Şimdi Ara

İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
21.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kazandığımız parayı paypal hesabına yada kredi kartına gelmesini nasıl sağlarız onu göstermemişsiniz ne kadar reklama tıklasamda $0.002 de takılıp kaldı para gelmiyor artık ? site dollarsincome şu purchases share yi de denedim ama onda para aktarmada bitcoin var ben banka hesabına yatırılmasını istiyroum nasıl yapacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sondoron -- 16 Ağustos 2015; 17:17:51 >
  • İnternetten Para Kazanmak artık çok kolay ...

Reklam tıklyarak kazanabilirsiniz bu size çok büyük bir para getirmez ama bir süre sonra sabrederseniz
    200 - 300 $ kazanabilirsiniz . bu da yaklasık 800 lira civarında aylık yapar ... Bu konuda size wad.ojooo.com u öneriyorum .
    Aşağıdaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz . fakat ilk önce bir paypal hesabı açmanız lazım paypal hesabıda ücretsizdir.

Ojooo link : Tıklayınız...
    Bu linke girerseniz benim referansımda olacaksınız bende premium üye olduğum için günlük daha çok getiriniz olacak ...

Ojooo dan önce paypal a girin ve ücretsiz olarak paypal hesabınızı açın ... paypal hesabı kazandığınız parayı aktarmanızı sağlayacak
    paypal açmadan ojooo ya kayıt olamazsınız.

Paypal : Paypal hesabı aömak için tıklayınız...

Birde size başka bir önerim daha var ... Master Kazanç ...
    Bu ürünü satın alarak büyük paralar kazanabilrsiniz.
    Master Kazancın resmi sitesi vardır . ayda 3000$ - 5000$kazanan insanlar var bu set sayesinde
    ben yeni başladım . fakat şuan 20 günde 400 $ kazandım ...
    gerçten eğitimi tamamladığınız zaman çok güzel paralar kazandıran bir sistem
    aşağıda size linkini vereceğim ve mutlaka almasanız bile ürünü inceleyin videolarda ne demek isteidğimi daha iyi anlayacaksınız .

Master Kazanç : Master Kazanç İçin Tıklayınız ...

• İnternetten Para Kazanmak artık çok kolay ...

Reklam tıklyarak kazanabilirsiniz bu size çok büyük bir para getirmez ama bir süre sonra sabrederseniz
    200 - 300 $ kazanabilirsiniz . bu da yaklasık 800 lira civarında aylık yapar ... Bu konuda size wad.ojooo.com u öneriyorum .
    Aşağıdaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz . fakat ilk önce bir paypal hesabı açmanız lazım paypal hesabıda ücretsizdir.

Ojooo link : Tıklayınız...
    Bu linke girerseniz benim referansımda olacaksınız bende premium üye olduğum için günlük daha çok getiriniz olacak ...

Ojooo dan önce paypal a girin ve ücretsiz olarak paypal hesabınızı açın ... paypal hesabı kazandığınız parayı aktarmanızı sağlayacak
    paypal açmadan ojooo ya kayıt olamazsınız.

Paypal : Paypal hesabı acmak için tıklayınız...

Birde size başka bir önerim daha var ... Master Kazanç ...
    Bu ürünü satın alarak büyük paralar kazanabilrsiniz.
    Master Kazancın resmi sitesi vardır . ayda 3000$ - 5000$kazanan insanlar var bu set sayesinde
    ben yeni başladım . fakat şuan 20 günde 400 $ kazandım ...
    gerçten eğitimi tamamladığınız zaman çok güzel paralar kazandıran bir sistem
    aşağıda size linkini vereceğim ve mutlaka almasanız bile ürünü inceleyin videolarda ne demek isteidğimi daha iyi anlayacaksınız .

Master Kazanç : Master Kazanç İçin Tıklayınız ...

• Aldigim para 6 ayda 1000 dolari gecti. Clixsenseyi kesinlikle es gecmeyin bu site ve diger sitelerle birlikte kombine edin kazanciniz artsin. Mutlaka uye olup deneyin arkadaslar en garanti bol kazancli ptc sitesi. Bol kazanclar dilerim

www.clixsense.com

İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayattaki en önemli şey bakış açısıdır; İnternet bazılarına göre facebook, twitter, chat, oyun vs.’den ibarettir ki bu insanların % 80’inin internete bakış açısını oluşturur. Ben ise adına internet denilen bu icaatı bir Altın Madeni olarak görüyorum. İnternete olan bakış açınızı değiştirirseniz, bu Altın Madeninden ufacık bir pay alarak hayal dahi edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz…

İnternetten Para Kazanmak Artık Çok Kolay...

İnternetten Para Kazanmayı Bir Oyun Olarak Görüyordum;
    Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmeli, Daha Sonra Bu Oyunu
    Herkesten Daha İyi Oynamalıydım!

İnternetten Otomatik Olarak, Sermeyesiz ve Risksiz Bir Şekilde,Yalnızca Boş Zamanlarınızda Çalışarak Aylık Binlerce TL Kazanmak İster Misiniz?
    Eğer cevabınız Evet ise; Serdar Yüksel Yüzyılın İnternetten Para Kazanma Sistemi Eğitim Setini Gururla Sunar…

Gerçekten artık gereksiz sitelerde zamanınızı harcamayın ... ayda 3 dolar kazanmak için reklam tıklamayın ... bu ürün gerçkten para kazanmanız için çok iyi bir ürün
    almasanız bile mutlaka siteye girip inceleyin ne demek istediğimi anlaycaksınız ...

Master Kazanç İçin Tıklayınız

Ben gerçekten çok güzel paralar kazanıyorum . siteye girin bir inceleyin orda kazandığım paraları göreceksiniz ...

Master Kazanç İçin Tıklayınız

• Günceldir pmden gelen sorular mümkün olduğunca cevaplanacaktır. Çok ilgilenemediğim için aylık gelirim 150-200 arası değişmektedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En hızlı ve yüksek ödemeleri clixsense den alıyorum arkadaşlar pm den soruyorsunuz hepiniz yazayım dedim

• Anket Başına 500 Puan 20 Bin Puan Olunca Ödeme Bu Kadar Basit. Ref. https://www.myiyo.com/?ref=321483907. . 60 TL Denk geliyordu galiba 20 bin puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asauult -- 27 Ekim 2015; 10:20:50 >
  • Yeni açılan ptc sitesi 0.001 le uğraşmaya gerek yok 11 reklam tikladim. 0.105 diğerlerinde uğraş dur yeni olması bir avantaj nede olsa talebi çok olur herkes dolusmadan bi deneyin derim. Ödeme alınca buraya yazarim.kolay gelsin

http://www.buxten.com/?ref=ipek22

• arkadaşlar paypal hesabı açtım bazı sitelerede üye oldum.fakat paypala gelen para hesabımıza nasıl geçiyor?kesinti oluyor mu?dolar olarak mı geçiyor tl olarak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsynozky

arkadaşlar paypal hesabı açtım bazı sitelerede üye oldum.fakat paypala gelen para hesabımıza nasıl geçiyor?kesinti oluyor mu?dolar olarak mı geçiyor tl olarak mı?

Banka kartın varsa herhangi bir bankanın hiç bir kesinti olmadan geçirebilirsin.
    Dolar olarak geçer parayı aktarırken otomatik kuru hesaplar ve ona göre şekillenir.

• arkadaşlar buxvertise de ref yarışması var. kaçırmayın derim. ilk yediye ödül var. 1. olana 175 $ veriliyor 7. olana ise 50 $ veriliyor. hemen üye olun ve kazanmaya başlayın
    burdan üye olursanız sevinirim. http://buxvertise.com/?ref=yaman02

• clixsense en köklü PTC sitelerinden biridir. Ödeme garantili daha hiç aksattığını görmedim aşağıda ödeme görüntülerim var arkadaşlar ufak çaplıda olsa bir gelirim oldu ayda 300-400 tl civarı.
    Çok fazla ingilizce bilmenize gerek yok( Reklamlar,teklifler ve clixgrid oyunu için) zaten gelen anketler Türkçe arkadaşlar. Asıl parayı vuracağınız kısım Tasklar yani görevler bu kısmıda translate kullanarak hallediyorum:)

Genellikle 0,69 dolar 1,33 dolarlık anketler geliyor biraz sabır eder düzenli siteyi ziyaret ederseniz kazanmanız çok zor değil. Çok büyük paralar ilk etapta bklemeyin. Burdan gelen parayı direk paypal hesabıma çekiyorum. Ama bu siteden başkasında bu parayı bulamadım kesinlikle tavsiyemdir

www.clixsense.com

En azında bir üye olup inceleyin azcıkta sabır edin gerisi gelecektir. Bol kazançlar dileim

www.clixsense.com

• Clixsense gerçekten en güvenilir olanı bence, Clixsense icin ayrıntılı bir rehber hazırladım. clixsenserehberim.blogspot.com.tr

• en güvenilir ptc sitesi gelin birlikte kazanalım refhttp://www.clixsense.com/?8403080
  • Merhabalar, biliyorum ki internetten kazanç elde etmek isteyen arkadaşlarımız var. :) Bu PTC siteleri ile son derece mümkün! Bu yazımda sizlere bunu açıklayacağım.

Ama öncelikle PTC'nin ne anlama geldiğine bakarak başlayalım:

PTC
    "Paid to Click" yani Türkçesiyle "Tıklayarak Para Kazanma" anlamına gelmektedir. Bu sistem son derece kolaydır, sahip olmanız gereken tek şey internet bağlantınızdır. NTERNET BAĞLANTISI OLAN HERKES REKLAMLARA TIKLAYARAK PARA KAZANABİLİR!

Evet doğru, şu hiç sevmediğimiz reklamlar! Televizyonda görünce kanalı değiştirdiğimiz reklamlar - şimdi o reklamlardan artık biz de gelir elde edebileceğiz! Peki nasıl?

GÜVENİLİR PTC SİTELERİNE ÜYE OLUP HER GÜN MÜTEMADİYEN BU SİTELERDEKİ REKLAMLARIN ÜZERİNE TIKLAYARAK, SİTEDEKİ ANKET, GÖREV VE OYUNLARI OYNAYARAK SİZ DE EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

ANCAK HER PTC SİTESİNE ÜYE OLUNMAZ! Kimileri çakmadır, kimileri sahici :)

Peki kimdir bu hiç batmayacak, size düzenli ödeme yapıp can sıkıntısı oluşturmayacak en yegane PTC sitesi?

Tabii ki Clixsense!

Bu PTC sitesi 2007 yılından bu yana üyelerine aralıksız ödeme yapmaktadır ve en güvenilir, en çok kazandıran PTC sitesidir. Her gün en az 20-30 adet tıklanacak reklam çıkarır ve her reklamın değişik para bedelleri vardır. Tabii sadece reklamlarla sınırlı değil, ayrıca 6$'dan başlayan anketler, teklifler, tasklar (Türkçe'de "görev" demektir, taskları tamamlamak için biraz İngilizce bilginiz olmalı) ile de kazancınıza kazanç katabilirsiniz! 8 dolara ulaştığınızda paranızı talep edebilirsiniz. :)

Ha bu arada, alt üyeleriniz olursa onların tıkladığı reklamlardan da kazanıyorsunuz! Yani arkadaşlarınızı, dostlarınızı, akrabalarınızı da alt üyeniz yapmayı unutmayın!

Abartmıyorum, bu siteden yıllık kazancım 2400 $ :) Siteye buradan üye olabilirsiniz :)

• up
  • Dollarsincome da job offers da yaptığım görevleri tamamlamama rağmen ödül parası yatmıyo saat işareti çıkıyor daha sonramı yatıyor yoksa scam mı boşu Boşuna görevleri yapmıyalım
  • Merhaba, internet üzerinden sizde para kazanabilirsiniz.
    http://satis.emlaksitesial.com adresine üye olarak kazandıran link sahibi olup, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?
    Sisteme üye olduktan sonra ana sayfanızda yeşil çerçeve içerisinde kazandıran linkiniz bulunmaktadır. Bu link üzerinden yapılan her satış için sizde para kazanıyorsunuz.
    Sizin linkiniz üzerinden web sitesine giriş yapan bir kişinin önbelleğinde 1 ay boyunca kullanıcı adınız saklı kalır. Bu kullanıcı 1 ay içerisinde (sizin linkiniz üzerinden gelmesi fark etmez direk olarak emlaksitesial.com yazıp girse dahi) önbelleğinde kullanıcı adınız saklı kalacağı için satın aldığı her emlak sitesi paketinden sizde kazanırsınız.
    Kazanma mantığı bu kadar basit, yapmanız gereken tek şey kazandıran linkinizi yaymak ve satışınızı beklemek. ;)

Ne kadar kazanırım?
    Yapılan her satıştan ayrı ayrı kazanırsınız. 1 kişi 10 adet site alsın, 10 sitenin satışından da ayrı ayrı hesabınıza para geçer.
    Site başına kazanç tablosu :
    Basit paket satıldığında 40 TL
    Standart paket satıldığında 60 TL
    Orta-Düzey paket satıldığında 80 TL
    Ultra paket satıldığında 100 TL
    Para kazanırsınız.

Kazandıran linkim üzerinden ne satıyorum?
    Kazandıran linkiniz üzerinden emlak sitesi satışı yapıyorsunuz.www.emlaksitesial.com adresine girdiğinizde 4 adet emlak sitesi paketi bulunmaktadır. Basit, Standart, Orta-Düzey ve Ultra paketleri bulunmaktadır. Bu paketlerin satışından para kazanmaktasınız.

Kazandığım paralar ne zaman hesabıma geçer?
    Kazandıran linkiniz üzerinden gelen ziyaretçileriniz web sitesi paketi satın alıp, web siteleri açıldığı anda sizin kazancınızda hesap numaranıza anında yatmaktadır.
    Herhangi bir kota beklemesi yapılmamaktadır.
    Her an kazanabilir, her an kazandığınız parayı harcayabilirsiniz!

Daha Fazla Detaylı Bilgi?

http://satis.emlaksitesial.com adresine kaydolduktan sonra sol menüde Nasıl Çalışır? Yardım bölümü bulunmaktadır. O bölüm üzerinden çok daha fazla detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Herkese iyi satışlar, iyi kazançlar.

Bu mesaja eklenen görseller:

• Günceldir pm'lere yeni yeni bakabiliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.