Şimdi Ara

İnternetten Ekran Kartı Almak Mantıklı Bi Davranış mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 21
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Phanrisal (12 mesaj) cianni (9 mesaj) Hiper-Nova (6 mesaj) Never More (4 mesaj) MÜŞAVİR (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> İnternetten Ekran Kartı Almak Mantıklı Bi Davranış mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    6850 almak için vatandaki indirimi bekliyorum ama meraktan 5850 ararken şu linki buldum, exa bilinen bi site ama problem çıkarsa kargoyla gönder kargo bekle uğraşmak gözümü korkuttu. Aralarında 30 tl fark var , 5850 daha pahalı. Ufak performans farkı için değer mi bu riski alıp 30 tl fazla vermeye?

|
    |
    AYnı paraya başka kart alabilirisniz HD5850 ye 350TL verilmez.
    |
    |
    Ryzen 9 3900X || Scythe Fuma II || Asus Prime X570 Pro || Team T-Force Night Hawk 3600Mhz 4X8GB || XFX RX 6800 XT || Samsung 960 Evo Nvme || JD512 Nvme || Sandisk 1TB SSD || FSP Aurum PT 1200W || Cooler Master SL600M
    Eski Kullanıcı Adı : Chris Brown
  • Yarbay
    10029 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pegasus1881

http://www.netsiparis.com/detay/12831025029/HIS-HD-5850-ICOOLER-V-EKRAN-KARTI-1GB--256BIT--GDDR5-NATIVE-HDMI-DUAL-DL-DVI-DP-PCIE bıraz secenek eklıyeyım

Fanı çok küçük gibi gözüküyo sanki çok ses yapıcak gibi

• Yarbay
    3416 Mesaj
    Hocam illa ki sıfır alacağım diyorsan ve max 330TL'verebilirim dersen o PcS+5850'den daha iyisini bulamazsın.

Sessizlik ve serinlik olarak daha iyi bir kart ile karşılaşman o seride mümkün değil şu an için Türkiye piyasasında. Exa'dan da alınır sıkıntı olmaz. Baktın ürün açık bir ürün geri yollarsın yardım edeceklerine eminim. Ayrıca OC konusunda da rakiplerine göre iyidir PcS+ Zaten ürün normal 5850'lere göre fabrika çıkışlı oc olarak geliyor;http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_5850_PCS_Plus/

Havale ile almaya çalış eğer nakitin var ise 330TL'ye gelmiş oluyor

Chris Brown hocam bir şey dedi ise onu da dinlemek lazım bir bildiği vardır kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cianni -- 23 Şubat 2012; 16:20:50 >

Ekran Kartı Sevenler Ölmesin..!

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Başlığa göre cevap veriyorum. Sana en yakın bilgisayarcıya git ve 9800 gt ya da Hd 4850'nin fiyatını sor.
    quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Hocam illa ki sıfır alacağım diyorsan ve max 330TL'verebilirim dersen o PcS+5850'den daha iyisini bulamazsın.

Sessizlik ve serinlik olarak daha iyi bir kart ile karşılaşman o seride mümkün değil şu an için Türkiye piyasasında. Exa'dan da alınır sıkıntı olmaz. Baktın ürün açık bir ürün geri yollarsın yardım edeceklerine eminim. Ayrıca OC konusunda da rakiplerine göre iyidir PcS+ Zaten ürün normal 5850'lere göre fabrika çıkışlı oc olarak geliyor;http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_5850_PCS_Plus/

Havale ile almaya çalış eğer nakitin var ise 330TL'ye gelmiş oluyor

Chris Brown hocam bir şey dedi ise onu da dinlemek lazım bir bildiği vardır kesin

Peki teşekkürler, kapıda ödeme seçeneği varsa alıyorum powercolor 5850yi
    |
    |

• Binbaşı
    1010 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Phanrisal

quote:

http://www.netsiparis.com/detay/12831025029/HIS-HD-5850-ICOOLER-V-EKRAN-KARTI-1GB--256BIT--GDDR5-NATIVE-HDMI-DUAL-DL-DVI-DP-PCIE bıraz secenek eklıyeyım

Anı modelin HIS HD5870 i var.Daha fazla güç çeker-ısınır ses sorunu yok dostum

• Yüzbaşı
    802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Far-Cry

Başlığa göre cevap veriyorum. Sana en yakın bilgisayarcıya git ve 9800 gt ya da Hd 4850'nin fiyatını sor.

Alaycı tavrın hiç hoş değil, bari alay etmeden önce baksaydın görürdün zaten 4850 sahibi olduğumu.
    quote:

quote:

Alaycı tavrın hiç hoş değil, bari alay etmeden önce baksaydın görürdün zaten 4850 sahibi olduğumu.

Adam alay etmemiş seninle.Demek istediği şu, sen bi bilgisayarcıya gidip 9800 gt yada 4850 sorduğun zaman 300 tl fiyat söylerler demeye getirmiş arkadaş.Yani internetten alman gerektiğini söylüyor.
    Yanlış anlama....

Orijinalden alıntı: Never More

quote:

quote:

Adam alay etmemiş seninle.Demek istediği şu, sen bi bilgisayarcıya gidip 9800 gt yada 4850 sorduğun zaman 300 tl fiyat söylerler demeye getirmiş arkadaş.Yani internetten alman gerektiğini söylüyor.
    Yanlış anlama....

Never More ne demek istediğimi açıklamış.
    |
    |

• Yarbay
    3416 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Hocam hangi sitede var acaba? Arkadaşı ona göre ona da yönlendirebiliriz

• Kurmay Yarbay
    20609 Mesaj
    Şunu arayıp sorun bir,kullanılmışmı kullanılmamışmı.

http://www.teknobiyotik.com/outlet/sapphire-radeon-hd-5850-toxic-1gb-ekran-karti-outlet.html
    |
    |
    Ryzen 9 3900X || Scythe Fuma II || Asus Prime X570 Pro || Team T-Force Night Hawk 3600Mhz 4X8GB || XFX RX 6800 XT || Samsung 960 Evo Nvme || JD512 Nvme || Sandisk 1TB SSD || FSP Aurum PT 1200W || Cooler Master SL600M
    Eski Kullanıcı Adı : Chris Brown
  • Binbaşı
    1010 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Bir ay önce bu siteden 370 tl ye aldım forumdan birçok arkadaş aldık aynı gün stokları bitti

Arada sırada giriyor stoğa linki takip edebilirsiniz.

http://www.webdenal.com/his-vga-1-gb-5870-256bit-gddr5-icooler-v-hdmi-16x_257646.html
    |
    |

• Yüzbaşı
    802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

quote:

Alıyorum arkadaşlar her şeyi girdim tek onaylamak kaldı, bi de nası giricem ben exa indirim puanını
    |
    |

• Yarbay
    3416 Mesaj
    Hocam bak teknobiyotik'teki ürünü al derim ben. Daha önce alan kişi sistemine takmış lakin PowerColor'dan güç olarak daha iyi olduğu ortada ve 280TL

Sessizlik ve serinlik konusunda PowerColor daha iyidir ama Toxic'de altta kalmaz

Exa puanı girmeyi bilmiyorum açıkçası ama bir indirim söz konusu ise kaçırma

• Yüzbaşı
    802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Hocam bak teknobiyotik'teki ürünü al derim ben. Daha önce alan kişi sistemine takmış lakin PowerColor'dan güç olarak daha iyi olduğu ortada ve 280TL

Sessizlik ve serinlik konusunda PowerColor daha iyidir ama Toxic'de altta kalmaz

Exa puanı girmeyi bilmiyorum açıkçası ama bir indirim söz konusu ise kaçırma

2. El bu ya, exadaki sıfır değil mi?
    |
    |

• Yarbay
    3416 Mesaj
    Exa'da ki tabii ki sıfır, bu da kullanıcıdan geri iade gelmiş, kesin ikinci el almam diyorsan kafadan elenir tabi o seçenek. Ama ben alırdım senin yerinde olsaydım.

Bu arada ödemeyi hangi seçenek ile yapıyorsun hocam, kart havale?

• Yüzbaşı
    802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Exa'da ki tabii ki sıfır, bu da kullanıcıdan geri iade gelmiş, kesin ikinci el almam diyorsan kafadan elenir tabi o seçenek. Ama ben alırdım senin yerinde olsaydım.

Bu arada ödemeyi hangi seçenek ile yapıyorsun hocam, kart havale?

Tek çekim kart yaptım 330 tl, puanın 10000 olması gerekiyomuş kullanılabilmesi için Aldım az önce artık hayırlısı
    Hayırlısı olsun hocam, kartı takıp driverları yükledikten sonra MSI Afterburner vb bir programdan kartın fan ayarını 40 dereceye kadar yüzde 10 olacak şekilde ayarlayıp 60'a kadar da yüzde 40'a ayarlarsın. Ses duyarsan da gelir buraya yazarsın sana açık çek

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Cancer Clinical Trials
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,672
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.