Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben şu açılıştaki olayı anlamadım. Herkes birşey yazmış ama ayrıntı veren yok. Cihaz sadece touch id üzerinde mi açıyor? şifre girmeden touch id üzerinden açılıyorsa e bunda ne gibi bir kötülük var onu hiç anlamadım. öyle bir şey yapmışlarsa daha iyi ya işte, kimse şifrenizi tuşlayıp açamaz. Şu açılışı biri ayrıntılı anlatırsa sevinirim. Beta 2'daki son yapılanma ile.

Teşekkürler.

Birde 6s plus'a kuran var mı? garanti bankası bankacılık işleri ve sosyal ağlar tam anlamıyla çalışıyor mu? (swarm, facebook, twitter, linkedin, instagram, v.s.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

Orijinalden alıntı: Carpediem_33

quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

https://drive.google.com/file/d/0BzIJgLlD9pt1bHA0YkZvZ1ptb28/view .burdan profili indir kaydet telefon yeniden baslatilsinmi diye soracak evet deyin ve guncellemeleri kontrol edin tamamdir.

Defalarca yaptım bu işlemi bir yerde yanlış var ama
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 10 [ANA KONU]

Bende kurmak istedim ama dosya açılmadı ne yapmam lazım 😔

Safari ile açın
    Bende açılıyor profilide yüklüyorum ama beta 2 güncelleme gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

https://drive.google.com/file/d/0BzIJgLlD9pt1bHA0YkZvZ1ptb28/view .burdan profili indir kaydet telefon yeniden baslatilsinmi diye soracak evet deyin ve guncellemeleri kontrol edin tamamdir.

Defalarca yaptım bu işlemi bir yerde yanlış var ama
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 10 [ANA KONU]

Bende kurmak istedim ama dosya açılmadı ne yapmam lazım 😔

Safari ile açın
    Bende açılıyor profilide yüklüyorum ama beta 2 güncelleme gelmiyor.

Safari açılmıyor hocam yani safari seçeneği hiç çıkmıyor

• Alfonso73 kullanıcısına yanıt
    home tuşu olayı mukemmel olmus arkadas,kim ne diyorsa kulak asmayın,şimdi kilitliyken home tusuna basıyorum ısıgın yanmasıyla beraber parmak izinide okuyup ekranı açıyor,memnun olmayanlar acma kapama tusuyla teli uyandırıyor sonrada home tusuna basmaları gerekiyor,direk home tüsuyla uyandırıp parmagınızı cekmezseniz hemen parmak izini okuyup tek dokunmayla ekran açılıyor,kilit acmak için ekranı kaydırın yazısı cıkmıyor artık,bence böyle daha pratik olmus.ip6 kullanıcısı olarak yorumum ios 10 gunluk kullanımımda ios 9 u hic aratmıyor.yukleyecek olan arkadaslar benim gibi cekingen davranmasınlar merakınızı giderin yukleyin gitsin.beta 1 de bazen gelmeyen bildirimler beta 2 de geliyor. pil gayet iyi beklemede sarj yemiyor artik biraktıgım gibi aliyorum 7 saat beklemede hic yemedi.yaklasık 4 saat kullanımda suan%41 bazen 3g bazen edge ye gecis yaptı tel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 7 Temmuz 2016; 1:38:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 10 kuracağım ama 9 beta silin diyor nasıl sileceğim
    Bilgisi olan var mı arkadaşlar.

• E ben zaten home tuşuyla açıyorum cihazımı. şimdi bunlar ne diye yaygara çıkartıyor valla anlamadım. 6S serisi zaten en hızlı Touch ID'y sahip hatta o kadar hızlı ki home tuşuna basayım dur bakayım ekranımda neler varmış demeye fırsat kalmadan hoop açılır. açık söylim bazen buna sinir oluruz hatta. Yau amma hızlı bari yazıları bi okusaydık deriz.

home tuşuyla hemen açılıyorsa e 6S serisinde kullanılan özelliğin aynısı olmuş, burdan anlaşılan 6S haricindeki kullanıcı arkadaşlarımız bu hızı bilmediği için yadırgamış durumdalar. Bunun dışında artık Ekranı kaydırıp şifre tuşlayarak giriş yapıyorlarsa onuda bilemem ama bence çok saçmaydı. madem şifreyi elle tuşlayacaksanız ne diye Touch ID özellikli modellerini alırsınız ki?? Adamlar size kolaylık yapmış basıp çat diye giriyorsun. Daha ne kadar hızlı yapsınlar sizin için, şifre girmeden cihazınız sizi parmağınızdan tanıyıp açsın işte bunun neresi kötü 😀 valla bazen anlamak zor insanları. adamlar daha hızlı ve ne güvenli ne yapabiliriz derlerken bizimkiler abi biz eski kafayız o 4 yada 6 haneli şifreyi gircez diye diretiyorlar. 😀😀

Ben zaten home tuşuna basıp anında açtığım için benim için çokta yeni bir özellik değil demekki (daha doğrusu 6S kullanıcıları için yeni bir özellik değil) ama o şifre ekranı kaldırılmış ise ki doğru anladıysam kaldırılmış diyorsun Bircancan kardeşim, valla süper olmuş.

Genel olarak beta 2 kullanımında (6S plus için soruyorum) çalışmayan program var mı? yada bildirimler tam çalışıyor mu? genelde ilk sürümlerde bu sıkıntılar olur çünkü.. Whatsapp, facebook, instagram gibi programlar doğru dürüst çalışmaz. foto ve video çekerken bazen sorunlar çıkar. Seslerde bazen unutur hangi zil sesinde olduğunu. Beta 3 hatta beta 4'ten sonra bu tam oturur. Bu yüzden tam kullanan, araştıran arkadaşlarımız varsa bilgilendirirse çok sevinirim. Giriş ekranı hariç artıları eksileri nelerdir?

teşekkür ederim..

• ios 10 beta 2 bende 65 uygulama var youtube video indir izle uygulamları web tarayıcılar,tv izeme uygulamaları var hepsinide sorunsuzcalıstırıyor,bende yuklu uygulamalar sadece battery life uygulamaları var 3 adet 3 ünüde calistirmiyor,bide document (video indirici)web tarayıcı var onuda calıstırmıyor,facebook kullanmam bilmiyorum,snapchat,instagram,whatsapp sorunsuz calısıyor,uygulamada atma sadece bikere yaşadım hangisiydi hatılamıyorum az önce webte 3g ile video izlerken hafif ısınma oldu hemen sogudu tekrar.

• iOS 10 kurdum su anda. iOS 9 tan gayet stabil. Facebook'ta da atma gibi bir sorunum yok.

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    1.ayarlar genel ve en alt kısmında profile gir sil,2. ag ayarları sıfılar3.https://drive.google.com/file/d/0BzIJgLlD9pt1bHA0YkZvZ1ptb28/view ios 10 beta 2 profilini yukleyin tekrar baslatsın tel yazilim guncelleyi kontrol edin bulması lazım

• Beta 1 deki multitasking ekranı takılma hataları giderilmiş mi? Açık uygulamaları sonlandırırken sık sık 1-2 saniye kilitleniyordu cihaz.

• simdi denedim kasmaya hic raslamadım beta 1 ide kullanmıstım ondada fark etmemistim.

• 6 plus kullanıcısıyım Facebook neredeyse giremiyorum devamlı atıyor

• bircancan B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam şu an iniyor bakalım. Sonu güzel olur inşâllah. Bir de hocam public gelince bana da gelir mi yoksa ayrı profil mi yüklemem lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkbey -- 7 Temmuz 2016; 8:34:48 >
  • Yükledim süper ve şuan için bile gayet stabil. Sanırım iOS eski günlerine tekrar dönecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkbey -- 7 Temmuz 2016; 14:10:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrtpcu

Touch ıd de herhangi bir sorun yok hatta ios 9 a göre kat be kat hızlı çalışıyor orta tuşa defalarca basmamanız için de erişilebilirlik ayarlarına bir seçenek konulmus onu aktif edebilirsiniz iphone 6 plus kullanıyorum beta haliyle akıcılık ve tepkime süreleri gerçekten hızlanmış uygulamadan çıkarken sanki tuşa 1sn önce basmış gibi ana ekrana dönüyor şaşırdım açıkcası çok iyi herşey

Hocam 6 plusta hızlama var diyorsunuz yani. Bir de uygulama içi fontlarda büyüme var mı.

• İos 6 dan bile hızlı olmuş 10 beta 2... cihaz 5s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykoman -- 7 Temmuz 2016; 11:45:03 >
  • Beta 2 ile birçok sorun düzeltilmiş ama tabiki daha beta olduğu için hatalarda var. Günlük kullanıma uygun gibi gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

İos 6 dan bile hızlı olmuş 10 beta 2... cihaz 5s.

Abartmayin, ios 6li 5, ios 9 lu 6s den hizli hesabini sen yap

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

quote:

Orijinalden alıntı: Mrtpcu

Touch ıd de herhangi bir sorun yok hatta ios 9 a göre kat be kat hızlı çalışıyor orta tuşa defalarca basmamanız için de erişilebilirlik ayarlarına bir seçenek konulmus onu aktif edebilirsiniz iphone 6 plus kullanıyorum beta haliyle akıcılık ve tepkime süreleri gerçekten hızlanmış uygulamadan çıkarken sanki tuşa 1sn önce basmış gibi ana ekrana dönüyor şaşırdım açıkcası çok iyi herşey

Hocam 6 plusta hızlama var diyorsunuz yani. Bir de uygulama içi fontlarda büyüme var mı.

Hocam benim 6 plus beta 2 şu ana kadar kullandığım uygulamalarda font büyüklüğü filan karşılaşmadım ve abartmak gibi olmasın ios 9 şu an biraz çağ dışı ve yavaş geliyor ios 10a göre. Bir de ios 9 da karşılaştığımız buglar kasmalar sanki bunda da karşımıza çıkacakmış gibi bekleyip de yağ gibi olması mükemmel bi duyguios 9 bizi paranoyaklaştırdı galiba. Beta 2 de tek gördüğüm bug safaride çoklu sayfalar açıkken biraz kararıyo ekran sonra hemen açılıyor ama kullanıma engel değil ve bunun dışında genel anlamda safari de akıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Günlük kullanımı gayet tatmin edici. Geçilebilir.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.