Şimdi Ara

[İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ] (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.996
Cevap
37
Favori
72.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mega Kutu 100Mbit abonesiyim. 1 günde geçiş işlemi tamamlandı. Bir sorun sıkıntı yaşamadım.

Arkadaşını getirene arkadaşıyla gelene 1 aylık internet hizmeti hediye.

Yapmanız gereken ise çok kolay.

Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya whatsapp üzerinden 0535 057 0 140 numaradan başvuru yapabilirsiniz.

[İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ]

1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanmak için referans kodumu kullanabilirsiniz.

Referans kodum: 8576082438

Referans kodum: 8 5 7 6 0 8 2 4 3 8

Referans kodumu kullanan arkadaş PM'den bilgi verebilirse çok mutlu olurum. Teşekkürler.

• Abonelik Başlangıcı : Temmuz 2022

Kullanılan Tarife : 100 Mbit

Memnuniyet Durumu : Oldukça memnunum. Sürekli yapılan iyileştirmeler ile tam bir fiyat/performans ürünü. Herkese tavsiye ediyor ve memnuniyetle kullanıyorum.

Referans numarası : 8576047740

Referansımla üye olduğunuzda 2 tarafta 1 ay ücretsiz internet kazanıyor, firmayı deneyimleyebilmeniz için oldukça güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya WhatsApp üzerinden 0535 057 0 140 numarası ile iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz. Öğrenciyim ve siz büyüklerimden desteklerinizi bekliyorum. Referansımı kullananlara şimdiden çok teşekkür ederim :)

• Merhaba arkadaşlar,

yakın zamanda TurkNet'ten geçiş yaptım. Arada fark yok.

Referans kodum: 8576066686

Öğrenciyim ve herhangi bir gelirim yok. Evdeki abonelikten kırpmaya çalışıyorum harçlık adına.

Birbirimize faydalı olabilir. Şimdiden sağ olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Mega Kutu 100Mbit abonesiyim. 1 günde geçiş işlemi tamamlandı. Bir sorun sıkıntı yaşamadım.

Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya whatsapp üzerinden 0535 057 0 140 numaradan başvuru yapabilirsiniz.

1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanmak için referans kodumu kullanabilirsiniz.

Referans kodumu kullanan arkadaş PM'den bilgi verebilirse çok mutlu olurum. Teşekkürler.

• Abonelik Başlangıcı : HAZİRAN 2022

Kullanılan Tarife : Mega Kutu Tarifesi (VDSL 100Mbit)

Memnuniyet Durumu : Uygun fiyat, ben herhangi bir sorun yaşamadım.büyük ihtimal oturduğum sitenin altyapısının sağlam olmasıyla ilgili.

Referans numarası : 8576098517

Referans numarasını kullanırsanız karşılıklı 1 er ay ücretsiz kullanım kazanmış oluruz.

İsteyenlere aldığım hız değerlerinin fotoğraflarını atarım.Ping atmayı bilmiyorum ama tarif ederseniz onuda yaparız :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Abonelik Başlangıcı : Ağustos 2022

Kullanılan Tarife : mega kutu 100 mbit fiber

Memnuniyet Durumu : 1 aylık aboneyim şimdilik sorun yok Fiyat performans olarak düşünürseniz alternatifi yok. tavsiye ederim özellikle arkadaşını getir kampanyası ile avantajlı hale geliyor. sorunlar her firmada olabilir önemi olan hızlı çözüm üretebilmek. Fatura ile ilgili sorun yaşadım WhatsApp destek hattı 10 dakikada işlemi halletti. uygun fiyatlı ve fiyat performans olarak bakıyorsanız internet kutusu güzel bir seçenektir.

Referans numarası : 8576074553

destek olmak isteyen olursa şimdiden teşekkür ediyorum. ikimizde faydalanırız

• Abonelik Başlangıcı : Ağustos 2022

Kullanılan Tarife : Mega Kutu 100 mbps En iyi hız değerlerim: DL: 101 mbps / UL:8.2 mbps / Ping: 32 ms]

Memnuniyet Durumu : Geçiş Yaptığım Diğer Sağlayıcıdan Farkı Yok. Genel Olarak Memnunum. Fiyat Performans Anlamında Gayet iyiler.

Referans numarası : 8576019898

• Arkadaşlar faturayı son ödeme “SAATİNDE” ödemedim diye internetimi kapatıp açma kapama bedeli yansıtmışlar 50 TL. Gün bugün ama saat 13:00 larda ödemem gerekiyormuş. Bu nasıl bir iştir, gün bitiminde ödemediysem kesersin anlarım, “SAAT” nedir ? :/

Güncelleme: Forumdan iletişime geçen destek ekibi ile sorun çözüldü. Kendilerine teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssuranFil -- 22 Eylül 2022; 21:46:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @internetkutusu Şu fatura işlemleri çözüme kavuşması lazım.

• Referans kullanınca 2. ay ücretsiz değil mi arkadaşlar? Bana fatura çıkmış da.

• Abonelik Başlangıcı: Haziran 2022

Kullanılan tarife: Mega Vdsl 100 Mbps

Referans kodu: 8576021792

Memnuniyet Durumu: Geçişim hızlıca gerçekleşti çok memnunum şu anlık, kodumu kullanırsanız birlikte kazanırız, eczacılık fakültesi öğrencisiyim bu arada :) desteklerinizi beklerim. Kullanan abilerime teşekkür ederim :)

Not: Faturalarımı aksatmadan düzenli olarak ödemekteyim.

• Merhaba arkadaşlar.

• Merhaba,

Vodafone Net'ten geçiş yaptım, Türk Telekom VDSL alt yapısı, hız testlerinde herhangi bir sorun görmedim, gayet çözüm odaklı ve nazik olduklarını düşünüyorum.

Engellilere özel 100 Mbps Egelsiz Tarife'yi kullanıyorum

Davet kodumu kullanarak bütçeme ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Referas Kodu : 8576020235

Kullandıktan sonra mesaj atabilirseniz sevinirim, yardımcı olurum.

Teşekkürler.

• Abonelik Başlangıcı : 12.04.2022

Kullanılan Tarife : Mega Kutu Tarifesi (VDSL 100Mbit)

Memnuniyet Durumu : Fiyatı uygun, sorun yaşamadım, altyapının sonuna kadar veriyorlar.

Referans numarası : 8576065689

Referans numarası : 8 5 7 6 0 6 5 6 8 9

Her türlü sorunda yardımcı olmaya çalışırım, şimdiden teşekkürler :)

• xlv X kullanıcısına yanıt

Ana sayfada durumu belirtmiştim. Sistem fatura çıkartabiliyor malesef müşteri yönetim sistemlerinin güncellenmesi gerekiyor. Whatsapp destek hattından talepte bulunun çıkan fatura düzeltilir.

• Abonelik Başlangıcı : Nisan 2022

Kullanılan Tarife : Mega Kutu VDSL [En iyi hız değerlerim DL: 94 mbps / UL: 7.9 mbps / Ping: 24 ms] [Güncel DL: 94 mbps / UL: 7,5 mbps / Ping: 28 ms]

Memnuniyet Durumu : Genel olarak memnunum. Yurt içi ve yurt dışı ISS çıkışlar Türk telekom yerine Comnet olarak değişmiş. Ping değerleri +5 ms, +10 ms olarak değişkenlik göstermeye devam ediyor. Comnet değişimi olumlu yansıdı mı tam emin değilim ama bugünkü değerler gayet iyiydi. Yüksek hız/uygun ücretli internet arayışındaysanız internet kutusu telekomu deneyimleyebilirsiniz.

Pingler (Testler Ethernet Bağlantısıyla Yapılmıştır)

Servis Sağlayıcı&TTnetDNS: 28 ms / LOL: 34 ms / CS:GO: 62 ms / Valorant: 38 ms / MLBB: 29 ms / PubgMobile: Ortalama 68 ms (TR sunucusu denk gelirse 42 ms)

GoogleDNS: 36 ms / CloudflareDNS: 28 ms / OpenDNS: 70 ms / AdguardDNS: 28 ms

Referans numarası : 8576066214

------------------------------------------------------------------------------

Önemli Hatırlatma:

*Referans kampanyası sadece 100 mbps ve 35 mbps lik tarifeleri kapsamaktadır.

*Referans kampanyasına katılan her iki tarafta 1 ay hediye haklarından yararlanabilmesi için başurunun yapıldığı dönemin ödemelerini zamanında yapması gerekmekte. Kampanyadan 1 sonraki fatura döneminde faydalanıyorsunuz.

------------------------------------------------------------------------------

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.