Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 10 uyumlu olmadığı icin atıyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Performans olarak duzelmis ama bu facebook ne yapsamda bende calismiyor. Yeniden yukluyorum yinede daha programa girer girmez atiyor programdan.

hocam takılmalar vardı ama durumu nasıl şimdi akıcılık ?

Hocam takilmalar giderilmis gordugum ve kullandigim kadariyla akicilik iyi.

• Hocam hangi modeli kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta 2 kullananlar yorumlarını yaparlarsa sevinirim ne gibi sorunlar kalkmış akıcılık nasıl vs. Teşekkürler şimdiden.
  • Kilidi açarken home tuşu zorunlulugu icin erişilebilirlik içine ayar gelmiş ama çalışmıyormuş sanırım redditte yazana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: -ComeWithMe-

Hocam hangi modeli kullanıyorsunuz?

İphone 6s kullaniyorum hocam. Takilmalar giderilmis gayet akici calisiyor beta 2.

• ulasates kullanıcısına yanıt
    Public'i unuttular mı aga 😄😄

• Kilit acmak icin parmak izini etkinlestirme ozelligi bende calisiyor. Yukarida calismadigi soylenmis ama belki munferit bi durumdur. Cihaz 6s+
  • İpsw gelmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmssmm

Kilit acmak icin parmak izini etkinlestirme ozelligi bende calisiyor. Yukarida calismadigi soylenmis ama belki munferit bi durumdur. Cihaz 6s+

akıcılık ne durumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

quote:

Orijinalden alıntı: mmssmm

Kilit acmak icin parmak izini etkinlestirme ozelligi bende calisiyor. Yukarida calismadigi soylenmis ama belki munferit bi durumdur. Cihaz 6s+

akıcılık ne durumda ?

telefonun isinma sorunu tamamen gecti ozellikle oyun oynarken birde sarj olurken kullandigimda isinma oluyodu o duzelmis. Safaride yeni sekme acarken birde sekmeler arasi geciste bariz takilma var o duzelmemis malesef

• iPad Air 2 ilk betaya göre daha akıcı. İlkini denedikten sonra kasmalara dayanamayıp geri dönmüştüm 9'a ama sanırım bu sürümde duracağım bir süre. Animasyonların 9'a göre daha seri ve akıcı olması ve safarideki split view hoşuma gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    O da gelir yakında ya bunda feedback uygulaması eklemişler gelen bildirime göre verirler 😃

• ulasates kullanıcısına yanıt
    9.1 jb devam o zaman 😄

• Valla beta 2 gerçekten güzel kullanılabilir umarım günlük kullanımdada sıkıntı çıkartmaz şuanda herşey gayet güzel :) akıcı

• Ios 10 a veda ettim baslamadan ne yazikki kendimi zor tutuyorum beta2 ye gecmemek icin beta 1 gorsel olarak cidden teli oyuncaga cevirmisti uzun sure 9da devam edicem sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Kilidi açarken home tuşu zorunlulugu icin erişilebilirlik içine ayar gelmiş ama çalışmıyormuş sanırım redditte yazana göre

evet,gelmiş ama çalışmıyor,ekranı uyandırmak içinmi konulmuş o özellik bilemedim özellik gelmiş ama hiç bir degişiklik yok kilit ekranı, beta 1 gibi home tuşuna basıp parmağınızı kaldırmazsanız kilidi açıyor ip6 da.şunuda söyleyim beta 2 cok akıcı olmuş beta 1 e göre bu haliyle ios 9 dan daha cok hoşuma gitti ios 9 maceramı coktan bitirmiştim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 6 Temmuz 2016; 1:33:27 >
  • bircancan B kullanıcısına yanıt
    Onu bunu bilmem ama şuanda ios 9 daki gibi direk home tuşuna basınca parmağımı okuyor ve açılıyor yani ilk tıkla okut sonra bida tıkla yapmıyorum

• İphone a sıkıntısız beta 2 yi yükledim ancak, ipad de OTA da yükleme başlıyor sona gelince hata veriyor. Cihazı açtım kapattım düzelmedi. Beta profili kaldırdım tekrar yükledim düzelmedi. Fikri olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beta 1 deki saçma sapan atmalar falan düzelmiş,dönmemek için ios 9'a zor tuttum kendimi ama değmiş.bu sefer olmuş gibi.ya şu kilit ekranında touch id tıklama olayını ne diye getirmişler onu anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.