Şimdi Ara

Interrail ve Ziraat Genç Bankkart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İnterrail gezim boyunca ziraat genç bankkart ile para çekip, internetten hostel rezervasyonlari yapabilir miyim? Bunun için yapmam gereken işlemler nelerdir? Yani yurtdışı kullanıma açmak için herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu?

Para banka hesabımda tl mi yoksa euro hesabında mi durmalı?

Ve son olarak komisyon ücretleri nelerdir? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• - Hostelleri gitmeden hallet derim.Booking yurtiçine kapandı ama yurtdışına arama yapabiliyorsun. Hem temiz hem uygun hostel bulup rezervasyonunu yapman senin için iyi olacaktır.
    - Yok ben gideceğim ülkede yapacağım dersen , hostel pos cihazında kartında VISA veya MASTER ise kullanabilirsin. Maestro sorun çıkartabiliyor.
    - Kartını dünyanın her yerinde pos cihazlarından kullanabilirsin ekstra bir işlem yapmana gerek yok.
    - Paran TL hesabında yani ANA hesabında kalmalı. Örneğin 10 euroluk hostel buldun ve postan çektirdin. 10 Euro x o günün kuru hesaplanarak TL hesabından para düşer.
    - Enparada komisyon ödemiyordum,ziraatte var mıdır bilemiyorum yalan olmasın.
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

Gitmeden sadece ilk gideceğim şehir olan romadaki hostel in rezervasyonunu yapayım diye düşündüm. Diğer şehirleri oradayken, o şehre varmadan 1 2 gün önceden hallederim diyordum.

Enpara karta başvursam 5 Temmuzdan once elimde olur mu? Sana ne kadar sürede ulaşmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Eyvallah hocam

Gitmeden sadece ilk gideceğim şehir olan romadaki hostel in rezervasyonunu yapayım diye düşündüm. Diğer şehirleri oradayken, o şehre varmadan 1 2 gün önceden hallederim diyordum.

Enpara karta başvursam 5 Temmuzdan once elimde olur mu? Sana ne kadar sürede ulaşmıştı

2014te aldim inan hatırlamıyorum. Ama bu yıl arkadaşım başvurdu 2. Gün gelmişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sağol hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.