Şimdi Ara

İNTERNETE İLK DEFA KAC YILINDA GİRDİNİZ ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
3.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e-kolay zamanıydı kemal sunal reklamından özenip aldı abim 1.bizde cd-rom yoktu o olsa bile neye bağlıycaz kartmı var
  • 1998 galiba
    e-kolay ixir superonline saatlik paketleri satıldıgı zamanlar.
  • 96-97 olmasi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 98-99 yıllarında compex fuarında girmiştim..
    nereye gireceğimi bile bilmiyordum, yazacak adres bulamıyordum..

Kendime 16 ramli bir pentium 133 toplayınca superonline veya ixir gibi paketler almaya başladım.. Paket bitince 146'dan girdim, 146 da bana girdi tabi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1999 mu 2000 mi neydi babama firmadan verilen laptop demeye bin şahit isteyen IBM'i ile girmiştim.
    Vestel net miydi ekolay.net miydi tam hatırlamıyorum.Kutusu hala durur abimde,büyük ihtimal disketi disket kutumdadır hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

E-kolay.net kemal sunalin reklami ne zaman ciktiysa bende o zaman bakkaldan internet alip cevirip girmistim

Eeeee kolayyyyy derdi reklaminda duygulandim.

• 1996'da
  • 2003 veya 2004 olmasi lazim kantir oynardik hep veya gta vaystii [:@

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

2001 babam orduevinde çay içiyordu dedi asker abiler sana bişi göstercek

mala bağladım bune falan mağara adamı gibiyim age of açtım çözmeye çalışıyorum sonra bağımlısı oldum

bundan dahada kötüsü gta vice city kısayolunu flash'a atıp pcde açmaya çalıştım

Kisayol olayini yapmayan yoktur

• ya 95 yada 96 olması lazim.
    evde internet hayal gibiydi.
    ya iş yerin olacaktı yada zengin olmalıydın. bizim mahalleye internet cafe acilmisti.
    internet cafe dedigime bakmayin simdikiler gibi degil 4 tane pc vardi biri ana makine. oyun oynamak icin cd yi pc ye takman gerekiyordu ve internette bisi aratamıyordun illaki adresi bilmen lazimdi onu adres cubuguna girip sansını deniyordun. misal zorno :D o tur sitelere girince video felan yoktu sadece resim. resimin bile acilmasi gec oluyordu. vaybe simdi kesik kesik hatırlıyordumda ne gunlermiş yahu. simdi 8mb sınırsız interneti begenmiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

2001 babam orduevinde çay içiyordu dedi asker abiler sana bişi göstercek

mala bağladım bune falan mağara adamı gibiyim age of açtım çözmeye çalışıyorum sonra bağımlısı oldum

bundan dahada kötüsü gta vice city kısayolunu flash'a atıp pcde açmaya çalıştım

Kisayol olayini yapmayan yoktur

Maalesef yok

• 2005
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

ya 95 yada 96 olması lazim.
    evde internet hayal gibiydi.
    ya iş yerin olacaktı yada zengin olmalıydın. bizim mahalleye internet cafe acilmisti.
    internet cafe dedigime bakmayin simdikiler gibi degil 4 tane pc vardi biri ana makine. oyun oynamak icin cd yi pc ye takman gerekiyordu ve internette bisi aratamıyordun illaki adresi bilmen lazimdi onu adres cubuguna girip sansını deniyordun. misal zorno :D o tur sitelere girince video felan yoktu sadece resim. resimin bile acilmasi gec oluyordu. vaybe simdi kesik kesik hatırlıyordumda ne gunlermiş yahu. simdi 8mb sınırsız interneti begenmiyoruz.

Duygulandim Dunya ne kadar degismis

• 2001 doruknet 56k

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1999da

• 2001 yada 2000
  • 2003

• ilk 1995 de girdim. Adres madres bilmiyoruz. o zaman google da yok. kurcalarken geçmişde girilen sayfaları buldum onlara takılmıştım.
  • sanırım 2003
  • 1996 yılının son çeyreğinde ultima online beta testlerine katılmıştım. Önceside var ama hatırlaığım tek tarih bu. Ultimadan önce evetquest vardı onu oynuyorduk demek ki daha önce girmişim internete.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.