Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanmak İsteyenler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 8 yıldır İnternet sektöründeyim ve bu süre boyunca hep kazanç odaklı çalışmalar yaptım,
    İnternet'den para kazanmak son yıllarda rekabetin artmasıyla birlikte oldukça zorlu bir hal almaya başladı,
    İnternet'ten para kazanmak isteyen fakat bilgisi olmayan arkadaşlara bu konu altından cevap verebilirim, merak ettiği soruları cevaplayabilirim.
    Öncelikle ;http://adimda.com/7-adimda-internetten-para-kazanmak/ Şu makaleyi okuyabilirsiniz, başlangıç düzeyinde bazı bilgiler yer almaktadır,
    İnternet'ten para kazanmak zorlu bir süreçtir, fakat bunu iyi yapan kişiler uzun soluklu çok para kazanma potansiyeli yakalayabiliyorlar.
    15 yaşında ayda 4000 kazananda gördüm, 18 yaşında 30.000 liraya site satanda, olay sizde bitiyor.
    Gerçekten bu şekilde birşeyler yapmak istiyorsanız merak ettiklerinizi konu altından sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezak -- 8 Haziran 2015; 14:37:27 >

• Tek merak ettiğim soru; madem rekabet fazla ve sende bu sektördesin neden kendine daha fazla rakip çıkarmaya çalışıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanirim site kendi sitesi oldugu icin hit almaya calisiyor ama yine de merak edenlere yardimci olacak bir konu gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son-Gohan

Tek merak ettiğim soru; madem rekabet fazla ve sende bu sektördesin neden kendine daha fazla rakip çıkarmaya çalışıyorsun?

Rekabet her alanda farklı şekilde ilerliyor,
    Herhangi bir para vb. birşey istediğime dair bir yorum yok konuda, bir beklenti amacıyla açmadım konuyu.
    Şöyle düşünün ; Konu dışında "kızla konuşamıyorum" diye konu açan birine neden tavsiye veriyorsunuz ? Sizin rakibiniz oda o zaman bir erkek olarak
    İnternet dünyası 3 5 kişinin para kazanabildiği bir yer değil, herkese para var burada.
    Ayrıca reklam olarak eklemedim linki, başlangıç düzeyinde bilgiler var diye orada ekledim. Reklam olarak geçiyorsa ve yasaksa kaldırabilirim adresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezak -- 8 Haziran 2015; 16:18:03 >

• Youtube'da 2300 takipçi, aylık 25-30 bin izlenme sayısı var. Bu kanal bana para kazandırır mı?
  • Zaman bulunca aklımdaki bi soruyu yazicam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Youtube'da 2300 takipçi, aylık 25-30 bin izlenme sayısı var. Bu kanal bana para kazandırır mı?

Videolarında böyle bir uyarı varmı ?
    Herhangi bir uyarı yok ise reklamları ekleyerek deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dezak

quote:

Youtube'da 2300 takipçi, aylık 25-30 bin izlenme sayısı var. Bu kanal bana para kazandırır mı?

Yok hocam uyarı filan. Ancak demek istediğim ne kadar para gelebilir tahmini olarak? Yıllık bir şey söylerseniz ona göre karar vereceğim. 3-5 lira için uğraşmayalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dezak

quote:

Yok hocam uyarı filan. Ancak demek istediğim ne kadar para gelebilir tahmini olarak? Yıllık bir şey söylerseniz ona göre karar vereceğim. 3-5 lira için uğraşmayalım.

Bu kazançlar partnerlere, video uzunluklarına, diline göre değişiklik gösterir, net birşey söylenmesi imkansız maalesef.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Aylık 30.000 izlenme hiç bir şey getirmez hocam aylık 10-20 lira belki.Benim 1 haftada 90.000 olan videom vardı bunun gibi 10-20 video daha vardı 20şer 10ar binlik,birde ufak tefek sayısını hatırlamadığım videom vardı.Aylık 150-200 lira civarı para vermişti ilk ay ama ciddi bir uğraş vermiştim.Sonrada yapmadım zaten.İşi öğrendikten sonrası çorap söküğü gibi geliyor ama işi öğrenmek nereden baksan 1 yılını alıyor.Tabi ben geçen sene 1 ay yapıp bırakmıştım bu işi şimdi işler nasıl gidiyor pek bilmiyorum.Bana yardım eden işin püf noktalarını söyleyenler olmasa birazda çakallık yapmasam aylık kazancım 1-2 lirayı geçmezdi.Ama bu işte alıp yürüyen arkadaşlarımda var onlarda aylık 3-5 ile başlayıp şimdi 3000-4000 liralara ulaştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • goomass gibi eğitim kitleri para kazandırıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboy_bebop

goomass gibi eğitim kitleri para kazandırıyor mu?

Bunlar size sadece başlangıç düzeyinde bilgiler sunar,
    Bu kitaplardan elde edebileceğiniz bilgilerin çok daha detaylısını internet'den edinebilirsiniz
    R10.net gibi webmaster platformlarında yer alan Seo, adwords vb. başlıklarda insanlar kendi tecrübelerini aktardığı için kitaplarda öğrenemeyeceğiniz bilgilere erişebilirsiniz.
    Seo ve Adwords kitapla öğrenilecek birşey değildir mesela, denersiniz tecrübe edersiniz öyle doğrusuna ulaşırsınız.
    Yazarak para kazanma, benim ilk verdiğim link de yer alan bilgiler dışında ne olabilir ki kitapta ? Makale yazıyorsun para kazanıyorsun bu kadar basit bunun için kitap okumaya gerek yokki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.