Şimdi Ara

İnternet Öldürdü Benii !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu internet işi beni öldürdü bu internet yüzünden online oyunlara bağlanamıyorum sorun şu şimdi metin2 oynicagım pvp onda chlerde ... işareti var serverin açık olmasına rağmen diğeri iste minecraft oynayacagım zaman serverlerde can't connect server hatası alıyorum format attım olmadı herşey denedim olmadı bu forumu önerdiler sırf bu konu için üye oldum ALLAH rızası İçin Yardım Edin ...

• Güvenlik duvarını kapat istersen bir de dns kullanıyorsan iptal et.
  • AlemdarSamet6161 A kullanıcısına yanıt
    Güvenlik duvarından kaynaklı büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlemdarSamet6161

Arkadaşlar Bu internet işi beni öldürdü bu internet yüzünden online oyunlara bağlanamıyorum sorun şu şimdi metin2 oynicagım pvp onda chlerde ... işareti var serverin açık olmasına rağmen diğeri iste minecraft oynayacagım zaman serverlerde can't connect server hatası alıyorum format attım olmadı herşey denedim olmadı bu forumu önerdiler sırf bu konu için üye oldum ALLAH rızası İçin Yardım Edin ...

upnp ve port yönlendirme kapatın modem ayarlarından bir de.

• güvenlik duvarı açdım kapadım değişen bişe yok + format attım ondan önce birşey yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlemdarSamet6161

güvenlik duvarı açdım kapadım değişen bişe yok + format attım ondan önce birşey yoktu

oyun güncellemelerinde sıkıntı olabilir.
  • şuanda lol indirdim açılmıyor oda + haxball oynayayım dedim ondada odaya bağlanırken ......... gidiyo böyle baya internetle alakalı bide bizim arkadaş herşeye giriyor oyunlarda sıkıntı olmadıgını dusunuyorum
  • YARDIM EDEN YOKMU ARKADAŞLAR Bİ EL ATIN YAWWWW
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.