Şimdi Ara

İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
21.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://internetteparanikazan.tr.gg/ adresinde incelenmiş ve onaylanmış siteler hakkında bilgi var.
  • Günceldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel
  • Günceldir sorulara haftada 2-3 kere cevap veriyorum (pm üzerinden)
  • Günceldir 19.05.2016
  • Günceldir ödemelerimi payza üzerinden alıyorum.
    İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)
  • Konu günceldir, ödemeleri hala alıyorum. Sorularınızı pm yoluyla cevaplandırıyorum :)
  • Nakuğod kullanıcısına yanıt
    Kullandığın siteleri ve önerdiğin siteleri gönderebilirmisin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedbilik

Kullandığın siteleri ve önerdiğin siteleri gönderebilirmisin?

Kullandığım site clixsense şu an da onunla ilgili tüm sorularını yanıtlayabilirim.

İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakuğod -- 18 Ağustos 2017; 20:55:7 >
  • Nakuğod kullanıcısına yanıt
    Günlük ortalama kaç kazanıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedbilik

Günlük ortalama kaç kazanıyorsunuz

İlgilenemediğim süreçlerde ortalama aylık 90 100 dolar, biraz baktığımda 140 150 dolar civarı kazanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar İnternette malum para kazanmak emek ve uğraş isteyen zor ve zahmetli bir süreç. çoğu sitelerin güvenilir olmaması para kazanma konusunda her zaman akıllarda soru işareti bırakıyor. size önereceğim site 2007 tarihinde kurulmuş olan (yani 10 yıl önce) ve kendini kanıtlamış olan bir sitedir.site gün geçtikçe kendini daha da yenilemekte ve yeniledikçe de üyelerine kazandırmaktadır.bu siteye 2013 tarihinden beridir üyeyim. ilk zamanlar reklam izleterek reklam başı 0,001kuruş(tl) kazandırmaktaydı. oda günlük 10 veya 15 reklamdan ibaret.site fazla kazandıramadığından dolayı siteye uzun zamandır girmemiştim. ancak site dediğim gibi gün geçtikçe kendini yenilemiş, anket, task(görev), video izleme, referans ve bonus seçeneklerinide dahil ederek kazanç oranını arttırmıştır. sitemizhttp://www.clixsense.com/?6022131
    zamanınız çoksa eğer task çözme becerinize göre kazancınız kat ve kat artacaktır. ben genel olarak anketten para kazanıyorum. çalıştığım için ve vaktimin olmayışı sebebiyle task az çözüyorum. anca akşamları tasklara bakabiliyorum. telefondan ve bilgisayardan rahatlıkla girilebilen bir site. türkçe forumuda mevcut. güncel anket, task vb. konuları kendi aramızda görüşebiliyoruz. site hakkında UYARIDA BULUNACAĞIM ( hesap açtığınızda aynı IP'ten ve ağdan tek bir hesap açıyorsunuz arkadaşlar. Site yönetimi sahtekarlığa yani birden fazla hesaba izin vermiyor. tespiti halinde hesabınız banlanıyor. sitenin kuralı bu arkadaşlar. üyelik için referansımhttp://www.clixsense.com/?6022131
    aşağıda sitedeki sayfamla ilgili bir kaç resim paylaştım. aklınıza takılan soru olduğunda benimle iletişime geçersiniz arkadaşlar. mümkün olduğunca yardımcı olurum. sağlıkla kalın.
    İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)

• arkadaşlar clixsensede task yaparak,,anket doldurarak,ve other görevleri yaparak para kazanmak mümkün üye olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linki tıklayarak üye olabilirler parayı payza aracılığı ile banka hesabınıza aktarmak mümkün tamamen güvenli

http://www.clixsense.com/?6247907
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.