Şimdi Ara

İnventus ve Ticaret Ahlâkı (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
13
Favori
36.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Durumda güncelleme oldu arkadaşlar.Bilgisayar gene sıkıntı çıkarmaya başladı pazartesi artık iadesini yapcam bakalım sıkıntı çıkaracaklar mı.
  • Parçaları ayrı ayrı topladığım bilgisayarın bir tek kasası kaldı,
    onu da inventustan alıyorum.
    Alınca sorayım dedim ben montaj bilmediğim için. Kasayı sizden alıyorum ürünleri getirsem montaj yapılabilir mi veya ne kadar bir ücret tutar diye.
    240 TL montaj ücreti istediler.
    Hoşuma gitmedi açıkcası montaj bu sonuçta + ürün de alıyorum ordan biraz daha uygun olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

Parçaları ayrı ayrı topladığım bilgisayarın bir tek kasası kaldı,
    onu da inventustan alıyorum.
    Alınca sorayım dedim ben montaj bilmediğim için. Kasayı sizden alıyorum ürünleri getirsem montaj yapılabilir mi veya ne kadar bir ücret tutar diye.
    240 TL montaj ücreti istediler.
    Hoşuma gitmedi açıkcası montaj bu sonuçta + ürün de alıyorum ordan biraz daha uygun olabilirdi.

İlginç ve saçma bence yapmak istemediler bu nedenle böyle bir fiyat çıkmıştır. 30 40 TL anlarım da iki parça takmaya 240 TL istemek resmen müşteriyi keriz yerine koymaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulas. kullanıcısına yanıt
    Tüm ürünleri onların sitesinden alsaydınız (pc toplama sihirbazı) montajı ücretsiz dahi yaparlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 240 TL o kadar da çok değil bence. Siz sadece kasayı alıyorsunuz oradan. Sizden montaj ücret istemeleri normal. Tamamen el emeği. Kaldı ki hepimiz biliyoruz pc montajlama "iki parça takmak" değil. Size PC toplamak basit gelebilir belki ama bilmeyen birisi için İnventus kalitesinde ve profesyonelliğinde pc toplatmak kadar daha konforlu bir şey olamaz.

PC toplanır, her türlü donanım testi yapılır, her türlü yazılım ve stres testi yapılır. Senin evine gelen PCnin tamamen sorunsuz olduğu çok nettir.
  • gerçekse güzeldir.
  • @mertoglumehmet97

Tabii ki onu biliyorum.Sorun o değil.
    Kasayı alınca oraya götüreyim orda en azından bilen insanlar yapar dedim.Zaten ücretsiz yapıp yapmayacaklarını bile sormadım.
    Fiyat olarak ne kadar olur dedim ben direk.
    Onlarda böyle yüksek bir rakam verdiler.
    @lofer_freud
    Bence gayet yeterince yüksek bir rakam 240TL yahu.Bir tek kasayı almış olabilirim ama Kasa bu yani içine montaj yaptığımız şey.
    Ben bir nevi de o yüzden sordum direk kasa ordayken orda yapsınlar diye.
    Ucuz bir kasa da almadım.
  • 25 ağustos için önsipariş alan inventus, taa ne zamandan ödeme yaptığım kasa gümrük geçmemiş diye bayramdan sonraya kaldı..
  • Arkadaşlar bu firma hala güvenilir ve sıkıntısız mı ? 6 sene geçmiş aradan ondan soruyorum. Benim amacım al gülüm ver gülüm olsun. Bi sorun çıkarsa çözüm bulsunlar. Teknıbiyotik nu konuda iyi değiş sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Arkadaşlar bu firma hala güvenilir ve sıkıntısız mı ? 6 sene geçmiş aradan ondan soruyorum. Benim amacım al gülüm ver gülüm olsun. Bi sorun çıkarsa çözüm bulsunlar. Teknıbiyotik nu konuda iyi değiş sanırım

Evet sıkıntısız.
  • quote:

Arkadaşlar bu firma hala güvenilir ve sıkıntısız mı ? 6 sene geçmiş aradan ondan soruyorum. Benim amacım al gülüm ver gülüm olsun. Bi sorun çıkarsa çözüm bulsunlar. Teknıbiyotik nu konuda iyi değiş sanırım

birkaç hafta önce kasa aldım. bir yüzü tamamen cam felan. 3 günde geldi ve sıkıntısızdı. Benim hoşuma gitti açıkcası.
  • quote:

Sıkıntısız. Çok iyi çalışıyorlar.

• quote:

Arkadaşlar bu firma hala güvenilir ve sıkıntısız mı ?

Evet
  • Kasa, güç kaynağı ve hdd aldım dedikleri gün(ürünü sipariş verirken kargoya verileceği gün yazıyor) kargoya verdiler. Bir sorun yaşamadım.

• 2700x li kasa sipariş ettim monitöre görüntü gelmedi uzaktan yardımcı olmaya çalıştılar olmadı, kasayı yollayın kargo bizden dediler, dedim kargoda zarar görürse suç benimmi yok yenileriz dediler bugün yolladım kasayı çok tedirginim bakalım, çok ilgili dürüst bir firmaya benziyor çok ilgilendi ertuğ bey bakalım sonuç ne olacak

• Sonuç?

• Beyler bende 10 000₺ lik sistem topluyacağım i5 9600k msi z390 a pro rtx 2070 armor lu

Siparişi internetten değilde mağazalarına giderek bizzat vermek istiyorum.

Çalıştığım için hafta içi karşıya geçip sipariş vermem imkansız. Haftasonu cumartesi 10-12 arası çalışıyorlarmış cumartesi gidip siparişi vereyim diyorum onlar montajını testini yapsınlar diğer hafta yine cumartesi gidip almak istiyorum kargoyla flan uğraşmak istemiyorum.bu şekilde bi işlemi kabul ederler mi

7 yıldır konu var %95 herkes memnun fakat 15 yıllık bir şirketin neden reklamı olmaz anlıyamıyorum itopya gibi bi yer o kadar şikayet olmasına rağmen reklamlarınk güzelce yapmışlar

Reklamı geçtim görsel flanda yok mağazanın :)

Yinede vatandan almaktan daha iyisir umarım 10 bin tl boşa gitmez sıkıntısız bir alışveriş olur.

Yalnız işte kasanın 1 hafta onlarda kalması şeklinde bir olay olacak (ödemeyi nakit yapmayı planlıyorum vade farkı çok alıyorlar)

• Ayrıca yılbaşı indirimi oluyor mu geçmiş dönemlerde oldumu

• iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    Telefon aç konuş. Sen oraya gitmeden 1-2 gün önce montajı hazırlayacak şekilde konuşursan 1 hafta beklemezsin. İnventus neden reklam yapmıyor? Cevabı basit. @-dehşet- şu konuda paylaşmıştı:
    quote:

Amazon CEO’su Jeff Bezos: “Eskiden bir müşteriyi mutlu ettiğinizde beş arkadaşına söylerdi. Şimdi ise internet sayesinde bunu 5 bin arkadaşıyla aynı anda paylaşabiliyor”.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136308162

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 17 Aralık 2018; 0:13:39 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.