Şimdi Ara

İnterneti evin tüm bölümlerinde kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar odamda kullandıgım kablosuz modem masaüstü bilgisayarıma bağlı durumda ama telefonumdan ve tabletimden Wifi yi sadece odamda kullanabiliyorum salon ve diğer odalarda çekmiyor. İnternetimi salonda çeker hale getirmek için ne yapmam gerekiyor Access point mi gerekli router mi nette bakınırken şöyle bir cihaza rastladımhttp://www.bimeks.com.tr/urun/139685/tp-link-tl-wr710n-150mbps-kablosuz-n-mini-cep-router.aspx bu cihaz benim işimi görürmü bu cihazı salona taktıgım zaman salondan wifi ile bağlantı yapabilirmiyim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Eğer diğer odalarda hiç sinyal yoksa bunu tekrar edip yayamazsınız. En güzeli powerline adaptör ile salona taşıyıp orada wifi olarak dağıtmak olur gibi görünüyor.
  • Cevabın için teşekkür ederim.Peki nasıl taşımam gerekli modemden ethernet kablosu ile salondaki powerline adaptore bağlantımı yapmam lazım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ForeverAlone06 kullanıcısına yanıt
    Odadan salona ethernet kablosu cekebılırsın herhangi bir routeri kullanablrsın bır sorun olmaz
  • Bulabilirsen Tp-link 5110g. Bulamazsan 40 TL civarı Tp-link 740n tavsiye ederim.
  • bence 40 tl vereceğine 60 tl ye yine tp link olan 8200 al derim. ben iki gündür kullanıyorum gerçekten çok fark ediyor.
  • Arkadaşım çok teşekkür ederim tavsiyen için fakat tplink 8200 Cihazı nasıl kullanıcam yani modemden cihaza kablomu çekicem yoksa modem ve adaptör wifi ile bağlantımı kuracak. Biraz kullanımı konusunda bilgilendirirsen sevinirim bana uygun olmayan bir cihazı almak istemiyorum eğer benim için uygunsa şimdi netten sipariş edicem. Benim amacım salonda intenetimin çekmesi modem benim odamda salonda sinyal hiç yok
  • 8200 senin işini görmez. Dediğim cihazları bi araştır.
  • ForeverAlone06 kullanıcısına yanıt
    çekmez tabii türkiye de internet kısıtlanıyor onun içinnn evde olsada fazla siteye giremedikdden sonra ben interneti nabayım
  • Elektrik hattı üzerinden yapmak en rahat yöntemlerden birisi. Aşağıdaki linkte bir inceleme paylaştım.

TP-LINK’in WPA4220KIT Powerline
    http://mcaf.ee/ogcph
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlone06

Arkadaşım çok teşekkür ederim tavsiyen için fakat tplink 8200 Cihazı nasıl kullanıcam yani modemden cihaza kablomu çekicem yoksa modem ve adaptör wifi ile bağlantımı kuracak. Biraz kullanımı konusunda bilgilendirirsen sevinirim bana uygun olmayan bir cihazı almak istemiyorum eğer benim için uygunsa şimdi netten sipariş edicem. Benim amacım salonda intenetimin çekmesi modem benim odamda salonda sinyal hiç yok

kardeşim benim bahsettiğim ürünü usb ile laptoba bağlayarak kullanıyorsun ama sen telefon veya tabletten bağlanacam diyorsan durum farklı o zaman bu ürün olmaz senin için,, arkadaşların bahsettiği ürünü alman lazım prize takıyorsun oda interneti dağıtıyor sanırım bu şekilde çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.