Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zengin bildirimler dediğim şu 3d touch olan cihazlarda(6s) mesela gelen mesaja sert bastığımızda büyük bir sayfa olarak mesajların açılması gibi şeyler. Bir sayfada bunu sadece 3d touch değil diğer cihazlarda yapabilicek diye bir açıklama var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple amacı ne acaba beta 2 ne zaman gelicek
  • İos 10 betayi yukledigim gune lanet olsun. Uygulamalarin cogu adam gibi calismiyor hatta calismiyor. Ne zaman duzeltecekler bu dandik 10 u acaba? Her dakika guncellemeye bakiyorum belki beta 2 gelir diye ama hic hareket yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 4 Temmuz 2016; 20:33:22 >
  • beta,hem de developer beta yükleyip ağlamak niye ?

• Public beta bile değil geliştirici betasını yüklemek zorunda değilsiniz tabi ki hatalar olacak. Beta 2 public ile birlikte gelir

• Kardeşim üstte arkadaşda söylemiş sen beta nın ne demek olduğunu bilmiyorsun demekki ne diye yükleyip sonra böyle dert yanıyosun beta nedir deneme sürümüdür gerçekten ilgilenmeyenler yüklemesin diye her sayfada yazar rahat batmıs yüklemişsin denir buna o zaman katlanıcaksın

• ulasates kullanıcısına yanıt
    Kardeşim public ne zaman gelir bende geçtim bi hevesle ios9 dönmedim 3 hafta oldu acaba bu hafta gelir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrtpcu

Kardeşim üstte arkadaşda söylemiş sen beta nın ne demek olduğunu bilmiyorsun demekki ne diye yükleyip sonra böyle dert yanıyosun beta nedir deneme sürümüdür gerçekten ilgilenmeyenler yüklemesin diye her sayfada yazar rahat batmıs yüklemişsin denir buna o zaman katlanıcaksın

Beta nin ne oldugunu biliyorum kardesim. Bugune kadar boyle rezaletini gormedim onuda yazdim konuya. Ayrica yuklemek niyetinde olanlarada yuklememeleri gerektigi konusunda yardimci olsun istedim. Hadi Bana rahat batti da sana ne battida benim yorumami abuk subuk cevap yazdin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

İos 10 betayi yukledigim gune lanet olsun. Uygulamalarin cogu adam gibi calismiyor hatta calismiyor. Ne zaman duzeltecekler bu dandik 10 u acaba? Her dakika guncellemeye bakiyorum belki beta 2 gelir diye ama hic hareket yok.

Bu geliştiriciler için sürülmüş bir sürüm olmasına rağmen, son tüketiciye sunulmamış olmasına rağmen, kendini geliştirici gibi gösterip yüklemiş olmana rağmen, herşeyden öte isminin ''beta'' olmasına rağmen bu kızgınlığın çok saçma değil mi? Apple davet mi attı sana. Bir sürü uyarı alıyoruz yüklerken. Yapman gereken şey eğer geliştirici edasıyla yüklediysen Apple'a geri dönüşler yaparak geliştirmelerini istediğin şeyleri iletmek. Hayatımda ilk defa betayı yükleyip '' bu ne ya yüklediğim güne lanet olsun '' diyen birisini görüyorum. Sil bence iletini komik çünkü

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Ya hocam size kalsa zaten forumda kimse birsey yazmasin kimse dusundugunu yada fikrini zikretmesin. Sagol yinede dahiyane onerin icin..

• Dahiyane bir öneri değildi. Bu bölümde hemen hemen herkesin bildiği basit birşeyi naklettim. Rica ederim, hayırlı bayramlar

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Sizede hayirli bayramlar...

• Hayirli bayramlar herkese..
    iOS 10'u telefonunuzda denemek isterseniz şöyle bir video da var umarım faydalı olur.

• Shadowhogfer kullanıcısına yanıt
    Temmuz dendi ama bekliyoruz hocam

• İos 10 beta 2 geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Developer beta2 ota dan güncellebilr.

• Adamlar benim isyanimi beklemis sanki gonderdiler beta 2 yi. Umarim duzelmistir hatalar..

• beta 2 yükleyenler yorum yaparsa iyi olur
  • Performans olarak duzelmis ama bu facebook ne yapsamda bende calismiyor. Yeniden yukluyorum yinede daha programa girer girmez atiyor programdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Performans olarak duzelmis ama bu facebook ne yapsamda bende calismiyor. Yeniden yukluyorum yinede daha programa girer girmez atiyor programdan.

hocam takılmalar vardı ama durumu nasıl şimdi akıcılık ?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.