Şimdi Ara

İnvisble shield ile ilgili...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yakınlarda ipod touch aldı. Ve bu kadar mukenmel bisey cizilirse canım gder deyip fazla araştırmadan ZAGG invis aldım gece bütün talimatlara uyarak yaptım bazı arkadaşları dediği gibi biraz yetenek gerek tiriyo özellikle koseler Neyse köşelere avuç iciylede bastırdım ama sonuc alamadım sonradan aklıma bantlamak geldi yani köşeleri bantla gerdire gerdire yapıştırdım ama biyandanda ulan alemin akıllısı ben miyim ya bant yapışırsa çıkmazsa dedim. bı yandanda saat iyica gecti için lanet olsun yapisirsa yapışsın dedim bantlayip bıraktım. Sonuc olarak evet alemin akıllısı benmisim bant rahatlıkla çıktı ve bütün köseler yapıştı bu yöntemi denemenizi öneririm.simdilik hiçbir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum dokunmatigi hiç etkilemedi ve kayganligi azalttı...

• hayırlı olsun hocam
    dokunmatiği etkilese piyasada barınamazdı zaten su ana kadar :)
    bende kullanıyorum memnunum
  • Saolasin kardesim
  • Şu ürünü alsam mı almasam mı bi türlü karar veremedim. Bazı yorumlar olumlu bazıları ise acayip kötü. Alsam bile kendim uygulamayı düşünmüyorum. Başkasına uygulatırım ama kime :)
  • sen alyap bence kardesim dediğim yöntemle bantla bırak 12 saate donar :) kesinlikle havsiye ediyorum.
  • Kullananlar ilk başlarda tavsiye ediyor. Ama iki ay sonra falan kir toplamaya başladı diyorlar. Birde ekranın renkleri eskisi gibi canlı kalıyor değilmi. Ben 1-2 tane çin malı denemiştim onlarda biraz ekran sönük kaldı. Yani renkleri somutlaştı.
  • ne dokunmatekte bir değişim ne renklerde nede görüntüde gönül rahatlığıyla alabilirsin ayrıca temiz kullanırsan hiçbi şekilde köşelerden kir girmez benim 1 hafta olmak üzere hiçbi degesiklik yom müsait olursam resim koyucam...
  • Tamam sen nerden aldın bunu internet üzerinden mi ?
  • Gittigidiyordan aldım 30 35 lira arası bı fiyatı var ama bence kesinlikle alınması lazım çünkü bı çizilirse geri dönüşü yok ayrıca arka Demir yüzey çizikten görünmuyo bi süre sonra...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreocak
    ne dokunmatekte bir değişim ne renklerde nede görüntüde gönül rahatlığıyla alabilirsin ayrıca temiz kullanırsan hiçbi şekilde köşelerden kir girmez benim 1 hafta olmak üzere hiçbi degesiklik yom müsait olursam resim koyucam...

sorun benim uygulamamdami bilmiyorum ama ekranin goruntusunde bozulma oldu bende sanki gokkusagi gibi renkleeri goruyorum su kalmisda altinda suya carpan isiklarin kirilmalariymis gibi duruo.hatta ilk yaptigimda cikarttim ve tekrar yaptim sirf bu yuZden ama yine aynisi oldubenim icim pek fazla sorun teskil etmedi cunku artik kilifsiz kullanabiliyorum telefonu kir toplamasida 1 seneyi bulur 1 sene sonrada yenisi takariz artik
  • Bende hepsiburada dan aldim yapistirmak cok kolay telefonu koruyor korkmadan alabilirsiniz tavsiye ediyorum hepsiburada dan alirsaniz omur boyu garanti veriyolar degisim problem olmuyor yani eskidikce yapiskanligi gectikce tekrar yenisini ucretsiz veriyorlar hepsiburadayi bu nedenden tavsiye ederim uygulamaya gelincede icinden cikan solisyonlu sungeri hic kullanmadim kullanmayinda cam sil ile uyguladim telefonun arka yuzunu iyice islatin korkmadan islatin ama bisi olmaz sonra saderin arka yuzunude islatin cam sil ile telefona yapistirin hizaladiktan sonra icinden cikan kart yardimiyla saderin arasinda kalan suyu yanlardan cikartin ve bezle silin telefonubu kadar not: kesinlikle telefonuda cam sil ile islatin sadece saderi islatirsaniz olmaz iyi aksamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbjk43

quote:

Orijinalden alıntı: Emreocak
    ne dokunmatekte bir değişim ne renklerde nede görüntüde gönül rahatlığıyla alabilirsin ayrıca temiz kullanırsan hiçbi şekilde köşelerden kir girmez benim 1 hafta olmak üzere hiçbi degesiklik yom müsait olursam resim koyucam...

sorun benim uygulamamdami bilmiyorum ama ekranin goruntusunde bozulma oldu bende sanki gokkusagi gibi renkleeri goruyorum su kalmisda altinda suya carpan isiklarin kirilmalariymis gibi duruo.hatta ilk yaptigimda cikarttim ve tekrar yaptim sirf bu yuZden ama yine aynisi oldubenim icim pek fazla sorun teskil etmedi cunku artik kilifsiz kullanabiliyorum telefonu kir toplamasida 1 seneyi bulur 1 sene sonrada yenisi takariz artik

birazdan fotoğraf koyucam büyük ihtimal senin uygulamada bi sorun olmuştur yani sıvıyı biraz kalın kullanmışsındır belkide bende hiçbi problem yok...

• fotoğraf makinasının kartını bulamdıgım için şuan koyamıyorum :S ama vakit bulunca koyucam düzgün uygulanırsa hiçbi problemi olmuyo...
  • Ya ben hiç tavsiye etmiyorum bu ürünü bende yaklaşık 1 ay önce telefonu aldığım gün güzelce uyguladım heryeri süper yapıştı 24 saatte kullanmadım telefonu ama 2-3 hafta sonra kenarlar kirlenmeye başladı ve o köşelerden giren tozlar yavaş yavaş shieldi sökmeye başladı bugün 5. hafta sanırım heryeri cıkıyordu söktüm bende dayanamadım. Shield sararıyor zaten telefonun görüntüsünü bombok ediyor en azından beyaz iphone lara tavsiye etmiyorum
  • wallaha doğru oalbilir ben şimdilik memnunum görüntüde değişim yok ama sizin dediginiz gibi 1 ay 2 ay sonra ne olur bilemiyorum olmadı godyguardz kullanan arkaşlarımız varsa buyursunlar...
  • İnvisble shield bende kullanıyorum cok memnunum nerdeyse 4 ay oldu hiçbir sorun yok kenarlarında hafif kirlenmeler var oda siyah oldugu için telefon pek belli olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.