Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme beklerken zam geldi fiyatlara.. ymn ederim fiyatlar böyle giderse artik paranin hakkini vermiyecek hale gelecek güncelleme den dolayi rayna oturamadi üstünde 3800 tl 32 fiyatlari oldu değmiyo arkadaş bu fiyatara bu cihaz seneye samsung a yönelicem 3 yillik apple maceram bitticek gibi yaziklat olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni zamdan sonra kesin kararım bidaha ki telefonum Sony Xperia serisi :)

• Samsung S serisi olabilir :)

• Arkadaşlar zamlar Appleın zammı değil, dolar kuru zammı. Aynı mantıkla Samsung da HTC de Sony de LG de zamlanacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.3 tatminkar bir sürüm olmazsa satmayı düşünüyorum cihazı. 6S 64Gb abd çıkışlı 8-9 ay kullanıldı tertemiz tüy dahi yok etrafında full kutu kaça gider sizce ?

• gecen sene 2200 tl alici vardi şuan zamdan sonra 2400 tl gibi gider yada 2500 tl..

• 10.2 sürümü şimdiye kadar gördüğüm en kötü en tutarsız yazılım resmen. Kendimi resmen rom atılmış Android kullanıyor gibi hissediyorum. Bu kadar zor mu arkadaş şunu düzeltmek. Kendi kapalı işletim sisteminde bu kadar soruna imza atmak büyük başarı cidden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

10.2 sürümü şimdiye kadar gördüğüm en kötü en tutarsız yazılım resmen. Kendimi resmen rom atılmış Android kullanıyor gibi hissediyorum. Bu kadar zor mu arkadaş şunu düzeltmek. Kendi kapalı işletim sisteminde bu kadar soruna imza atmak büyük başarı cidden.

ROM atılmış Android daha stabil olur bundan.

• Her an operatör güncellemesi gelebilir TURKCELL VOLTE

• 10.2 tüm zamanların en kötü ios sürümü. Pil ömrü berbat, hemen her işlevde hatalar ve eksikler var. Daha da kötüsü apple artık bu sorunları görmezden geliyor ve her güncellemede yeni imessage ikonları filan gibi kimsenin işine yaramayan absürt yeniliklerle uğraşıyor.

Eskiden iphone "yalnızca bir telefon değil" derdik, şimdi telefon fonksiyonları bile sorunlu. Telefonla görüşme kalitesi çok düştü, görüşme sonlandırma bile problem, sms'leri engellemek problem, hatalar hatalar hatalar... Benim 10.3, 10.4 hatta 11'den filandan da ümidim yok artık. Jobs öldü mertlik bozuldu, bu son iphone'umdur.

• İos 10'un bir ios 6-7 olmadığı gerçek ama bu tamamen vasatlama bombalama yorumu yapanlar ya ios 9'u hiç kullanmayanlar, ya da androidden iosa yeni geçenler. Arkadaşlar ios 9.1'de 3.5 saat kullanım süresi alıyorduk neyin kafasını yaşıyonuz ? İos 10'da uygulama açılışları menü geçişleri paralax efekti 2 kat hızlı gerçekten anlamıyorum sizi. Özellikle ios 9'un son sürümüne kadar düzeltemedikleri klavye kasması ios 10'un ilk sürümünde bile yoktu.

• cordoncayo kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle çok doğru şeyler söylemişsiniz. Bende burada insanların iOS 9 ile ilgili yaptığı iyi yorumlara haklılık veremiyorum. Doğrusu neler çektiğimiz insanlar hatırlamıyor iOS 9 boyunca.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam

• iOS 10.2 kullanıyorum. Bazen instagramdan atıyor. Sizde de var mı?

• İos 10.2 hakikaten stabil bir sürüm değil, yani şu mesajı yazarken bile zorlanıyorum, aklımdan geçenleri benden önce yazması lazım telefonun ama yazmıyor, telefonum hiç elimden düşmediği hatta sürekli video izleyip oyun oynuyor olmama rağmen sarjımın bu kadar kısa sürede bitmesine anlam veremiyorum, birde üstüne %1 deyken kapanma sorunu ortaya çıktı, apple hakikaten bozdu. Utanmadan birde telefonlara zam yapıyorlar, sanki dolar 4 liraya çıktı bu nedir yaa. Üstelik bu zam elektronik cihazlar içerisinde sadece apple da oluyor. Bu sanırım son kullandığım iphone olacak, 8s plus pro edge çıkana kadar apple kullanmam arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Absorb

İos 10.2 hakikaten stabil bir sürüm değil, yani şu mesajı yazarken bile zorlanıyorum, aklımdan geçenleri benden önce yazması lazım telefonun ama yazmıyor, telefonum hiç elimden düşmediği hatta sürekli video izleyip oyun oynuyor olmama rağmen sarjımın bu kadar kısa sürede bitmesine anlam veremiyorum, birde üstüne %1 deyken kapanma sorunu ortaya çıktı, apple hakikaten bozdu. Utanmadan birde telefonlara zam yapıyorlar, sanki dolar 4 liraya çıktı bu nedir yaa. Üstelik bu zam elektronik cihazlar içerisinde sadece apple da oluyor. Bu sanırım son kullandığım iphone olacak, 8s plus pro edge çıkana kadar apple kullanmam arkadaş.

• Bazı arkadaşlar gerçekten abartıyor bu tür ara sürümlerde her zaman sorunlar oldu en az sorun yaşayıp stabil kullanmak isteyen bir önceki yılın son sürümünde kalmalı zaten bunu tecrübeli ios kullanıcıları bilir .

ios 10'u ilk çıktığı günden beri kullanıyorum diğerlerine göre en stabili 10.2 oldu ha eksikleri var mı var zamanla düzelecektir 9 serisi de son sürümlere kadar baya çile çekmişti millet 8'de öyleydi bu apple'ın tüm cihazları için geçerli sorun istemeyen son sürümde kalsın .

Şunu ben de eleştiriyorum keşke imza kapatma olayı olmasa isteyen istediği sürümü kullansa jb için falansa bu zaten böylede hertürlü çıkıyor jb en azından millet kullanmak istediği sürümü özgürce seçebilsin .

Ayrıca benim ios 10'a geçtiğimde tek pişmanlığım 9'a göre şarj süresiydi zamanla o da toparladı önceki sürüm numaralarına göre. Arada frame düşmeleri falan elbette oluyor ama rahatsızlık edecek boyutta değil onlarda zamanla daha akıcı hale gelecektir .

Kullandığımız cihazların tümü kul yapımı 3-4 bin tl verdik diye lütfen ilahlaştırıp kusursuz olmasını beklemeyelim iPhone kullanmayıp başka hangi cihaz kullanırsanız kullanın bi kusuru olacaktır . Kusur aramak yerine kullandığınız cihazların tadını çıkarmaya bakın arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 20 Ocak 2017; 22:43:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ios 8xx de hersey kısıtli 2g ile mini donanim haber vb de okunurken enaz 8 saat kullanim aliyordum,ios 10.2 de dun 4 saat 15 dakika kullanim suresi aldım iyi diye sevindim ne hallere düstük arkadaş ya,suda var ki her cihaz bir olamıyor birinde sorun olur diyerinde olmayabilir,bu konuda herkes haklı olabilir.burda onlarca iphone kullanan arkadaslar ın 10 da birinde sorun yok diye bilirim ios 10.2 de

• Safari kullanirken sizinde cihaz isiniyor mu yoksa bana ozelmi bu

• Burada ios kullanıcılarının sürümler hakkındaki yorumları paylaşılıyor sonuçta. Yorumlar kişiye göre değişiyor doğal olarak. Ben ios 10'u beğenmedim. 7,8,9 mükemmeldi demiyorum, 10 daha kötü diyorum. Bu benim yorumum, kimsenin katılması gerekmiyor. Ama artık şu klasik "neyin kafasını yaşıyorsunuz" filan gibi anlamsız kalıplarla yapılan yorum eleştirlerine de sinir oluyorum. Sanane kardeşim neyin kafasını yaşıyorsam yaşıyorum. Beğenmedim işte.

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.