Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

internette video izlerken pc çok kasılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> internette video izlerken pc çok kasılıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    41 Mesaj
    şimdi arkadaşlar ben internette video izlerken ses önden video arkadan falan geliyor hoporlorden pı pıt pıt pıt sesler geliyor ama ben cd/usb/veya pc de olan bir videoyu izledğimde hiç kasılma olmuyor hiç pıt pıt pıt sesler gelmiyor bunu çözümü nedir arkadaşlar bu sorun çoğu kişide var

|
    |
    Çok büyük ihtimalle kulladığın tarayıcı da bir sorun var. Tarayıcında yükle olan / olmayan şeylere dikkatlice bak. Toolbar vs. gereksiz programları temizlemeye çalış. Adobe'nin güncel olup olmadığı kontrol et. Ekran kartı kalıyor geriye. Oyunlarda falan sorun olmuyorsa ekran kartından değildir.
    |
    |
    oyunlarda sorun yok 256 mb ati radeon 9250/9200 kart var max payne 2 cod 2 gibi oyunları rahatça oynuyorum

Orijinalden alıntı: esenbaki10

oyunlarda sorun yok 256 mb ati radeon 9250/9200 kart var max payne 2 cod 2 gibi oyunları rahatça oynuyorum

Bağlı bulunduğun servis sağlayıcın ile uzaklığına bağlı olarak internet hız düşüklüğü yaşarsın, buda genel olarak, internetten izlediğin videolarda takılmalar yaşarsın. Genel bi durumdur..
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Masal
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.