Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha akici olmuş ancak twitter uygulaması destek vermedigi icin beta 2 de bildirim üzerinden mesajlara vs cevap veremiyoruz beta 1 de veriliyordu

Allahtan whatsapp hala bildirim uzerinden cevaplanıyor

Facebookda cökmeye devam ediyor

iphone 6 ya özel mi bilmiyorum ama bildirim merkezini aşagı çekince arka taraf eskisine nazaran daha az belirgin saydamlıgı azaltmışlar akıcılık elde etmek icin galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkler kırık gibi? Yada bende sorun var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayagı sağlam olmuş arkadaşlar iosun eski stabiletsesi geri gelmiş gibi

• Siyah tema gelmiş diyolar

• o.aydınlı kullanıcısına yanıt

• Public gelse de biz de kursak artık.

• Klavye sesi eskisi gibi olmuş tekrar galiba youtube dan gördüm videoda. Kötü oldu ben beta 1 deki klavye sesini çok sevmiştim. Bu videoda farkları göstermiş.

https://www.youtube.com/watch?v=4Lo9o33Llgc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 6 Temmuz 2016; 5:34:27 >
  • hücresel veriyi sadee 3d touch a eklemişler 4s-5-5s-6-6plus kullanıcıları ölsünmü?

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

İphone a sıkıntısız beta 2 yi yükledim ancak, ipad de OTA da yükleme başlıyor sona gelince hata veriyor. Cihazı açtım kapattım düzelmedi. Beta profili kaldırdım tekrar yükledim düzelmedi. Fikri olan var mı?

??

• quote:

quote:

İphone a sıkıntısız beta 2 yi yükledim ancak, ipad de OTA da yükleme başlıyor sona gelince hata veriyor. Cihazı açtım kapattım düzelmedi. Beta profili kaldırdım tekrar yükledim düzelmedi. Fikri olan var mı?

??

cihazı sıfırla öyle bir dene?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin1101

hücresel veriyi sadee 3d touch a eklemişler 4s-5-5s-6-6plus kullanıcıları ölsünmü?

Hücresel veri özelliği ???

• apple home tusuyla kilidi acma fonksiyonunu diretecek gibi. bu sebepten 9.3.3'den sonra ios bitmistir diyebiliriz. en azindan ben bu yüzden yani inatla sacma degisiklikleri dayattiklari icin bir daha iphone almam.

• blackcemre kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Cihazı sıfırlamak yeniden uygulamaları yuklemek vakit alacak baya. Bu şekilde çözmeye çalışıyorum. Çözemezsem ios9 a dönüp public beta'yi bekleyeceğim artık.

• snip5r S kullanıcısına yanıt
    Eğer touch id kullanıyorsan yeni gelen ayar ile hiçbirşeye basmadan cihazı açabiliyosun, gerçi şuan çalışmıyor ama seçenek aktif önümüzdeki betada çalışacaktır. Cihazı yerden alıp kaldırdığında uyanıyor parmağını home o koyup okuttuğunda açılıyor.
  • iPhone 6 Plus'da facebook çöküyor hızlı hareket edince, onun dışında çöken uygulamaya rastlamadım.. Telefonun tuş kilidi acılma şekli değiştiğinden biraz can sıkıcı eskisine göre yavaş.. Hücresel veriyide ekleseler artık şu kontrol merkezine.. :)
  • Hala stabil değil ve şarjı içiyor 9.3.2 de 36 saat bekleme 7 saat kullanım gördükten sonra bu hiç hoşuma gitmedi

• Ota da beta 2 güncellemesi gözükmüyor. Beta 10 yüklü cihazımda nasıl yapabilirim.

• Carpediem_33 C kullanıcısına yanıt
    bendede gözükmüyordu beta 1 profilini silmiştim,araştırdım nette ios 10 beta nasıl yuklenir diye arat bulursunuz beta 2 profilini yukledikten sonra gördü bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5S cihazıma yükledim direk güncelleme ile şuan bir takılma ve sorun görmedim yaklaşık 2 saattir kullanıyorum

• cihazım 6s.. ios beta 2 de facebook arada atıyor... sizdede benzer durum var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.