Şimdi Ara

İnternet sürekli kopması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar son bir haftadır internetim gidiyor bazen 30 dk bazen 5 dk geliyor.modemim airties rt-211 daha önceden kullanıyordum böyle bir sorunla karşılaşmadım.Evde telsiz telefon var modem arayüzünden kanal ayarlarınıda denedim airties çağrı merkezinide aradım şuan için sorun yok servis sağlayıcınızı arayın dedi sizce neden olur dudup dururken ppp ışıgı tamamen gidiyor adsl ışıgıda yanıp sönüyor lütfen bilen varsa yardımcı olsun delircem ya

• Hocam net gittiği zaman telefon hattını direk modeme girip bir deneyin yine durum değişmiyorsa ttnet teknik desteği arayıp arıza kaydı yaptırın.Son 2 haftadır benim de sürekli net gidip geliyordu, arayınca arıza kaydı yaptılar ve 3 saat sonra arayıp işlem tamamlandı artık bi sorun olmayacak dediler.Şuan kopma filan yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: n31tZch3

Hocam net gittiği zaman telefon hattını direk modeme girip bir deneyin yine durum değişmiyorsa ttnet teknik desteği arayıp arıza kaydı yaptırın.Son 2 haftadır benim de sürekli net gidip geliyordu, arayınca arıza kaydı yaptılar ve 3 saat sonra arayıp işlem tamamlandı artık bi sorun olmayacak dediler.Şuan kopma filan yok..

dostum benim korktuğum neti ortak kullanıyoruz hani telekomdan falan gelirlerse sorun olurmu ceza falan yasak çünkü öyle duymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n31tZch3

Hocam net gittiği zaman telefon hattını direk modeme girip bir deneyin yine durum değişmiyorsa ttnet teknik desteği arayıp arıza kaydı yaptırın.Son 2 haftadır benim de sürekli net gidip geliyordu, arayınca arıza kaydı yaptılar ve 3 saat sonra arayıp işlem tamamlandı artık bi sorun olmayacak dediler.Şuan kopma filan yok..

aynısınıda bana da dediler arıza kaydı yaptılar göndereceğiz dediler.Ertesi gün aradılar sorunu çözdük bilmem ne yine gidiyor net tekrar aradım gönderecekler bakalım yarın hızıda düşürmüşler 1 mb e kahretsin
  • belki paylaştığınız kişiler modemin arayüzünden modemi restart lıyorlar? ya da UPNP arayüzünden de modem restart lıyorlar?
  • biliyorum ama şifreli ki zaten arayüzz?
  • UPNP den yapılır şifreli bile olsa

arayüzden kapatın deneyin

Splitter değiştirin birde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.