Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayir normal hersey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi Beta 2 sürümünü yükledim. Klavye tıklamaları eskiye dönmüş merak edenler için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle iOS 10 yükleyin arkadaşlar bana göre mükemmel olmuş hem görsel olarak hem stabilite hemde kullanım kolaylığı. Bazı arkadaşlar görselliği androide benzetiyor benzese ne olacak eskisinden çok daha şık daha zarif olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 10 bence olucak ...
    6s ota üzerinden yükledim gayet akıcı ve keyifli olmuş şimdilik.

• Beta 1'de, evernote'ta madde işareti koyup yazı yazarken, birkaç alt satıra geçmek için 1'den fazla kez "geç" tuşuna bastığınızda, notun en başına atıyordu. Bu problem beta 2'de de devam ediyor.

Beta 1'de, google fotoğraflar uygulamasında bir videoyu seçip paylaş tuşuna bastığınızda uygulamadan atıyordu. Beta 2'de hala devam edip etmediğine bakamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

Beta 1'de, evernote'ta madde işareti koyup yazı yazarken, birkaç alt satıra geçmek için 1'den fazla kez "geç" tuşuna bastığınızda, notun en başına atıyordu. Bu problem beta 2'de de devam ediyor.

Beta 1'de, google fotoğraflar uygulamasında bir videoyu seçip paylaş tuşuna bastığınızda uygulamadan atıyordu. Beta 2'de hala devam edip etmediğine bakamadım.

Bahsettikleriniz uygulama bazlı sorunlara benziyor!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

İos 6 dan bile hızlı olmuş 10 beta 2... cihaz 5s.

Abartmayin, ios 6li 5, ios 9 lu 6s den hizli hesabini sen yap

Bende 10 kurdum ve hakkaten iOS 6 gibi güzel diyebilirim bunlar daha başlangıç ve gelecek güncellemeler ile daha stabil olacağına inanıyorum

• Sarj eriyor ama resmen, nasıl durumlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

quote:

Bende 10 kurdum ve hakkaten iOS 6 gibi güzel diyebilirim bunlar daha başlangıç ve gelecek güncellemeler ile daha stabil olacağına inanıyorum

İos 7-8-9 hepsinde beta sürecinde aynı şey söylendi, her sene aynı terane :) bir kaç aya ios 9 candır keşke güncellemeseydim diye ağlamaya başlarlar

• "İos 9.3 deyim ios 10 a güncellesem mi" cümlesini de çok duyacağız. ;)
    İşin şakası bir yana ios 9 kadar sıkıntısı uzun süren bir ios sürümü olmamıştır herhalde.

• Tabi canim tabi ios 10 super olmus on.numara olmus eskisinden daha iyi kasmiyo vs taklma yok her sene ayni aglama senaryolari sonra nerde bu jeilbreak diye yonetmene kufurler filan.1 yil once kurtuldum ios belasindan inaninki iphone kullanmayi birakin hapisten ciknis gibi hissetcenz

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

"İos 9.3 deyim ios 10 a güncellesem mi" cümlesini de çok duyacağız. ;)
    İşin şakası bir yana ios 9 kadar sıkıntısı uzun süren bir ios sürümü olmamıştır herhalde.

Sorma hocam kanser olduk 2015 temmuz ayından bu yana Ama neyse ki 9.3 sürümünden sonra rayına oturdu şuan bir sıkıntısı yok, ios 10 için aynı hatayı yapmayıp en azından mart ayına kadar bekleyeceğim otursun adam gibi sistem
  • Türkbey kullanıcısına yanıt
    rica ederim,beta olayına bu sene ilk kez girdim,public beta yı bende cok merak ediyorum ama zannedersem developer beta ya otadan dusmez ayrı bir profil yuklememiz lazım ,profil yukleyincede yine de 1.7gb gibi bir guncelleme gözükür.cıkınca bakıp görecegız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O saçma müzik uygulaması değişmiş mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

O saçma müzik uygulaması değişmiş mi

Halen aynı hocam

• Müzik Uygulaması hakikaten kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

rica ederim,beta olayına bu sene ilk kez girdim,public beta yı bende cok merak ediyorum ama zannedersem developer beta ya otadan dusmez ayrı bir profil yuklememiz lazım ,profil yukleyincede yine de 1.7gb gibi bir guncelleme gözükür.cıkınca bakıp görecegız.

Aynen hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

quote:

İos 7-8-9 hepsinde beta sürecinde aynı şey söylendi, her sene aynı terane :) bir kaç aya ios 9 candır keşke güncellemeseydim diye ağlamaya başlarlar

Ben yazılım üzerine baya emek verdim hocam. Android kullanırken bir çok rom yazılım editledim hatta Google ye Türkbey ay yıldız rom yazın çıkar. Demek istediğim şu ki bu işten anlarım ve iyi olacağına eminim. Burda telefonun ne işe yaradığını bilmeyenler de yorum yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Sarj eriyor ama resmen, nasıl durumlar ?

Aynen Şarjı resmen içiyor

• Şahsen ben Apple Music'in IOS 10 tasarımını hiç beğenmedim eskisine göre rezalet gözüküyor bence. Sırf bu sebepten bile güncellemek istemiyorum. Sizce müzik sisteminin tasarımını daha sonra finalde mesela degistirme ihtimali var mı arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.