Şimdi Ara

İntihar etmek istiyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
0
Favori
18.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: YediGüzelAdam

İnan bende anlamıyorum. Çocukken üvey babayı seyreder kendimi lamia ile özdeştirirdim. Üveyde değilim şok şükür. Babam ilk eşindende 3-4 kez çocuk aldırmış dini yönü olmayan bir insanmış annem öncesi içki kumar aklına ne gelirse, kardeşim olacağı zama ceket assam hamile kalıyorsun diyip o çocuğu aldıracaksına diye tehdit etmiş annemi annem çok arada kalmış alt kalttaki müslüman müttaki bir kadın kürtajın cinayet olduğunu güzelce anlatıp eğer yaparsan benim katımı uçarak çık kapımdan içeri girme demiş. Anneminde kesin kararı olmuş. Sanırım beni evliliği zorunlu kılan sebep veya başındaki sorunların sebebi olarak görüyor aşırı cimriliğinden dolayı elektrik yol masrafı olmasın ve iyi yerde okursa masrafı çok olur diye de okutmak istemedi. Allah ıma şükürler olsun bu zamana geldik. Ve asla annemle bizi savunmaz bizi en iyi zamanımızda kötüler yalan söyler.

Benim babamdan daha kötü bir baba olmaz sanıyordum ve siz yokluk içinde varlık göstermişsiniz. Tebrikler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackin Kırık Kalbi

quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Buraya konu açtığına göre bir yandan yaşamak istiyorsun

Öyle istiyorum ki güzel kardeşim inanamazsın.

Ama istediğim hayatı yaşayamayacağımı da biliyorum, üstelik istediğim hayat üst düzey bir hayat bile değil gayet sıradan çok çok sade

Ama biliyorum ki ben artık öğrendim, olmuycak benden:)

Öyle böyle yaşayıp gidiyoruz hocam bende intihar etme eğilimindeydim bir aralar ama geçiyor hocam intihar düşüncesi gidiyor akıldan ama moral bozukluğu depresyon hali devam ediyor aynı benim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Buradan başka hiç kimsesi olmayabilir, giderken bir hoşçakal maksadıyla açmıştır konuyu . Veya ona tek akıl verebilecek samimi bir yer olarak görüyordur .

Konu sahibi arkadaş sabretmeni tavsiye ederim . Benim de aklımda çok geçiyor ama sabretmek lazım . Dünya bizim etrafımız da gördüğümüzden ibaret değil hatta koca evren bizim gördüğümüzden ibaret değil . Kendini başka şeylere ver uğraş bul kendini iyi hissettiğin işler yap . Ülkeden sıkılıyosan git yurt dışını gez güzel yerleri kafa dağıt .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

quote:

Buradan başka hiç kimsesi olmayabilir, giderken bir hoşçakal maksadıyla açmıştır konuyu . Veya ona tek akıl verebilecek samimi bir yer olarak görüyordur .

Konu sahibi arkadaş sabretmeni tavsiye ederim . Benim de aklımda çok geçiyor ama sabretmek lazım . Dünya bizim etrafımız da gördüğümüzden ibaret değil hatta koca evren bizim gördüğümüzden ibaret değil . Kendini başka şeylere ver uğraş bul kendini iyi hissettiğin işler yap . Ülkeden sıkılıyosan git yurt dışını gez güzel yerleri kafa dağıt .

:)

• Sadet Kemal S kullanıcısına yanıt
    Alıntıyı kaldırırsanız sevinirim

• Nasılsınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Ben değişik zamanlarda saf KCL ile kol damarından denedim.
    İstediğiniz kadar kararlı olun sonuçta beden denilen varlık o zehri damarda hissettiği an hayatta kalma mücadelesi verir ve yarım enjektörü güç bela boşaltıktan sonra cesaretinizi kaybedersiniz.

Bu yüzden 4 yıl önce sarın aldığım ve SKT geçen yıl biten 10' luk KCL ampülden sadece 4 adet kaldı.
    Elimin altında enjektör içinde bu kokteyl hazır.

KCL enjeksiyonu aşırı derecede acılıdır çünkü bu bir tuz. Tabii konsantrasyona göre değişir. Tıbbi kullanım KCL ampulleriyle kardiyak arrest gelişebilmesi için oldukça yüksek miktarlarda enjekte etmen gerekir ki yine de başarılı olamayabilirsin çünkü aslında KCL kan konsantrasyonlarıyla alakalıdır. Ayrıca bir başarısızlık halinde kalıcı kalp hasarı riski taşır. Kendine yüksek miktarda tıbbi kullanım KCL enjekte edip hayatta kalan ve 911 i arayan bir vaka raporu okumuşluğum var.

• Guest-3EBADE74A G kullanıcısına yanıt

konu sahibini bilmiyorum ama bana Gerçek hayatta değer veren, seven insan yok Hocam, adım gibi eminim. 

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt

Insanlar keyiflerinden intihar etmiyor herhalde...

• Yaşıyomusun panpa

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.