Şimdi Ara

İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
21.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakuğod -- 23 Şubat 2015; 19:01:05 >

• UP
  • EN YENİ SİTE = http://www.purchasesharesonline.com

İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)

http://www.purchasesharesonline.com

AÇIKLAMASI ;

DOLLARSINCOME İLE NEREDEYSE AYNI MANTIKTA ÇALIŞIYOR AMA SİTE YENİ OLDUĞU İÇİN TANITIM AMAÇLI ÇOK DAHA İYİ ÖDEMELER VAR (2 KAT FAZLA)

-JOB'S SEKMESİNDE WATCHİNG ADVERTİSİNG 'e tıklayarak günlük sınırsız reklamlara tıklayabilirsiniz.

-PERFORM JOBS'A tıklayarak yüzlerce görev arasından istediğiniz kadarını yapabilirsiniz.10 reklamdan kazanacağınızı tek bir görevi yerine getirerek kazanırsınız.

>>>ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA<<<

http://www.purchasesharesonline.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakuğod -- 24 Şubat 2015; 21:16:13 >

• BASİT EĞİTİM BİLMEYENLER OLABİLİR :)
    İLK OLARAK İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)
    .
    .

SONRASINDA İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)
    .
    .
    VE SONUÇ >>> İnternetten Para kazanma 2016 / En iyi ptc siteleri (BEST=Clixsense)

• güncell

güncel bakiyem 06.03.2015 işten dolayı bayadır güncelleyememiştim.

günde 10 dakikanızı ayırarak sizde başarabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakuğod -- 6 Mart 2015; 21:53:32 >
  • up günceldir
  • kardeş dolarincome da o 30 doların ödeme kanıtını atabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: banamii

kardeş dolarincome da o 30 doların ödeme kanıtını atabilirmisin?

30 dolar bakiyem de var. Sitede rütbene göre para çıkışı yapabiliyorsun. (8 dolar) Para paypala geldiğinde tekrar para çıkışı yapabiliyorsun.

Şu an 8 dolar paypal için talepte bulundum bugün akşam veya yarın para hesabıma geçer.

Şu an 24 dolarım kaldı (32 idi)

• Konu günceldir her türlü sorulara cevap verebilirim. Konuya da yazabilirsiniz özel mesaj da atabilirsiniz.
  • www.clixsense.com

Arkadaşlar buyrun ödeme görüntülerim yani paypal hesabım. Her hafta en az 7-14 Dolar arası gelirim var.

CLİXSENSE DERİM BAŞKA BİŞEY DEMEM EN İYİ EN GARANTİ TIKLA KAZAN SİTESİ AZ BİR İNGİLİZCEYLE ÇÖZERSİNİZ ARKADAŞLAR HİÇ BİR ZORLUĞU YOK BU SİTEDEN TOPLAMDA 600 DOLARI GEÇİK PARA ALDIM 7-8 AYDA

www.clixsense.com

TEK GEÇERİM ISRARLA :)

• Konu günceldir.
    kendi konularınızı açıp ref link paylaşabilirsiniz, lütfen mesajlarınızı silin
    Şikayet edip sildirmek ile uğraştırmayın.

10 martta aldığım ödeme

Rütbem expert oldu bundan sonraki para çekimlerim arttı (10 dolar çekebileceğim )

• Konu günceldir her türlü sorulara cevap verebilirim. Konuya da yazabilirsiniz özel mesaj da atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

Konu günceldir her türlü sorulara cevap verebilirim. Konuya da yazabilirsiniz özel mesaj da atabilirsiniz.

hocam bu purchasesharesonline sitesi çok para veriyor gibi gözüküyor tıklama başına 0.08 dolar çok fazla hiçbir ptc sitesi bu kadar vermiyor bunlar ödeme yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quaresma007

quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

Konu günceldir her türlü sorulara cevap verebilirim. Konuya da yazabilirsiniz özel mesaj da atabilirsiniz.

hocam bu purchasesharesonline sitesi çok para veriyor gibi gözüküyor tıklama başına 0.08 dolar çok fazla hiçbir ptc sitesi bu kadar vermiyor bunlar ödeme yapıyor mu?

Açıkçası ben de o siteye çok fazla ağırlık veremedim işlerimden dolayı.

1.5 dolar param var orada minimum cash out olduğunda hemen buraya ödeme kanıtını koyarım.

18.03.2015 yeni aldığım ödeme :)

dolar kuruda yüksek iken banka hesabıma aktardım

Yeni ödeme kanıtları gelec
    ek.
  • Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakuğod -- 10 Nisan 2015; 22:30:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.