvplasan ne güZel olurdu zaten ipad yüklemişsin ikisinin arasindaki farka bak öyle yükle ayrica ios 11 cikti sen ios 10 kararsiz kalmişsin bence yükleme cihazini kullan rahat et yükleyende yüklemeyedr pişman insanlari cözmek zor bu devirde memnun olanda olmayanda cok.!!!

Haklısın .
    Beklentım sarjı daha cabuk yememesı.Daha fazla ısınmasına neden olmaması.
    Yüklemek istiyorum cunku bazı ozellıklerı daha rahat olacak.Mesela yatma zamanı çzelliği.

• sekobaba kullanıcısına yanıt
    Uygulamaları kapatamiyorum bir turlu yukarı atıyorum geri geliyorlar sınırım bozuluyor :) bunun dışında şarjı biraz sıkıntılı iOS 10a göre daha çabuk bitiyor kı daha beta 2 yanı olsun o kadar. Kamera bazen açıldığında tam aktif olmuyor öyle ekran bulanık bekliyorum açılmasını açılmıyor çıkış yapıp geri giriyorum. Bazen telefonla arama yaptigimda telefon uygulamasına geri döndüğümde veya ekran kilitli iken arkada uygulama açık olduğunda uygulamanın fln yarısı görünüyor diğer yarısı siyah. Genel olarak çok sıkıntısı yok güzel bir beta sürümü. Denemek icin yükleyebilirsiniz. Ama böyle sürekli kullanayım derseniz sıkıntı çıkarabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

10.3.3 neden gelmiyor hala merak ediyorum

10.3.2 ye yeni geçtim hocam 10.3.3 sürümünü isteme nedeniniz nedir ?

10.3.2 battery drain cok yüksek o yüzden.

• iPhone 6 cihazımı aldığımdan beri 10.2 sürümü ile kullanıyordum bu sabah restore ile temiz kurulum yaparak 10.3.2'ye geçtim. Batarya performansı şahane geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yüklediğimde bana da aynisi olmuştu fakat sonra 10.3.1 geri yükledim ve biraz daha iyi gitmeye ve eski haline donmeye başladi
  • quote:

Orijinalden alıntı: qmerzM

iPhone 6 cihazımı aldığımdan beri 10.2 sürümü ile kullanıyordum bu sabah restore ile temiz kurulum yaparak 10.3.2'ye geçtim. Batarya performansı şahane geldi bana.

Ben 10.3.1 ile kiyasliyorum .

• 
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.