Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende de cx400 var kulakiçi olduğu için idar eediyor gene sondan bir düşük kademe yetiyor. eskiden 4 kırmızı yapıyordum fazla fazla yetiyordu :(

ulan ab ülkesi değiliz ab ses limiti var cihazlarda ben de bunu anlamıyorum :)

bulunur umarım valla hergün kurcalıyorum yabancı forumları.
  • Arkqdas daha 1 hafta oldu ben buraya güzeş şarj değeri resmimi atalı son 2/3 gündür ne olduysa cihaza şarj dayanmıyor aynı sorunu yaşayan varmı cihaz 5s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    RHA MA750i yi de besleyemiyor artık ios10. iPad de şahane ancak bilerek mi kıstılar ne yaptılarsa. En güzeli taşınabilir amfi almak 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hem bugün yarin, bu ekran sorunu (bug) yüzünden ekrarnin tamamen bozulmayacagi ne malum, öyle degil mi?

bende sizin gibi düsünüyorum!

• Rdmsy kullanıcısına yanıt
    ben geçmedim hocam,telefonu değiştirdim.ip6 dan ip 6s e geçtim malesef içinde 9.3.5 vardı.çok pişmanım keşke değiştirmeseydim.
    İlk defa telefon konusunda pişmanlık yaşıyorum.
    Şuanki aklım olsa 3.2 li ip6 yı 6s e değişmem.bu kadar kötü olduğu 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 25 Eylül 2016; 22:35:14 >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    9.3.2 yi yazan 10 üzerinde de yazar. sıkıntı yok, Apple var :)

• Valla hocam ben iOS 10'u beğenmediğinden değil, Ses sınırı aşamayız diye 9.3.5'e geriye döndüm. O kilit açılasaya kadar veya jb çıksaya kadar geçmeyi düşünmüyorum. Bu arada eski sesi özlemişim

• Arkadaşlar bu konu sürekli tartışılıyor, yine başlatmak gibi olmasın da ben dfu için ipswyi indirdim sorun çıktı ipsw uzantılı olmasına rağmen kuramadım vs ve normal telefon üzerinden kurup bütün ayarları ve içeriği sıfırla yaptım ve şu anda ios 10.0.2 ile 6 plus akıyor. Dfu biraz zahmetli geliyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nedir şarjı emiyor resmen

• App Store'da Facebook Messenger uygulamasına atılan ibretlik yorum..
    tutmayın küçük enişteyi..

:)

@Want to ben çözemeyeceğiz diye kabullendim birgün olur da bulunursa yaparız :) tek sorun o olsun valla memnunum iOS 10 dan.
  • Millet 9.3.5 le 10.2 yi kıyaslıyor ben hala 9.3.1 deyim cihaz i6

• Keşke 9.3.2 de kalsaydımm 😡

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Want to kullanıcısına yanıt
    Hocam bende şu an 9.3.5'deyim ama bu ses sınırını Nasıl yükseltebileceğim konusunda sıkıntı yaşıyorum. Tam olarak ne yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Hocam bende şu an 9.3.5'deyim ama bu ses sınırını Nasıl yükseltebileceğim konusunda sıkıntı yaşıyorum. Tam olarak ne yapmam gerekiyor?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91485082&p=1&anchorToGo=91485082#91485082

• Oynatmanın arefesindeyim. İlk defa ota değilde itunes üzerinden güncelleyeyim dedim telefon gitti açılmıyor. İtunez logosu ve kablo ekranı olduğu gibi duruyor ve de 4013 hatası veriyor. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 6s değişim yaptıracaklara iyi haber. Bir ay önce değişim yaptırdığımda gelen cihazda 9.3.2 yüklüydü.
    Malesef güncelledim...

• Şu saate kadar didine didine güncellemeyi yaptım ama telefonu fabrika ayarlarına döndürerek ama şimdide yedeklemeyi geri almıyor. Vallahada billahada sıyırcam. Bundan sonra tövbeler olsun itunes üzerinden güncellemeye. Cihazı yedekle, sonra cıkar ota ile hızlıca güncelle. Bu ne ya. Yarın işe gdicez saat 8'de, bu saat olmuş telefonla uğraşıyorum. Senin ananı bacını apple!

• Hocam banada oldu başka pcden farklı kabloyla yüklemiştim.
    Yada sen itunesi kaldır tekrar kur.

• Oberyn.Martell kullanıcısına yanıt
    Ben de 9.3.1 deyim cihaz i6 çok memnunum. Değişim olmadan önceki telefonda 9.3.3 ve ios 10 beta sürümlerini denemiştim ios 10 batarya konusunda leş gibiydi ve bildirim paneli çok iğrenç olduğu için dönmüştüm. Değişim cihazı geldi 9.3.1 ile güncelleme yapmıyorum çok memnunum
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Aynısını yaşadım dün. Korkmana gerek yok. Kabloyu pcden sök başka bir sokeye bağla telefonu power+home tuşuna bas tirreyene kadar yeniden ekran gelecek tabi bu arada itunes açık olsun. İtunes kendisi indirecek 10.0.2yi ve kuracak. Bende durum böyle gerçekleşti.

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.